Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(Kristalė* @ 2015 04 13, 11:34)
O ne si keircia stipsiai spalva nesiojant?

Nezinau ar tikrai si radau toki viena atsiliepima kad garbanojasi betepant, bet ji man toookia grazi, bet gal kas turit ja savo kolekcijoj gal kas galit pakomentuot?

Yves ir sita grazuole, gal turit ja realiai ir zinot kad nera kaprizinga?
Atsakyti
QUOTE(Leja_ @ 2015 04 12, 23:38)
Sveikos norėčiau Jūsų nuomonės ir konsultacijos ar galit kas pakomentuot HG MY CARRIAGE AWAITS spalvyte, gal kad naudojat ir galit pasakyt kaip ji, kaprizinga ar ne?


pirkau sia spalva peleneje, bet spejau isbandyti dar tik ant tipso. nauja, tai skystesne tokia, tepiau 3 sluoksnius, bet gall butu pakake ir dvieju. bet pamaciusi sia spalva isimylejau. labai jau skani smile.gif lyg ir nesigarbanojo
Atsakyti
Merginos koki galit pasiulyti topa (virsutini).Aš turiu HG ,bet man truksta blizgesio,ipac kai po lempos nuvalai lipnuma,atrodo visi nagai matiniai pasidaro,po to biski atsigauna,atsiranda blizgesis,bet jo man truksta.
Atsakyti
user posted image as naudoju Perfect nails, man blizga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 04 15, 06:29)
pirkau sia spalva peleneje, bet spejau isbandyti dar tik ant tipso. nauja, tai skystesne tokia, tepiau 3 sluoksnius, bet gall butu pakake ir dvieju. bet pamaciusi sia spalva isimylejau. labai jau skani smile.gif lyg ir nesigarbanojo

Aciu labai, uz info, tada reiks man ir ja griebti, nes per kompa atrodo tikrai dailiai.

QUOTE(Jovitiska @ 2015 04 15, 20:32)
as naudoju Perfect nails, man blizga smile.gif

Gal galit pasakyt kokia cia spalvyte labai jau daili bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leja_ @ 2015 04 15, 21:27)
Aciu labai, uz info, tada reiks man ir ja griebti, nes per kompa atrodo tikrai dailiai.

Siandien laka au ant nagu. Spalvyte laaaabai grazi,bet reikejo 3 sluoksniu. Beveik ir 4 norejosi...
Atsakyti
sveikos, kuo jus valote teptukos po gelinio lakavimo?
Atsakyti
QUOTE(Jovitiska @ 2015 04 15, 20:32)
user posted image as naudoju Perfect nails, man blizga smile.gif

Ar cia toks pats kur jus naudojat? http://nailshop.lt/p...-top-coat-15-ml
Atsakyti
Sveikos,

Senai besivaidenau čia, o pavasarinės spalvos kai pagaliau pasipylė, tai ir mano širdis dainuoja vacation1.gif
Kientics 05 ir HG tiger blossom po 2 sl.
user posted image
Kientics 05 (4 sl. - šviesi spalvytė) ir IBI flawless - free spirit (4sl.)
user posted image
Kinetics 05 (2 sl.) ir 01 (1 sl.), smulkus blizgutis..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freimule: 17 balandžio 2015 - 10:33
Sveikutės, mamytės. Jungiuosi į Jūsų būry. Nusprendžiau pradėti pati lakuotis namuose. Neapsisprendžiu kokios firmos produktus naudoti Ba-ha arba Ezflow. Ką patartumėte? Beje gal yra merginų užsisakančių iš Beautywest.com? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(freimule @ 2015 04 17, 10:24)
Sveikos,

Senai besivaidenau čia, o pavasarinės spalvos kai pagaliau pasipylė, tai ir mano širdis dainuoja  vacation1.gif


visi darbeliai be galo fantastiski smile.gif gaivaus oro gusis siame forume..... 4u.gif wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mane lakas IBD, o topas ir baze perfect smile.gif
Atsakyti