Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

QUOTE(erigra @ 2014 12 11, 09:05)

tikrai mačiau Rimi KLP., dar buvo nuolaida žaislams. O ar nuolaida dar yra nežinau.
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 12 11, 10:33)
tikrai mačiau Rimi KLP., dar buvo nuolaida žaislams. O ar nuolaida dar yra nežinau.

sveiki,
jei kas rinksit toj pardej, kur dziovykles burbulai yra, garsiai rekit, noriu jungtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 12 11, 11:22)
Sveikos, o kaip GAP pristato? per kurjeri? visdar negaunu gruodzio 1 dienos siuntos, neramu jau


Atveža kurjeris į namus.
Tikrai gausit, man paskutinį kartą siuntė 2 savaites. O šįkart dar negavau lapkričio 30 d. siuntos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugile: 11 gruodžio 2014 - 10:22
QUOTE(Dziugile @ 2014 12 11, 11:05)
Tikrai gausit, man paskutinį kartą siuntė 2 savaites. O šįkart dar negavau lapkričio 30 d. siuntos  ax.gif

i namus pristato?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 12 11, 12:16)
i namus pristato?


taip, į namus smile.gif man į darbą rolleyes.gif
Atsakyti
gal žnot ką DHL statusas reiškia? Delivery arranged no details expected ? nes visad po pristatymo į Vilnių kitas statusas buvo kad su kurjeriu..o dabar idomu ką šis užrašas reiškia.. nes jis prie visų 3mano siuntinukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 12 11, 11:05)
gal žnot ką DHL statusas reiškia? Delivery arranged no details expected ? nes visad po pristatymo į Vilnių kitas statusas buvo kad su kurjeriu..o dabar idomu ką šis užrašas reiškia.. nes jis prie visų 3mano siuntinukų  g.gif

Man regis jei neklystu,tai ryt pristatys Jums DPD,nes siandien nespeja,bent jau man taip SD buna,siulau pasiskambinti i DHL ir pasiklausti,bus ramiau,as taip visad darau,jei kas neaisku 4u.gif
Atsakyti
Va man pristatė šiandien Gap 12.03 d. dalį prekių, o 11.30 dar siunčia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 12 11, 11:05)
gal žnot ką DHL statusas reiškia? Delivery arranged no details expected ? nes visad po pristatymo į Vilnių kitas statusas buvo kad su kurjeriu..o dabar idomu ką šis užrašas reiškia.. nes jis prie visų 3mano siuntinukų  g.gif

Taip, kai yra toks užrašas, vad. DHL perdavė kitiems kurjeriams, dažniausiai DPD. Dėl kokių priežasčių jie taip perdavinėja, nežinau, gal nespėja. Ir tai reiškia, kad tuoj gausit - šiand ar ryt.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 12 11, 12:14)
Taip, kai yra toks užrašas, vad. DHL perdavė kitiems kurjeriams, dažniausiai DPD. Dėl kokių priežasčių jie taip perdavinėja, nežinau, gal nespėja. Ir tai reiškia, kad tuoj gausit - šiand ar ryt.

matyt ryt g.gif nes ryte skambino kažkas dėl siuntos, sako turim siuntą ir pristatysim ryt g.gif paklausiau kas per siunta,tai pasakė iš usa g.gif tai nesuvedžiau su GAPu kažkaip g.gif
Atsakyti
MANGO -60%

http://www.mangooutlet.com/LT/women

parinksiu, jei bus norinčių, į AŽ 4u.gif Vilnius.
Atsakyti
Pasiemiau vakar beautyatcreigton siuntinį: vien šampūnai, kondicionierių nerasta smile.gif
Gal pas ka nors atvirkstinis variantas ? g.gif

Yra viena laisva pakuote 360 kaps. Equazen nuo 5 m. Gal kam reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 11 gruodžio 2014 - 11:50