Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(pukepuke @ 2014 12 21, 18:32)
Man tai lyg neoriginalus harmony gelish - abu.


antrasis tai iš nagavitos psl., lyg ir originalus turėtų būt g.gif o va dėl pirmo klausimas. nusipirkau internetu, galvodama, kad tas pats Harmony gelish ir dabar suku galvą tas pats ar ne ax.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, ar vertas demesio sis rinkinukas? Noriu pabandyt pati darytis gelini rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bluepoint @ 2014 12 21, 19:35)
antrasis tai iš nagavitos psl., lyg ir originalus turėtų būt  g.gif o va dėl pirmo klausimas. nusipirkau internetu, galvodama, kad tas pats Harmony gelish ir dabar suku galvą tas pats ar ne  ax.gif

O pirkot kaip harmony gelish? Pas mane visi iš JAV, taigi, nėra lietuvos rinkos halogeninių lipdukų, bet kairėje puseje yra horizantolus užrašas harmony. Čia lyg nesimato, bet gal či LT rinkos variantas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 21 gruodžio 2014 - 18:52
QUOTE(lalaila3 @ 2014 12 21, 19:47)
Merginos, patarkit, ar vertas demesio sis rinkinukas? Noriu pabandyt pati darytis gelini rolleyes.gif


Nuoroda pamirsau doh.gif
http://www.ebejus.lt...oz9bxoCi4Xw_wcB
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2014 12 21, 16:14)
Pirmas darbas kuris man patinka kai nagai yra nulakuoti skirtingai 4u.gif

Vadinasi mazai tokiu matet...
Atsakyti
QUOTE(lalaila3 @ 2014 12 21, 21:09)


Asmeniskai as nepirkciau....
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2014 12 21, 21:16)
Asmeniskai as nepirkciau....

Aš irgi ne...Jei pirkčiau dabar, parsiųsčiausi pilną rinkinį Gelish priemonių ir atskirai lempą. Būtų brangiau, bet mano akim optimalus variantas. Galiusi kad pati emiau rinkinį su lempą. Nors nebloga ji, bet tikrai nevertėjo būtent tokį variantą imti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 21 gruodžio 2014 - 20:47
QUOTE(gintaregabija @ 2014 12 19, 12:09)
Pasiausiu blokeliu naga . Nuriebalinu, tepu bonda po to base.
Bet si spalva net ir ploniau tepama, pasitraukia, aisku kiek maziau jau .
Papildyta:
Kuri spalvyte is IBD panasiausia i dolomite ? Ar yra kas turit ibd precious peridot ?

Turiu as precious peridot,man puikiai tepas ir labai gerai laikos:)
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2014 12 19, 00:09)
Pasiausiu blokeliu naga . Nuriebalinu, tepu bonda po to base.
Bet si spalva net ir ploniau tepama, pasitraukia, aisku kiek maziau jau .
Papildyta:
Kuri spalvyte is IBD panasiausia i dolomite ? Ar yra kas turit ibd precious peridot ?

Dolomitą turiu, ir manasis, ttt, bent jau iki šiol nesikaprizino - biškį patraukia nuo galiukų, bet tikrai nesiraukšlėja.
Turiu ir peridotą. elgiasi taip pat kaip ir dolomitas. Spalva labai graži, bet dėl panašumo, tai nežinau. jis toks "žalvarinis". o dolomitas - rudas su auksu.
tiesa, dolomitui yra viens prie vieno atitikmuo EZflow Patina.
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 12 21, 21:15)
Vadinasi mazai tokiu matet...

Svarbu kiek matė? Atitiko žmogaus skonį ir tiek. biggrin.gif
O aš dėkoju už komplimentą smile.gif
Atsakyti
Atsiprasau, jei klausimas ne vietoje...bet, kur jus perkate pigiau harmony gelish lakus pigiau? Ar tiesiog per ka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerraIncognita @ 2014 12 23, 23:28)
Atsiprasau, jei klausimas ne vietoje...bet, kur jus perkate pigiau harmony gelish lakus pigiau? Ar tiesiog per ka? smile.gif

Harmony gelish baze ir topa pirkau per ebay, vos ne dvigubai pigiau gavos
Atsakyti