Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

man tai iš vis namie treniruokliai atrodo naudingi tik pradžioj, kol naujas, o vėliau naudojami kaip drabužių kabykla :-)
aš ir žinau pratimus bet namie niekaip neprisiruošou daryt, o dar vaikas lipa, dėmesio prašo tai jau geriau valandėlę skirt sporto klube :-)
TAI KADA PRISIDUODAM?
Atsakyti
QUOTE(pasakore @ 2015 01 06, 19:03)
man tai iš vis namie treniruokliai atrodo naudingi tik pradžioj, kol naujas, o vėliau naudojami kaip drabužių kabykla :-)
aš ir žinau pratimus bet namie niekaip neprisiruošou daryt, o dar vaikas lipa, dėmesio prašo tai jau geriau valandėlę skirt sporto klube :-)
TAI KADA PRISIDUODAM?

Pirmadieniais 4u.gif
Aš pati prie tų slidžių linkstu,vyras prie dviratuko g.gif
Bet jaučiu bus kaip visad,kol nuspręsim ir pavasaris ateis ir nebesinorės jokių treniruoklių lotuliukas.gif
Atsakyti
pasakore, pirmadieniais, tik kad mėnuo kaip jau niekas neprisidavinėja biggrin.gif

Mano anyta vienas slides suslidinėjo, varė gal 5m diena dienon lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 01 06, 18:01)
Be to su dviračiu tik kojos dirba, o dupcė sau patogiai sėdi ir cm nejuda nei iš vietos smile.gif

Drisciau priestarauti. Issijudina ir uzpakalis. Aisku su slidem gal labiau. Bet jei vienu, ar kitu treniruokliu uzsiimiu bent po 45 minutes nukris dupce.

QUOTE(pasakore @ 2015 01 06, 19:03)
man tai iš vis namie treniruokliai atrodo naudingi tik pradžioj, kol naujas, o vėliau naudojami kaip drabužių kabykla :-)
aš ir žinau pratimus bet namie niekaip neprisiruošou daryt, o dar vaikas lipa, dėmesio prašo tai jau geriau valandėlę skirt sporto klube :-)

drinks_cheers.gif

ernesin, as savo dvirati irgi sumyniau... tik gal ne per 5 metus, o per kokius 3. Slides atsibodo greiciau. Bet gal su amzium tiesiog susiradau kitu idomesniu veiklu biggrin.gif
Atsakyti
Ane? tai gal per šventinį laikotarpį merginos atsipalaidavo, dabar jai prisidavinės :-D
Aš tai žinau kad negalėčiau namie turėt slidžių o tai būtų greit sučiužytos vaiko, gi kokia pramoga ir dar namie! :-D
Atsakyti
Mano tai dviračiui gal 12 metu. Anas kaip naujas. Tik sėdynė įtrūkus - dupcėn gnybi
a smile.gif.

O šiaip visi kardio treniruokliai, jei dirbi nuo dūšios, nuritina centimetrus nuo visur. Kitas klausimas - kur augina raumenis.

Ir šiaip asmeniškai man geriausiai svoris krenta mažiau ėdant smile.gif
Atsakyti
Mazai mynei arba tiesiog gera turi. Nes as buvau gavus dovanu toki labai labai paprasta is pigiuju. Myniau beveik kasdien. Ir trosai neatlaike ir sedyne, galiausiai pedalai...

Dabar jau truputi laukiu, kada galesiu ir sportuoti, ir dietos pasilaikyti. Nes jau totaliai atsipalaidavau paskutini menesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 07 sausio 2015 - 23:53
Aggree bet kaip greit jau jūsų susitikimas leliuku wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 01 08, 00:52)
Mazai mynei arba tiesiog gera turi. Nes as buvau gavus dovanu toki labai labai paprasta is pigiuju. Myniau beveik kasdien. Ir trosai neatlaike ir sedyne, galiausiai pedalai...

Dabar jau truputi laukiu, kada galesiu ir sportuoti, ir dietos pasilaikyti. Nes jau totaliai atsipalaidavau paskutini menesi.


Myniau myniau. Bet pirkau ketlerį už brangiai. Tai jis nesuminamas biggrin.gif
Atsakyti
Aggree, kada tau darė paskutinį skaną, kai žiūrima leliuko padėtis? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 sausio 2015 - 10:38
QUOTE(ernesin @ 2015 01 12, 10:37)
Aggree, kada tau darė paskutinį skaną, kai žiūrima leliuko padėtis? rolleyes.gif

Siandien :-) zemyn galvyte jau.
Atsakyti
Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 111kg (liko 11) +1,0

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 81kg (liko 11)

pasakore - 172cm/54kg – 58,8kg (liko 5,8) -0,2

QUOTE(aggree @ 2015 01 12, 13:05)
Siandien :-) zemyn galvyte jau.

Kaip faina wub.gif Kaip jautiesi? smile.gif
Atsakyti