Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(Neraitė @ 2015 02 23, 09:40)
Sveikos  4u.gif

Ernesin kaip laikaisi?

Man svoris kolkas stovi vietoj, tuo ir džiaugiuosi, o pavasarį bandysiu dar kelis kg pamest  ax.gif

Sveikute smile.gif
Ačiū kad domiesi 4u.gif Aš gerai, jei neziureti i prasidėjusi tinima ir nenormaliai pradejusi augti svorį. Net nežinau ko tikėtis likusius tris mėnesius, nes su pirmuoju tinimai tik per karscius prasidejo. Pradėjau gerti daug skysčių, gal kiek sukontroliuosiu situaciją rolleyes.gif

O kaip tu? Taip dažnai apie tave pagalvoju kas turėjo nutikti, kad atsitverei tokia tylos siena rolleyes.gif
Atsakyti
ernesin, tau bent tas svorio didejimas pateisinamas, o as vel kaip priaugau, net jau nervas jama, savaite komandiruotej, +2kg, nesuprantu kas per organizmas pas mane, o numest niekaip nepavyksta, jau turbut neimanoma bus iki 58kg numest, pradedu galvot, kad ir liksiu tokia tesliuke doh.gif
Atsakyti
Aš ir nieko nepamečiau,pms musėt savo padarė doh.gif
Tad ernesin man palik tą patį svorį 4u.gif
Atsakyti
Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 110kg (liko 10)

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 80.9kg (liko 10,9) -0,4kg

pasakore - 172cm/54kg – 57kg (liko 3)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 vasario 2015 - 17:45
Sveikos 4u.gif mano svoris irgi toks pats, kazkaip vis saldumynų negaliu atsisakyti, nors sportuoju bet va su maistu sunku šįkart kai pagundu darbe pastoviai yra..
aha, kaip neraite tu laikais? kaip agree leliukas? :-)
Atsakyti

Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 110kg (liko 10)

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 80,2kg (liko 10,2) -0,7kg

pasakore - 172cm/54kg – 57,5kg (liko 3,,5) +0,5kg



Atsakyti
Nutilus numirus ko tai tema mūsų..
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 03 03, 20:53)
Nutilus numirus ko tai tema mūsų..
  ax.gif


nebėra metančių svorio :-) pala sušils orai daugiau atsiras susirūpinusių :-D
Atsakyti
Visos pasinėrę į šeimyninius gyvenimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2015 03 04, 01:36)
Visos pasinėrę į šeimyninius gyvenimus biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Kiek metu praejo nuo tada, kai pradejom? 4? 5?
Tada man vos ne gyvenimo tikslas buvo numest svori. O dabar gyveniml dziaugsmas, tikslas, meile... miega salia lovytej wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 03 04, 05:53)
drinks_cheers.gif
Kiek metu praejo nuo tada, kai pradejom? 4? 5?
Tada man vos ne gyvenimo tikslas buvo numest svori. O dabar gyveniml dziaugsmas, tikslas, meile... miega salia lovytej wub.gif


Palauk kai meilė nebemiegos - užsimanysi ir Tu smile.gif. Na šiaip Tau vasara gresia daug buvimo lauke. Tai jei vaikščiosit daug - pats svoris kris.

Ale tikrai - 5 metus metam metam tą svorį ir vis storos biggrin.gif. Aš šiandien savo išsvajotą septynetuką pamačiau naujose svarstyklėse - 79,8 (tokia biški kaip maximos kaina - x,99 eur). Ant senųjų 77 sveriu smile.gif. Būčiau nepirkus naujų tai jau kokia kūda būčiau biggrin.gif. Ehh.. dar du mėnesiai ir aš drugelis
Atsakyti
Neblogai varai cool.gif ruosies i darba?

as nuo dabartinio svorio noreciau 20 numest... Bet bijau stipriai kudintis, kad pienelis nedingtu. Kol kas tik stengiuos vakare nepersivalgyti.

Planuojam vasara leist kaime, bent jau daug laiko. Bus matyt kaip musu vezimas vaziuos tais keliais.
Atsakyti