Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

Sveikos,gal kuri buvote ampela kursuose?ar verta nueiti?
Atsakyti
na va ir keli mano darbeliai smile.gif pries sventes blizguciai nuejo i trasa smile.gif
IBD truly, madly, deeply 2 sluoksniai ir holografiniai blizguciai
user posted image
user posted image
IBD smokey plum 3 sluoksniai, HG white sheek ir holografiniai blizguciai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2014 12 14, 13:27)

Wow!!! Tobulai grazu! Ypac raudoni su snaige wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2014 12 14, 13:27)

labai grazu, grazios snaiges wub.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz pastabas ir pagyras!
Smailus stengiuosi gilesnius daryti, bet per juodus kringeliukus nebesimato to gilumo, o gal ir dar gilesnius reikejo daryt, nepriestarauju:)
Daile renkasi pacios klientes, as labiau minimaliste esu, nereikia man daug visko. Tos kurios klausia nuomones, patariu, bet kitos nori blizgeti ir kad piesiniu butu.

As noriu paklaust koki gelini laka naudojat lakuodamos prancuza, turiu omeny kuris maskuotu nuaugima labiau? Nes mano Progel creamy nude graziai ziurisi, bet nuaugus naguciams labai svieciasi...
Atsakyti
[quote=pavasarine90,2014 12 14, 14:27]
nuostabus darbai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, labai susidomejau geliniu lakavimu. Gal galetumet patarti kur pigiausiai galeciau susiprkti visas reikalingas tam priemones? Gal yra isigyti rinkiniai? Gal kuri yra bandziusi pirkti is www.aliexpress.com As esu naujoke siame reikale ir noreciau gelini lakavima darytis tik sau
Atsakyti
Ačiū visoms už įvertinimus, tikrai labai malonu ir džiugu, kad kažkam patiko 4u.gif wub.gif

Būtybė
na taip. čia jau tikrai klijentės renkalsi ko jos nori smile.gif mums gal gražiau paprasčiau, bet tokių šarkučių ateina kartais, kad.... smile.gif o dėl lako tai nežinau. aš kažkaip ir neatrandu to "komufliažinio" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarine90: 15 gruodžio 2014 - 07:06
QUOTE(coraxas @ 2014 12 15, 00:48)
Sveikos, labai susidomejau geliniu lakavimu. Gal galetumet patarti kur pigiausiai galeciau susiprkti visas reikalingas tam priemones? Gal yra isigyti rinkiniai? Gal kuri yra bandziusi pirkti is www.aliexpress.com As esu naujoke siame reikale ir noreciau gelini lakavima darytis tik sau


Na nepirkit kinietisku priemoniu, rinkites kokybiskas

PN turi rinkinius.
Atsakyti
Labas vakar. Gal kas Vilniuje galetu man padatyti kazka panasaus? Laukiu az. Aciu smile.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evinoble: 16 gruodžio 2014 - 23:09
Laba, nezinau ka blogai darau nes nelaiko man visai tas gelinis lakavimas, savaite ir pradeda atsokineti galiukai, tiek man tiek kelioms draugems, ka blogai darau ar jau lempos blogos ? Lakuoju su IBD ar reiketu bazes pertekliu nuvalyti su teptuku kad geriau sukibtu, nes kur atsilupa galiukas paemus patempus ir viskas graziausiai kuo puikiausiai nusilupa. sad.gif
Atsakyti
pasirodysiu ir aš su savo vakarykštį. Fotkinta su telefonu ir dar su blicu, tai kokybė prastoka.
user posted image
Atsakyti