Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(pukepuke @ 2015 03 09, 20:37)
Paaiškinkit, kam pirkti rinkinį su lempa, iš kurio naudojama bus tik lempa? unsure.gif Ne pugiau nupirkti lempą ir atskirai Gelish priemonės?

Aš pirkau rinkinuką, nes norėjau pamėginti, plius labai gera akcija buvo. Galvojau, jei nusibos, ar netiks, galėsiu be gailesčio išmesti. Paskui pamėginau naudotas Gelish priemones nusipirkti, pastebėjau skirtumą. Todėl ir susipirkau viską pamažu per ebay naujai. Būčiau paskaičiavus iš karto, gal kitaip būčiau elgusis...
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti is besidaranciu sau, kiek minimaliai laikos manikiuras gelinis jums? Ar yra tokiu, kurioms 5 dienas laikosi? Ar yra tokiu kurioms isvis nesilaiko?
Zodziu, kai atsirando bandziau-nesilaike, daug metu dariaus priauginima, bet uzkniso juodai priklausyt nuo meistres, noriu vel pabandyt, bet jinai mane tikina, kad yra zmoniu, kuriems nesilaiko ir as vienas is ju. Jei pirkciau tai tik geras priemones, gaila mest pinigus i bala. Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 03 11, 16:21)
Sveikos, noriu paklausti is besidaranciu sau, kiek minimaliai laikos manikiuras gelinis jums? Ar yra tokiu, kurioms 5 dienas laikosi? Ar yra tokiu kurioms isvis nesilaiko?
Zodziu, kai atsirando bandziau-nesilaike, daug metu dariaus priauginima, bet uzkniso juodai priklausyt nuo meistres, noriu vel pabandyt, bet jinai mane tikina, kad yra zmoniu, kuriems nesilaiko ir as vienas is ju. Jei pirkciau tai tik geras priemones, gaila mest pinigus i bala. Pasidalinkit patirtim 4u.gif

Zinok kiek nageliu tiek ir bedeliu, neimanoma pasakyt laikys nelaikys, imi ir pabandai, taip yra kam ilgai laikos yra kam 5 dienas, o yra ir tu , kurioms is vis nelaiko mirksiukas.gif As visad sakau pabandykit pas profesionalius meistrus pasidaryti bent 3 lakavimus, jei jau visi jie nelaikys-tiketina, kad jum lakavimas netinka.Gal tavo meistras nenori taves paleist is klientu saraso, nes tu esi istikimas klientas ir moki jai pinigeli uz paslauga visiems gerai visis patenkinti, tai gal ji kaip tik suinteresuota sakyti, kad tau lakavimas nesilaikys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 11 kovo 2015 - 17:23
QUOTE(Jolkuce @ 2015 03 11, 17:22)
Zinok kiek nageliu tiek ir bedeliu, neimanoma pasakyt laikys nelaikys, imi ir pabandai, taip yra kam ilgai laikos yra kam 5 dienas, o yra ir tu , kurioms is vis nelaiko  mirksiukas.gif  As visad sakau pabandykit pas profesionalius meistrus pasidaryti bent 3 lakavimus, jei jau visi jie nelaikys-tiketina, kad jum lakavimas netinka.Gal tavo meistras nenori taves paleist is klientu saraso, nes tu esi istikimas klientas ir moki jai pinigeli uz paslauga visiems gerai visis patenkinti, tai gal ji kaip tik suinteresuota sakyti, kad tau lakavimas nesilaikys  biggrin.gif

Ji viena is pirmuju pradejo nagus daryti LT ir klientu turi tiek, kad patekt neimanoma smile.gif plius mano drauge smile.gif tiesiog, sako, kad mano toks nagas. Bet as nenoriu tiketi.
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti kaip jus atspaudziate ant gelinio lakavimo folija? Ar as netinkama naudoju blush2.gif
Kur geriausi nagu dailes kursai? aciu
Atsakyti
Aš taip pat nenorėjau priklausyti nuo meistrės ir reikalingas profesionalias priemones susipirkau pati. Ir meistrės ir mano nulakavimas laiko iki 2 sav.
Atsakyti
Kai darydavo meistrė, laikydavo 2 savaites, dabar kai pradėjau pati darytis, laiko 3 savaites smile.gif Manau, geriausia pabandyti ir tada bus aišku ar laiko, ar ne 4u.gif
Atsakyti
Laba, planuoju pirkti naują lempą ir turiu tokį gal ir kvailą klausimą blush-anim-cl.gif ant LED lempos laikas yra 10-20-30 sekundžių, kada koks timer'is naudojamas? g.gif Dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
turiu toki klausima lakuojancioms ir besilakuojancioms. Kadaise, kai dar pati nesilakavau, meistre padare tokį derinuką su HG Seafoam ir rausva gimininga spalva, labai patiko ir dabar, kai lakuojuosi bandau atsekti, kokia tai rausva spalva galejo buti g.gif
Gal tiesiog pasidalintumete, su kokia rausva spalva jus grupuotumete seafoam? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 03 11, 17:21)
Sveikos, noriu paklausti is besidaranciu sau, kiek minimaliai laikos manikiuras gelinis jums? Ar yra tokiu, kurioms 5 dienas laikosi? Ar yra tokiu kurioms isvis nesilaiko?
Zodziu, kai atsirando bandziau-nesilaike, daug metu dariaus priauginima, bet uzkniso juodai priklausyt nuo meistres, noriu vel pabandyt, bet jinai mane tikina, kad yra zmoniu, kuriems nesilaiko ir as vienas is ju. Jei pirkciau tai tik geras priemones, gaila mest pinigus i bala. Pasidalinkit patirtim 4u.gif


Susipirkau priemones. Pirmas lakavimas laike apie savaite, pakoregavus galiukus dar savaite pratempiau. Visi kiti lakavimai laiko 2-5 dienas blink.gif Dar vis nenuleidziu ranku, bandau ka nors kitaip daryti, bet...
Tiesa, lakai mazai pigmentuoti, tenka 3 sluoksnius tepti. Gal tai gali itakoti, kad greitai atsoka nuo galiuku?
Atsakyti
o perfect nails spalvos skystos, ar tirstenes? nes dabar lakuoju IBD, bet noriu tirstesniu.
Atsakyti
Ar bandėte kas nors firmos Bling ilgalaikius gelinius lakus (rusiškų prekių parduotuvėje pardavėjas sakė, kad lakai lenkiški)? Bet negirdėta, tad nepirkau smile.gif
Atsakyti