Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

as manau jie kinietiski,
urmu pardavinejiami po 1-2 dolerius.
paieskokit alibaba.com, gal rasit

QUOTE(Adera777 @ 2015 03 20, 16:17)
Ar bandėte kas nors firmos Bling ilgalaikius gelinius lakus (rusiškų prekių parduotuvėje pardavėjas sakė, kad lakai lenkiški)? Bet negirdėta, tad nepirkau  smile.gif

Atsakyti
QUOTE(happyme @ 2015 03 18, 08:36)
Laba, planuoju pirkti naują lempą ir turiu tokį gal ir kvailą klausimą blush-anim-cl.gif ant LED lempos laikas yra 10-20-30 sekundžių, kada koks timer'is naudojamas? g.gif Dėkui už atsakymą 4u.gif

Bazei 10sek, spalvai 20sek (tamsia laikyciau 30sek, nes ji turi daugiau pigmento), topui 30sek.
Atsakyti
QUOTE(TJL @ 2015 03 19, 21:42)
o perfect nails spalvos skystos, ar tirstenes? nes dabar lakuoju IBD, bet noriu tirstesniu.

Tirstesnes, bet vel gi nuo spalvos priklauso, gali ir ant labai tirstu uzsiraut, ir ant skystu. Bet dauguma, t.y. apie 80 proc. mano turimu PN spalvu,visgi man idealios konsistencijos

Atsakyti
Sveikos merdžynos,

būsiu nauja lakuotoja, nes jau rytoj žygiuoju į pirmą gelinio lakavimo pamoką. Tad šiandien neiššvengiau "rugsėjo 1-osios" apsipirkimo. smile.gif Daug skaičiau tiek jūsų prirašytus forumus, tiek užsienio ir nusprendžiau, kad pradėsiu su HG. Spalvų tai... Gal įdomumo dėlei turite savo top 5? Būtų smalsu ir smagu išgirsti. Savo pirmiems lakavimams išsirinkau tokius:

1. Deep sea;
2. Good gossip:
3. Red Roses;
4. Ambience.

Mano top 4... Nes tik keturias spalvas įpirkau. biggrin.gif

Ačiū, kas atsakys. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2015 03 24, 22:38)
Sveikos merdžynos,. .

1. Deep sea;
2. Good gossip:
3. Red Roses;
4. Ambience.

Ambienbe, skaidri pakankamai,pilnai nago nepadengia
2 ir 3 gerai dengencios
1 neturiu,negaliu pakomentuoti

O cia renkiesi spalvas sau ar lakuosi ir kitoms?
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2015 03 24, 23:21)
Ambienbe, skaidri pakankamai,pilnai nago nepadengia
2 ir 3 gerai dengencios
1  neturiu,negaliu pakomentuoti

O cia renkiesi spalvas sau ar lakuosi ir kitoms?


Planuose tik sau ir pažįstamiems. smile.gif Tai šias spalvas jau įsigijau tik dar nespėjau išbandyti. Rytoj pirma mokymų diena, o be mokymų nenorėjau bandyti, nors ir kaip nekantru. smile.gif

Tai niekas savo top 5 spalvų neturi? Ar pasidalinti nenori? blink.gif
Atsakyti
Top 5 manau pagal skonį eina : )) ir kas tinka kitoms, gali pačiai visai netikti : ))
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2015 03 25, 01:02)
Top 5 manau pagal skonį eina : )) ir kas tinka kitoms, gali pačiai visai netikti : ))


Tai dėl šios priežasties ir įdomu sužinoti! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magrėtė @ 2015 03 25, 01:14)
Tai dėl šios priežasties ir įdomu sužinoti! smile.gif

Aš sinkausi taip:
Po viena -raudona matine,raudona su perlamutru, nude,ruzava,tamsi bordo
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2015 03 25, 10:10)
Aš sinkausi taip:
Po viena -raudona matine,raudona su perlamutru, nude,ruzava,tamsi bordo

Aš irgi labai panašiai rinkausi, tai mano slavos:
rausva/nude (tinka ir prancūzui) - IBD naturally beautiful,
vyšninė blizgi - HG My forbidden love,
vyšninė matinė - IBD plum raven,
raudona blizgi - HG Good gossip,
raudona (planuoju įsigyti) - HG hot rod hot arba IBD bing cherries,

po to dar dasipirkau baltą (Orly White tips) ir juodą (senses 900).
Dar norėčiau blizgių - HD Vegas nights ir HG June bride, nes tinka turimų spalvų paįvairinimui.
Pradžiai tiek, vasarai noriu IBD papaya princess, dar visokių noriu blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Laba. na ka pradėjau ir aš sau lakuotis nagučius. Noriu paklausti pas mane uv lempa su taimeriu 120 s. Pagrindą naudoju baha kiek laiko laikyti man po lempa nagus iš kur žinoti? be to bandžiau lakuoti prancūzišku ir pastebėjau kad galiukai suskylinėjo džiovinant, kas ne taip galėjo būti ir kaip būtų galima tai taisyti. kol kas tiek smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

mano pirmasis lakavimas! 4u.gif Spalva HG Deep Sea. Tamsiai mėlyna su violetiniu žėručiu, kuris matosi tik prieš saulę. Kritikos nebijau, jos labai reikia. smile.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magrėtė: 26 kovo 2015 - 08:05