Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(Magrėtė @ 2015 03 26, 08:58)
Labas rytas,

mano pirmasis lakavimas! 4u.gif Spalva HG Deep Sea. Tamsiai mėlyna su violetiniu žėručiu, kuris matosi tik prieš saulę. Kritikos nebijau, jos labai reikia. smile.gif




Man grazu ir tvarkinga
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2015 03 26, 07:58)
Labas rytas,

mano pirmasis lakavimas! 4u.gif Spalva HG Deep Sea. Tamsiai mėlyna su violetiniu žėručiu, kuris matosi tik prieš saulę. Kritikos nebijau, jos labai reikia. smile.gif


Pirmas blynas neprisviles smile.gif kiek matosi, tai gražu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Is kur galima uzsakyti, pigiai, HG baze ir foundation? Aciu.
ir is kur galima uzsakyti Ibd just?
Atsakyti
ziurint kas jums yra "pigiai" biggrin.gif pigiau is ebay, bet apsimoka tik jei daug imi laku, nes siuntimas is jav brangokas. tarp kitko baze ir foundation yra tas pats dalykas.
Papildyta:
o pas mus pavasaris 4u.gif
https://www.facebook...ailsbeautybyeva

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TJL: 26 kovo 2015 - 16:44
QUOTE(Magrėtė @ 2015 03 26, 08:58)
Labas rytas,

mano pirmasis lakavimas! 4u.gif Spalva HG Deep Sea. Tamsiai mėlyna su violetiniu žėručiu,

labai graziai atrodo nagas prie odeliu bigsmile.gif . O kur desinioji ranka? ar irgi taip idealiai? blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2015 03 20, 15:17)
Ar bandėte kas nors firmos Bling ilgalaikius gelinius lakus (rusiškų prekių parduotuvėje pardavėjas sakė, kad lakai lenkiški)? Bet negirdėta, tad nepirkau  smile.gif

Aš su jais lakuoju man labai geri
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2015 03 26, 21:53)
labai graziai atrodo nagas prie odeliu bigsmile.gif . O kur desinioji ranka? ar irgi taip idealiai? blush2.gif  mirksiukas.gif


Taip gavosi, kad per mokymus susitvarkiau tik vieną ranką, o kita buvo jau padaryta meistrės ir spėję nuaugti visą sav. su puse. smile.gif)) Gerai, kad tą pačią spalvą turėjau. biggrin.gif
Šiaip meistrystės, kaip prie odelių gražiai nulakuoti tai reikia oj kaip pasimokyti. Gal ir gerai, kad dešinės rankos neperdariau, tada tikrai gėda būtų. biggrin.gif
Gal reikia pabandyti su atskiru teptuku, o ne su tuo, kur jau prie lako kamštelio prisegtas? Bandėt?

Ačiū merginos už komentarus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2015 03 26, 22:47)
Taip gavosi, kad per mokymus susitvarkiau tik vieną ranką, o kita buvo jau padaryta meistrės ir spėję nuaugti visą sav. su puse. smile.gif)) Gerai, kad tą pačią spalvą turėjau. biggrin.gif
Šiaip meistrystės, kaip prie odelių gražiai nulakuoti tai reikia oj kaip pasimokyti. Gal ir gerai, kad dešinės rankos neperdariau, tada tikrai gėda būtų. biggrin.gif
Gal reikia pabandyti su atskiru teptuku, o ne su tuo, kur jau prie lako kamštelio prisegtas? Bandėt?

Ačiū merginos už komentarus! smile.gif

Man asmeniskai dar geriau gaunasi su tuo,kuris buna buteliukuose. Igusit ☺
Atsakyti
Gal kas žino ,darant ilgalaikį gelio pertekliui nuvalyti reikalingas specialus teptukas?
Atsakyti
QUOTE(TJL @ 2015 03 26, 17:47)
o pas mus pavasaris  4u.gif

Labai gražu, o kokia spalva?
Atsakyti
Sveikos, noriu patarimo ax.gif
Nusipirkau lempą su lakais ir priedais komplekte, bet jis man laikosi geriausiu atveju tik apie 5 dienas, o trūkinėt pradėda jau trečią dieną doh.gif Spėju, kad kokybė labai prasta... tik nežinau ar lako ar tų sluoksnių (top and base) g.gif Viskas vienos firmos. Tad galvoju ar man viską reikia keisti ar tik laką pabandyti g.gif
Galvoju apie EMMI-NAIL, ką galvojate apie šią firmą? Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktoshka: 03 balandžio 2015 - 08:56
QUOTE(viktoshka @ 2015 04 03, 09:55)
Sveikos, noriu patarimo  ax.gif
Nusipirkau lempą su lakais ir priedais komplekte, bet jis man laikosi geriausiu atveju tik apie 5 dienas, o trūkinėt pradėda jau trečią dieną  doh.gif  Spėju, kad kokybė labai prasta... tik nežinau ar lako ar tų sluoksnių (top and base)  g.gif Viskas vienos firmos. Tad galvoju ar man viską reikia keisti ar tik laką pabandyti  g.gif
Galvoju apie EMMI-NAIL, ką galvojate apie šią firmą? Iš anksto ačiū  4u.gif


kokios firmos jusu turima kosmetika?
Atsakyti