Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

ar yra koks sd kodukas?
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 09, 10:26)
Nu velnias, baigiat mane užkabliuot su tais Rieker batais ir mane  doh.gif bandžiau ignoruot, bet nebegaliu smile.gif
priminkit, ar jie atitinka dydį ar mažinti..manajam reiktų 43, bet žiūriu nėra, tai norėčiau kad jie būtų mažinti  biggrin.gif
Žodžiu ieškau kompanijos klaipėdoje arba galiu persiųsti
d.kvasnia@gmail.com
http://www.amazon.de...=A2WY0S4JX228MI


maniskio 40-41 d. siaura peda zema keltim (bateliai paprastai tinka 40 d., jei nemazinti, o zieminius imam 41 d.) , tai vieni Rieker zieminiai pas ji 40 d., kiti 42 d., bet ne butent sio modelio... labai nuo modelio dydziai priklauso, pernai parduotuvej gal 10 modeliu persimatavo, skirtingu modeliu reikejo skirtingu dydziu 40-41-42 doh.gif
Atsakyti
Aš pusnaujų Rieker batų ir batelių per mamų mugę po 30-40 lt prisipirkau thumbup.gif Atsidžiaugt negaliu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2014 12 08, 23:18)
laba gal pasakysite kur galeciau sekti siuntinio kelione is mytoys de,viskas pirma kart tai nesigaudau kas kaip,aciu

einate į Mein Konto viršuje dešinėje, prisijungiate, tada išmeta langą su jūsų užsakymu ir mėlynam laukelyje spaudžiate Sendung verfolgen ir išmeta DHL langelį, kuriame rodo, kur jūsų siuntinys 4u.gif
ten paspaudus Detaillierte Empfängerinformationen anzeigen parodys išsamesnę informaciją.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 12 08, 22:53)
Planuoju pirkti SD. Gal kas norėtų prisijungti siuntimo išlaidoms 9eu pasidalinti? Pirksiu eurais. Vilnius. Krepšelių lauksiu rkpirkiniai@gmail.com. Pavadinime nurodykit prašau parduotuvę ir savo tel. numerį.

Labai laukiam dar bent vienos prisijungiančios, norėčiau nupirkti šiandien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 12 09, 12:02)
Labai laukiam dar bent vienos prisijungiančios, norėčiau nupirkti šiandien smile.gif

O yra koks kodukas?
Atsakyti
Zinau kad jau daug buvo klausianciu, bet kol pati nesusiduriau,neisidemeju kaip ten buna. Jei TBS rezervavo lesas, bet parase, kad "...unable to complete payment" ir tt., tai reiskias, kad atmete mano uzsakyma? Parasiau jiem laiska. Ir paprasiau, kad bankas nuimtu lesu rezervacija. Ar gausiu is TBS kazkoki pranesima, kad viskas sutvarkyta? Ar tiesiog po kazkiek laiko bandyt vel daryt uzsakyma? Aciu jei kas atsakysit.
Atsakyti
mergaites-ar yra kam neideje TBS body shop prekiu? gavau siandien siunta ir nera vieno kremuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita_27 @ 2014 12 07, 18:46)
Sveikos, gal kuri užsisakinėjate iš /www.sonnen-apotheke-online-shop.de ir šiek tiek galėtų paaiškinti kaip pasirinkti apmokėjimą kredito kortele ir pan. (vokiečių k. nedraugas man)  4u.gif


Negi niekas nesate užsakinėjusios iš www.sonnen-apotheke-online-shop.de ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 12 09, 10:44)
Aš pusnaujų Rieker batų ir batelių per mamų mugę po 30-40 lt prisipirkau thumbup.gif Atsidžiaugt negaliu clap.gif

vaikams pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 12 09, 12:12)
vaikams pirkote?


SAU !!!!!!!!!! biggrin.gif Aišku dauguma prekių vaikiškos, bet bent jau Kaune rudenį ir moteriškų batų neblogų buvo, pati apsiprekinau ir pardaviau nemažai savo turto blush2.gif biggrin.gif Juk priima iki 40 dydžio jei neklystu, tai kuom netinka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 09, 12:09)
mergaites-ar yra kam neideje TBS body shop prekiu? gavau siandien siunta ir nera vieno kremuko  blush2.gif

Rašykit jiems, pasiūlys grąžinti pinigus arba išsiūsti trūkstamą prekę. Bent man taip siūlė.
Atsakyti