Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(pavasarine90 @ 2014 12 19, 09:42)
Aciu, RYTORASA... smile.gif 4u.gif
Gintaregabija, dėl spalvos. gal ir gali. jeigu tik viena nelaiko spalva visoms. o kaip paruosiate naga? smile.gif o siaip jei spalva raukslejasi, tai ji dazniausiai buna per storai uztepta... smile.gif na neskaitant HG smile.gif ir matyt nedadziuna smile.gif todel ir nelaiko smile.gif
Zaismingieji vakaryksciai taskuciai. lechat mood spalva. labai gerai dengiasi. keicianti spalva nuo silumos smile.gif
user posted image
user posted image
pries svente spas mane kazkodel einamiausia raudona smile.gif




Pasiausiu blokeliu naga . Nuriebalinu, tepu bonda po to base.
Bet si spalva net ir ploniau tepama, pasitraukia, aisku kiek maziau jau .
Papildyta:
Kuri spalvyte is IBD panasiausia i dolomite ? Ar yra kas turit ibd precious peridot ?
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2014 12 19, 10:09)
Pasiausiu blokeliu naga . Nuriebalinu, tepu bonda po to base.
Bet si spalva net ir ploniau tepama, pasitraukia, aisku kiek maziau jau .
Papildyta:
Kuri spalvyte is IBD panasiausia i dolomite ? Ar yra kas turit ibd precious peridot ?

O gal jau atejo metas keisti lemputes? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2014 12 19, 10:14)
O gal jau atejo metas keisti lemputes? wink.gif


Ir as taip galvoju kad gal ir lemputes cia kaltos.
O pati naga pasiausiu neperstipriai, ar reikia kiek stipriau ?
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2014 12 19, 10:16)
Ir as taip galvoju kad gal ir lemputes cia kaltos.
O pati naga pasiausiu neperstipriai, ar reikia kiek stipriau ?

Na as tikrai negaliu issivzaiduoti kaip stipriai, ar kaip nestipriai jus ji pasiausiate smile.gif
Atsakyti


Sveikos ikeliu ir as savo darbeli smile.gif dariausi su geliu vakar plusau kad pagaliau ismokti su blizguciais pasidaryti smile.gifMy Webpage
Atsakyti
Man IBD Dolomite niekada nebuvo pasiraukslejus, ji tik pasitraukti nuo krastu megsta, bet pafiksuoju pirma sluoksni po naga ir tada viskas ok. Ir laiko gerai.

Su HG Hello Merlot man raukslejosi, nes labai tirstas buvo tik pradarius. Ir prastai laike kai persidariau, daugiau ir nebebandziau su juo, nes bijau sad.gif. Galvoju pamaisyti su kazkuo is turimu, gal HG Little princess, kad paskystetu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bel@ @ 2014 12 19, 12:24)
Su HG Hello Merlot man raukslejosi, nes labai tirstas buvo tik pradarius.

O aš greitu laiku antrą kartą su juo dažysiu, man tikrai nesusiraukšlėjo niekas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(coraxas @ 2014 12 15, 01:48)
Sveikos, labai susidomejau geliniu lakavimu. Gal galetumet patarti kur pigiausiai galeciau susiprkti visas reikalingas tam priemones? Gal yra isigyti rinkiniai? Gal kuri yra bandziusi pirkti is www.aliexpress.com As esu naujoke siame reikale ir noreciau gelini lakavima darytis tik sau

Sveika, as gelini darausi irgi tik sau, viska pirkau Jolifin firmos, iskyrus lempa, ja pirkau amazone- viena is pigesniu, iki 20 eur. Viskas puiku, galvoju kodel iki siol pas manikiurininke vaiksciojau : )Tik nzn ar yra Lt sios firmos. Laiko super gerai, spalvu pasirinkimas platus, lakai nebrangus, topas ir base viename buteliuke- tai irgi susitaupo. Zodziu as patenkinta : )
Atsakyti
O strukturinis gelis iskepes turi buti lipnus?
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2014 12 02, 23:12)
PN 10.2 2sl., EMI Blach tulip, raudona folija.
user posted image
mirksiukas.gif

Pirmas darbas kuris man patinka kai nagai yra nulakuoti skirtingai 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal galėtumėt pasakyti, ar čia tos pačios firmos lakai?

user posted image]

ir šis

user posted image]

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bluepoint: 21 gruodžio 2014 - 18:17
QUOTE(bluepoint @ 2014 12 21, 19:16)
sveikos, gal galėtumėt pasakyti, ar čia tos pačios firmos lakai?

user posted image]

ir šis

user posted image]

ačiū  4u.gif

Man tai lyg neoriginalus harmony gelish - abu.
Atsakyti