Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

Merginos ar yra taip buve kad black lava spalvyte garbanojas?:/su kitom spalvom viskas gerai,tai neturetu but del to kad kazka blogai darau..
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2015 02 26, 19:01)
su kuo anksčiau valydavot lipnumą?

Higėjos ranku dezinfekantu,turinčio alkoholio.
Papildyta:
QUOTE(butterflyfairy @ 2015 02 26, 19:26)
Merginos ar yra taip buve kad black lava spalvyte garbanojas?:/su kitom spalvom viskas gerai,tai neturetu but del to kad kazka blogai darau..

Garbanojasi tik del to kad storas sluoksnis
Atsakyti
Sveikos merginos, susiduriu su problema ir nežinau ką ne taip darau.
Esmė tame kad greitai nueina lakas nuo nago, atsilutinėja.
Naudoju HG bondas,baze,topas,lakai IBD.
Finale matau kad ant nago lakas lieka minkštas, lyg nesustingęs iki galo.
Lakuojant Topą kartais matau kad pats lakas nusitepa, HG priemones naudoju 9 mėn.(gal paseno?). Bet lakai nauji.
Lempą UV naudoju irgi apie 9 mėn. į mėnesį kokius 2-3 kartus. Gal lempos netinkamos
Dar skaičiau kad bondą reikia tepti tik galiukus, o aš visą nagą ir normaliai aptepu, tai irgi negerai?
Ką ne taip darau???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 28 vasario 2015 - 09:49
QUOTE(kristinalm @ 2015 02 28, 09:41)
Sveikos merginos, susiduriu su problema ir nežinau ką ne taip darau.
Esmė tame kad greitai nueina lakas nuo nago, atsilutinėja.
Naudoju HG bondas,baze,topas,lakai IBD.
Finale matau kad ant nago lakas lieka minkštas, lyg nesustingęs iki galo.
Lakuojant Topą kartais matau kad pats lakas nusitepa, HG priemones naudoju 9 mėn.(gal paseno?). Bet lakai nauji.
Lempą UV naudoju irgi apie 9 mėn. į mėnesį kokius 2-3 kartus. Gal lempos netinkamos
Dar skaičiau kad bondą reikia tepti tik galiukus, o aš visą nagą ir normaliai aptepu, tai irgi negerai?
Ką ne taip darau???

Pagal mane lempas reikia keisti.Nesustingdo lako.
Atsakyti

lempas keist reikia. pas jus 4x9w?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzna: 28 vasario 2015 - 20:32
QUOTE(zyzna @ 2015 02 28, 21:31)
lempas keist reikia. pas jus 4x9w?

Taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2015 02 28, 09:41)
Sveikos merginos, susiduriu su problema ir nežinau ką ne taip darau.
Esmė tame kad greitai nueina lakas nuo nago, atsilutinėja.
Naudoju HG bondas,baze,topas,lakai IBD.
Finale matau kad ant nago lakas lieka minkštas, lyg nesustingęs iki galo.
Lakuojant Topą kartais matau kad pats lakas nusitepa, HG priemones naudoju 9 mėn.(gal paseno?). Bet lakai nauji.
Lempą UV naudoju irgi apie 9 mėn. į mėnesį kokius 2-3 kartus. Gal lempos netinkamos
Dar skaičiau kad bondą reikia tepti tik galiukus, o aš visą nagą ir normaliai aptepu, tai irgi negerai?
Ką ne taip darau???

Mano nuomone tik lempas i pabaiga,as tada dar 2 min palaikau papildomai,kol nauju nenusiperku,o kad tepa spalva,yra toikiu spalvu kurios tepant topas dazosi......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliudmila: 01 kovo 2015 - 17:01
Merginos, turiu klausimą smile.gif
Kiek sluoksnių struktūrinio dedate, ir ar šiaušiat ir pan. tą struktūrinio sluoksnį? Pastebėjau, kad kai lakuoju ant struktūrinio, gelis traukasi šiek tiek. Ačiū kas asidalins patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 03 01, 18:01)
Mano nuomone tik lempas i pabaiga,as tada dar 2 min palaikau papildomai,kol nauju nenusiperku,o kad tepa spalva,yra toikiu spalvu kurios tepant topas dazosi......

Nusipirkau lemputes šiandien, maniškės net pajuodavusios buvo, manau problema bus išspresta, ačiū visoms patarusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 03 01, 23:03)
Merginos, turiu klausimą smile.gif
Kiek sluoksnių struktūrinio dedate, ir ar šiaušiat ir pan. tą struktūrinio sluoksnį? Pastebėjau, kad kai lakuoju ant struktūrinio, gelis traukasi šiek tiek. Ačiū kas asidalins patirtimi smile.gif

Jei ploni nagučiai aš dažniausiai 2 sluoksnius tepu,nesiausiu,stengiuosiu plonai ir ligei pertept,o traukiasi manau nuo galiuku,tai yra tokios spalvos kurios traukiasi,tiesiog prieš dedant i lempa per nauja pereinu galiukus,arba po viena trumpam užfiksuoju lempoj.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 03 01, 23:03)
Merginos, turiu klausimą smile.gif
Kiek sluoksnių struktūrinio dedate, ir ar šiaušiat ir pan. tą struktūrinio sluoksnį? Pastebėjau, kad kai lakuoju ant struktūrinio, gelis traukasi šiek tiek. Ačiū kas asidalins patirtimi smile.gif

As tepi 1 riebesni,jei yra nelygumu apdildinu ☺ o del spalvu tai ir man traukiasi nuo strukturinio. Tada nuvalau,nubufinu ir ok ☺
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 03 02, 20:04)
Jei ploni nagučiai aš dažniausiai 2 sluoksnius tepu,nesiausiu,stengiuosiu plonai ir ligei pertept,o traukiasi manau nuo galiuku,tai yra tokios spalvos kurios traukiasi,tiesiog prieš dedant i lempa per nauja pereinu galiukus,arba po viena trumpam užfiksuoju lempoj.

Ne tik nuo galiuku, bet ir prie odelių pasitraukia, aišku, galima fiksuoti, bet ir vėl laikas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 03 02, 20:27)
As tepi 1 riebesni,jei yra nelygumu apdildinu ☺ o del spalvu tai ir man traukiasi nuo strukturinio. Tada nuvalau,nubufinu ir ok ☺

Ačiū, man lygu viskas, bet tas traukimasis. O nubufinunimas blush2.gif
Atsakyti