Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(jurgacka @ 2015 02 05, 21:26)
Ale Kristulė kad pavarė smile.gif
Aš tai žiūriu kad čia tikslą net 70 užsidėjus optimistė biggrin.gif. Į Noom Coach programulką tai 72 įsivedžiau. Programulka prognozuoja, kad iki balandžio 9 turėčiau tiek ir būt jei neėsiu daugiau nei galima. Kol kas sukūdau iki to 81 kuris čia lentelėj (nes buvau gal iki 86 pririnkus kol neprisidavinėjau). Tai dabar galėsiu sau ramiai toliau prisidavinėt

Aš ir pati apakus buvau doh.gif Užlipau ryte ant svarstyklių,sakau vėl bus + 2,ale žiūriu minusiukas thumbup.gif Išeinu į pamokas,būna kad per dieną 2 kartus iki mokyklos nueimni ir pareini.Laiptais pavaksuoji.Kai pamokose nėra kada užkandžiauti thumbup.gif .Dar vakare anksčiau gult nueini smile.gif Šiandien tai ''griešiju''.Taip sumuštiako su dešryte ir marinuotu agurku užsimaniau tai suvalgiau.Ir obuolių dar priei to pačio kelis sukirtau blush2.gif
Atsakyti
Prisidavinėjam pirmadieniais?
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2015 02 06, 09:38)
Prisidavinėjam pirmadieniais?

Agam 4u.gif
Kaip tavo pupa auga?Jau gal pati tipena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2015 02 06, 10:40)
Agam 4u.gif
Kaip tavo pupa auga?Jau gal pati tipena  bigsmile.gif


Dar ne. Bijo. Ant sofos tai pasileidžia, pastovi, žingsnį žengia. Bet žemė tai kieta. Sykį su kakta kietumą išbandė, tai bijo dar pasileist. O kai yra už ko laikytis tai ir bėgte moka.
Atsakyti
Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 109kg (liko 9)

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 80,4kg (liko 10,4) -0,6kg

pasakore - 172cm/54kg – 57kg (liko 3)




Atsakyti
Prisidaviau su beveik kilogramo pliusu biggrin.gif Ale tai ką dabar daryt

Nusipirkau naujas svarstykles. Ant senų svėriau apie 81. Užlipu ant naujų - 85 beveik. Jėga... ir naujos tikslesnės doh.gif nusirengiau visus daug drabužių (na ir dar vakaras buvo) - liko 84 su kažkiek. Tai va beveik per savaitę iki 81,3 numečiau. O senosios jau mažiau nei 79 rodo. Va taip va būna - nevalgai, lieknėji ir bac - kilogramo pliusas biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
SU ŠVENTE lithuania.gif
Aš irgi pliusą pridaviau doh.gif Nu kaip nebus,jei skruzdėlyną beveik vieną visą suvalgiau per 2 dienas,kur valenitnui pasigaminau doh.gif Nu kad taip skanu,taip skanu ax.gif
Atsakyti
Labas rytas!!!

Man pradejo siek tiek svoris augt. Aisku nieko nesilaikau bet matyt per daug valgau kad nesilaiko stabiliai. Taip pat surisau, kad maziukui pilvo putimas nepriklauso nuo to, ka as valgau, tai as ir valgau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2015 02 16, 12:43)
Labas rytas!!!

Man pradejo siek tiek svoris augt. Aisku nieko nesilaikau bet matyt per daug valgau kad nesilaiko stabiliai. Taip pat surisau, kad maziukui pilvo putimas nepriklauso nuo to, ka as valgau, tai as ir valgau cool.gif



Nepriklauso. Žarnynui vis tiek teks išmokt visus produktus virškint. Ir ten turbūt ne tiek pučia kiek raižo. Nes ne visada būna ir pilvukas papūstas. O verkia ir riečiasi
Atsakyti

Draugiškai lieknėjame sunglasses2.gif

Kristule05 - 164cm/100kg – 110kg (liko 10) +1kg

rootha – 161cm/58kg – 62,5kg (liko 4,5)

Neraitė – 160cm/56kg – 57,8kg (liko 1,8)

jurgacka - 173cm/70kg – 81,3kg (liko 11,3) +0,9kg

pasakore - 172cm/54kg – 57kg (liko 3)

Atsakyti
Sveikos wink.gif
Kaip sekasi Jums lieknėt kas lieknėjat? Man tai visai nesiseka. Ir neėdu, ir sportuoju. Ir tik 400 g per savaitę... dabar visas viltis dedu į tai, kad per pms visada kokius 2-3 kilus užsidedu, tai jei jau dabar jų neužsidėjo, tai gal jie nukris... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ernesin kaip laikaisi?

Man svoris kolkas stovi vietoj, tuo ir džiaugiuosi, o pavasarį bandysiu dar kelis kg pamest ax.gif
Atsakyti