Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

Meluociau jei sakyciau gerai :-D
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 01 12, 20:52)
Meluociau jei sakyciau gerai :-D

Sunku puskuoti ar paruošiamieji karts nuo karto aplanko? Aš tiek pirmo, tie šio nėštumo metu labai prastai miegu, o juk taip reik issilseti prieš leliuko gimimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 01 12, 21:44)
Sunku puskuoti ar paruošiamieji karts nuo karto aplanko? Aš tiek pirmo, tie šio nėštumo metu labai prastai miegu, o juk taip reik issilseti prieš leliuko gimimą smile.gif

Nebuvo man paruosiamuju :-D
Dziaugiuosi kad savaitgali issimiegojau :-) nes sianakt 00.25 mums gime sunelis :-) 54 cm, 3970 g. Drambliukas :-) I teti ir I mama. Gimdziau naturaliai, net be epiduro.
Atsakyti
Uhu!!! sveikinimai didžiausi!!! thumbup.gif toks jausmas kad labai lengvai viskas praėjo cool.gif sąrėmiai prasidėjo ar vandenys nubėgo?
Atsakyti
AGGREE SVEIKINU ĮSTOJUS Į MAMŲ KLUBĄ wub.gif
wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristule05: 13 sausio 2015 - 08:43
QUOTE(aggree @ 2015 01 13, 04:52)
Nebuvo man paruosiamuju :-D
Dziaugiuosi kad savaitgali issimiegojau :-) nes sianakt 00.25 mums gime sunelis :-) 54 cm, 3970 g. Drambliukas :-) I teti ir I mama. Gimdziau naturaliai, net be epiduro.

Wau Aggree, nu pavarei mamuk, kaip suprantu super greitas gimdymas bigsmile.gif
Nuoširdžiausi sveikinimai jūsų šeimynai, aukite sveikuciai, tau greičiau atgauti jėgas 4u.gif
Labai lauksim pasakojimo kaip tau sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 13 sausio 2015 - 09:11
QUOTE(aggree @ 2015 01 13, 04:52)
Nebuvo man paruosiamuju :-D
Dziaugiuosi kad savaitgali issimiegojau :-) nes sianakt 00.25 mums gime sunelis :-) 54 cm, 3970 g. Drambliukas :-) I teti ir I mama. Gimdziau naturaliai, net be epiduro.

sveikinimai, mamuk, saldaus pienelio tavo angeleliuliui 4u.gif
siunčiu dideli bučkį wub.gif
greitai tu čia susisukai, net keista skaityt, lauksim gristancios su pasakojimu 4u.gif
Atsakyti
aggree, sveikinu dar sykį smile.gif
ramaus leliuko Tau ir skanaus pieniuko leliukui.

Matau, kad greit Tu čia susisukai smile.gif. Be epidūro, be paruošiamųjų, natūraliai. Šaunuolė!
Atsakyti
Aggree, sveikinu wub.gif
Atsakyti
Neraite, kaip tau sekasi, jau taip ilgai esi pradingusi? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas, gal jau grizt i lenta :-D taip ar taip tikriausiai teks dietos laikytis, maziukas panasu turi problemu su pilveliu ir nebegali valgyti taip skaniai, kaip valgom dabar neribodami.
Atsakyti
Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 111kg (liko 11)

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 81kg (liko 11)

pasakore - 172cm/54kg – 58,7kg (liko 5,7) -0,1
Atsakyti