Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

QUOTE(Beautiful Life @ 2014 12 09, 14:52)
Topcashback turite omeny?

http://www.topcashba...er1118820076455 čia mano paskyra, registruojantis per ją ir man ir jums kažkokie bonusai, tik nežinau kokie, nesigylinau  biggrin.gif

Ačiū biggrin.gif Einu studijuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 09, 14:52)
ar kam nors siuntė TBS per UPS kurjerius? man dingo per juos siustas siuntinys, ty neatsiunte jokios išsiuntimo nuorodos, šnd sistemoje radau numeriuką, bet UPS tinklapis jo neranda doh.gif

Užsispyrėlė , o kai gavote laišką, kad siunta išsiųsta, laiško apačioje nebuvo tokios informacijos:
Tracking Reference: 2000000003
Tracking URL: Track

Tą Track pas mane galima paspaust ir nukreipia į DPD psl. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 12 09, 14:57)
Užsispyrėlė , o kai gavote laišką, kad siunta išsiųsta, laiško apačioje nebuvo tokios informacijos:
Tracking Reference: 2000000003
Tracking URL: Track

Tą Track pas mane galima paspaust ir nukreipia į DPD psl.  4u.gif

iš vis negavau laiško, kad išsiųsta..šiandien sumąsčiau patikrinti,nes pasirodė, jog per mažai gavau siuntų ir iš tikro vienos TBS trūksta..įlindau į savo accountą, prie užsalymo radau numerį su nuorodą, ji nukreipė į UPS puslapį bet nieko nerado..Nors TBS puslapyje statusas Dispached ir viskas
o šiaip visad per DPD siųsdavo..dariau 2 užsakymus tą pačia dieną, vienas jau 12,02 pristatytas o kitas dingo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 09, 14:52)
Virš 700 moteriškų odinių piniginių pasirinkimas  thumbup.gif
http://www.wardow.co...amp;order=price



Aš ieškau dovanoms vyriškos piniginės, kad tilptų eurai. Odinės. Su centais. Gal patartumėte kažką?
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2014 12 09, 15:08)
Aš ieškau dovanoms vyriškos piniginės, kad tilptų eurai. Odinės. Su centais. Gal patartumėte kažką?


pažiūrėkite čia pinigines
Lietuvių gamybos, kokybiškos, odinės ir tikrai padori kaina.
Atsakyti
QUOTE(Rudens vaikas @ 2014 12 09, 16:08)
Aš ieškau dovanoms vyriškos piniginės, kad tilptų eurai. Odinės. Su centais. Gal patartumėte kažką?

Vyriškos odinės piniginės
Ar yra skyrelis centams, reikia žiūrėti konkrečiai kiekvieną piniginę ax.gif
Atsakyti
Noriu ismeginti koki nauja kremuka veidui, gal ka galite patarti ir rekomenduoti is cocooncenter? Sausai veido odai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 09, 15:03)
iš vis negavau laiško, kad išsiųsta..šiandien sumąsčiau patikrinti,nes pasirodė, jog per mažai gavau siuntų ir iš tikro vienos TBS trūksta..įlindau į savo accountą, prie užsalymo radau numerį su nuorodą, ji nukreipė į UPS puslapį bet nieko nerado..Nors TBS puslapyje statusas Dispached ir viskas
o šiaip visad per DPD siųsdavo..dariau 2 užsakymus tą pačia dieną, vienas jau 12,02 pristatytas o kitas dingo  doh.gif

Gal parašykite TBS, kad negavote nei laiško, nei užsakymo. Tegu paaiškina, paieško. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 12 09, 15:45)
Gal parašykite TBS, kad negavote nei laiško, nei užsakymo. Tegu paaiškina, paieško.  4u.gif

PA parašė, akd turi į LT išsiųstų bet sistemoj neregistruotų prekių, tai reik i rytojaus palaukti
Atsakyti
Gal kas kaune renka laredoute? Maciau didelės nuolaidos perkant už daugiau. Gal kokių patalynių parekomenduosit? Niekada nesu iš ten pirkus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 12 09, 17:05)
Gal kas kaune renka laredoute? Maciau didelės nuolaidos perkant už daugiau. Gal kokių patalynių parekomenduosit? Niekada nesu iš ten pirkus  4u.gif

Patalynė gal ir sunkoka, bet jei nesunkūs daiktai, tai kartais pigiau siųstis per tarpininkę, jei dar perka. Anksčiau bent jau Astulkinas tikrai pirko.
Per tarpininkę gaunasi: prekės kaina+15 proc. tarpininkavimas+dažniausiai su kodais vietinis nemokamas siuntimas, plius 15lt/kg siuntimas į LT
savarankiškai perkant: prekės kaina+25 proc. pakavimo mokestis+5,95 eur. siuntimas į LT.
Kodus galima naudoti tiek savarnakiškai, tiek tarpininkės panaudoja, tad reikia pasiskaičiuoti kaip kada pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 09, 17:11)
Patalynė gal ir sunkoka, bet jei nesunkūs daiktai, tai kartais pigiau siųstis per tarpininkę, jei dar perka. Anksčiau bent jau Astulkinas tikrai pirko.

O per UK puslapi? g.gif
Atsakyti