Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

Su sventemis merginos!!!

Oi kiek prisirijau per sventes, baisu. Nelipu ant svarstykliu, bet itariu bus minimum +4 kg...
Atsakyti
ir as prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
vakar užlipau ant svarstykliu, pipiec kiek priaugau nuo gruodžio 1d doh.gif sportas veltui nuejo, ir cia ne vien per sventes, cia per nervus, nes kai tik susinervuoju neršiu per puodus, jau net geda paciai pries save doh.gif
Atsakyti
As anksciau retai kada ka kepdavau, o dabar beveik kasdien pradedant nuo gruodzio vidurio. Sian iskepiau mielini pyraga, ir tokio pasakisko skonio, kad aisku pati dali jo ir surijau. Reikia pradet megzt, kai mezgu negaminu ir nevalgau :-D

Rootha ko nervuojies?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 28 gruodžio 2014 - 21:36
QUOTE(aggree @ 2014 12 28, 22:35)

Rootha ko nervuojies?

aj lb daug sunkumu ir rupesciu sukrito i gruodi, net šventės nebuvo lb linksmos, daug darbo ir dar daugiau apsirijimu doh.gif net per naujus noriu ramiai išsimiegoti blush2.gif
aggree, nu super kepejele pasidarei, as tik sausainiuku prikepiau ir mesos šmota šventem, o daugiau nebuvo laiko kepiniam blush2.gif
Atsakyti
Linkiu, kad visi rupesciai kuo greiciau praeitu.

Jau prisigaminau, iki naujuju nieko negaminsiu. O naujiems kepsiu vista. Dar nesu bandzius visos kept :-D
Atsakyti
Su šventėm 4u.gif

Aš nieko nepriaugau, net numečiau biggrin.gif Man per Kūčias nieko labai skanaus nebūna ant stalo, o per Kalėdas kiek per daug pasivaišinau tauriaisiai gėrimais, tai kitą dieną taip sveikatos nebuvo, kad ne valgymas galvoj blush2.gif
Atsakyti
Labas 2015-siais smile.gif
Kaip ramu čia smile.gif
Mano šventės nepraėjo be riebaus pliuso, nors tikrai nekimsau kaip kas met, bet nėštumo metu suletejusi apykaita daro savo smile.gif
Aggree, apie tave šįryt pagalvojau, kad jau šį mėnesį supuosi savo turtelį wub.gif Kaip jautiesi? Kiek šiai dienai esi prikaupusi nėštumo kg? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 04 sausio 2015 - 11:31
Labukas!!! Su naujais!!!

Socios mano tos sventes buvo. Ryt eisiu pas gine tai zinosiu tiksliai, o pagal mano svarstykles jau turiu mazdaug +9. Taip tikejausi itilpt I 8... Ech sventes pamaise.

Kol kas jauciuos gana gerai ir dar galiu menesiuka pabut nescia :-D prie kompo tik sunku sedet.

Kaip jus sutikot/atsventet?
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 01 04, 12:32)
Labukas!!! Su naujais!!!

Socios mano tos sventes buvo. Ryt eisiu pas gine tai zinosiu tiksliai, o pagal mano svarstykles jau turiu mazdaug +9. Taip tikejausi itilpt I 8... Ech sventes pamaise.

Kol kas jauciuos gana gerai ir dar galiu menesiuka pabut nescia :-D prie kompo tik sunku sedet.

Kaip jus sutikot/atsventet?

Oi, tai nedaug juk ir tie 9kg mirksiukas.gif Mano dar tik pusiaukelė, o jau 5,5kg, o kaip žinia vėliau sparčiau auga rolleyes.gif
Jau nuo rytojaus gali gimdyt, nes kūdikėlis bus pilnai išnešiotas wub.gif O kaip pati, nori dar pabūti nėštuke, ar jau mažiuką paimti į glėbį? mirksiukas.gif

Mes Naujus ramiai sutikom, tiesiog pasisėdėjom ir tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 04 sausio 2015 - 13:31
sveikos merginos, su naujais metais, visoms linkiu lengvai tirpstanciu kilogramu ir lengvo it pukelis maisto 4u.gif
aggree, su nekantrumu lauksim geros žinios 4u.gif
ernesin, lengvo tau nestumo 4u.gif
o aš metus sporta vėl sustorėjau, grižau į pradinį svorį ir apimtis prieš sportą, net pykstu ant savęs, kad 2mėn nuejo veltui doh.gif ir toliau sportuot negalesiu, nebent pavasarį reiks susiimti vėl blush2.gif
Atsakyti
Is vienos puses jau noreciau supuot leliu, is kitos puses dar visai gerai ir su pilvuku. Ne tokia priklausoma, kur reikia nueinu, nuvaziuoju. Aisku pilvukas ir trukdo, batus sunku apsiaut... Ir pati tokia nerangi meska jauciuos/esu.

Mank svoris pries pastojant buvo didokas, tai ir nepriaugau daug. Bet norejau priaugt minimaliai. O ziuriu pastoviai esu alkana. Net keista kaip kitos paskutini menesi nieko nepriauga. As jauciu jei iki galo nesiosiu tai kokius 5 dar uzsidesiu.
Atsakyti
Sveikos! Visas sveikinu su šventėmis! :-) aš irgi pas jus grįžtu, užsiauginau nemažą pilvuką tai nuo ryt pradedu sportuot :-) įrašykit į lentelę 172cm, dabartinis svoris 60 kg, norimas- 54 kg ;-) nauji metai, nauja pradžia siekti užsibrėžtų tikslų :-)
Atsakyti