Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(rogrinta @ 2015 02 24, 21:28)
Pas ju alerginio kontaktinio dermatito pozymiai, ir jis atsiranda nuo cheminiu medziagu. Meskit sonan lakavimus sau, ir gydykites. Darant kitiems gelbeja nitrilines pirstines. Dazniausiai alergija sukelia lipnus sluoksnis, geliniu  laku,geliu. Valant lipnuma,matyt su viena vatele bruzinat per visus nagus,issitepat ir delnus. Gali alegija sukelt ir patys lipnumo nuemejai. O tokio briedo kad kazkad butu alergiskas lempai dar girdet neteko,sorry  doh.gif
vat butent, pradzioje organizmas dar moka apsigint,o kai gaunasi perdozavimas, vsio, pasiuncia jus velniop...
Papildyta:
Ai dar galit pamegint, spalva padengt lipnaus sluoksnio neturinciu top'u, kai kurios laku firmos turi tokius,ir kai ka tai gelbeja

Na šiaip aš lakuojusi kas 3 savaites kaz kur,tai gali buti perdožavimas?Be to ne vien sau lakuoju,yra kontakto tiesioginio su visom priemonėm ir dirbu be pirštiniu.
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 19:33)
Na šiaip aš lakuojusi kas 3 savaites kaz kur,tai gali buti perdožavimas?Be to ne vien sau lakuoju,yra kontakto tiesioginio su visom priemonėm ir dirbu be pirštiniu.


Alergija ir po 3 metu pastovaus lakavimosi gali tik atsirasti... Jau trecia nare jums aiskina kad nuo lempos alergijos nebuna... Na nebent rimtu problemu su sveikata turit ir alergiska saulei esat... Alergija kelia chemines medziagos esancios jusu priemonese...
Jeigu vistiek netikit, padarykit eksperimenta ir be jokiu priemoniu rankas lempoj palaikykit ir paziuresit ar ta alergija jums kaip nors po to pasireiskia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lindrukas: 24 vasario 2015 - 21:42
QUOTE(lindrukas @ 2015 02 24, 21:41)
Alergija ir po 3 metu pastovaus lakavimosi gali tik atsirasti... Jau trecia nare jums aiskina kad nuo lempos alergijos nebuna... Na nebent rimtu problemu su sveikata turit ir alergiska saulei esat... Alergija kelia chemines medziagos esancios jusu priemonese...
Jeigu vistiek netikit, padarykit eksperimenta ir be jokiu priemoniu rankas lempoj palaikykit ir paziuresit ar ta alergija jums kaip nors po to pasireiskia...

Aš kaip tik ir galvojau dabar toki eksperimenta padaryti,kad isitikinti ar tikrai aš gerai manau,rytoj parasysiu kai rankos atrodo.
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 21:49)
Aš kaip tik ir galvojau dabar toki eksperimenta padaryti,kad isitikinti ar tikrai aš gerai manau,rytoj parasysiu kai rankos atrodo.

Ir aš čia neseniai skundžiausi baisiom alergijom ir maniau kad tai nuo lempos. Bet pastebėjau kad nevienodai sureaguoja rankos, dažniau kairė...pasirodė kad ne lempa čia kalta o prepas ir bondas, jei tik ant odelių paklius ar kur nors aplink nagus tada labai blogai. Dabar labai kruopščiai tepu, stengiuosi nepaliest odelių, ar odos netyčia aplink nagus. Visos alergijos pasibaigė. Beje...alerginė reakcija būdavo identiška jūsų aprašytai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 24 vasario 2015 - 23:57
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 23:33)
Na šiaip aš lakuojusi kas 3 savaites kaz kur,tai gali buti perdožavimas?Be to ne vien sau lakuoju,yra kontakto tiesioginio su visom priemonėm ir dirbu be pirštiniu.

Nu man sitas dalykas atsirado po puses metu,o jus saket sau lakuojates jau metai, tai manau pakankamai brudo per tiek laiko oda gavo ir nebeapsigina. Kas kiek laiko lakuojates neturi reiksmes

Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2015 02 25, 08:22)
Nu man sitas dalykas atsirado po puses metu,o jus saket sau lakuojates jau metai, tai manau pakankamai brudo per tiek laiko oda gavo ir nebeapsigina. Kas kiek laiko lakuojates neturi reiksmes

Vat būtent odą ir reikia saugot, ir lepint visokiais aliejukais.
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 21:49)
Aš kaip tik ir galvojau dabar toki eksperimenta padaryti,kad isitikinti ar tikrai aš gerai manau,rytoj parasysiu kai rankos atrodo.

pasitepkit rankas kremu nuo saules jei jau "lempai" alergija... bet cia man panasu kaip kad "alergija mikrobangei" ar paprastai lemputei...priemones bus kaltos. Gal naudojat neoriginalus?
Atsakyti
QUOTE(zyzna @ 2015 02 25, 17:15)
pasitepkit rankas kremu nuo saules jei jau "lempai" alergija... bet cia man panasu kaip kad "alergija mikrobangei" ar paprastai lemputei...priemones bus kaltos. Gal naudojat neoriginalus?

Naudoju HG bondas,baze,topas,lakai IBD . O po vakarikšio eksperimento isitikinau kad alergija tikrai nuo kažkuriu priemoniu,pamėginsiu bonda atsargiau tepti,gal tai jis kaltas nes sau jo negailiu kai tepu,tai aisku kad ir ant odos papuola.Tik nesuprantu kodėl delnai irgi alergizavosi,juk ju bondu tikrai netepu.....
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 25, 18:27)
Naudoju HG bondas,baze,topas,lakai IBD . O po vakarikšio eksperimento isitikinau kad alergija tikrai nuo kažkuriu priemoniu,pamėginsiu bonda atsargiau tepti,gal tai jis kaltas nes sau jo negailiu kai tepu,tai aisku kad ir ant odos papuola.Tik nesuprantu kodėl delnai irgi alergizavosi,juk ju bondu tikrai netepu.....

ir man tokia alergija sad.gif mano bondas ir topas Nailsopo, o lakai IBD, gelis HG sad.gif tai net nezinau nuo ko alergija, bet tikrai ne nuo lempos
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 25, 18:27)
Naudoju HG bondas,baze,topas,lakai IBD . O po vakarikšio eksperimento isitikinau kad alergija tikrai nuo kažkuriu priemoniu,pamėginsiu bonda atsargiau tepti,gal tai jis kaltas nes sau jo negailiu kai tepu,tai aisku kad ir ant odos papuola.Tik nesuprantu kodėl delnai irgi alergizavosi,juk ju bondu tikrai netepu.....



Jei jau butu alergija nuo UV, tai bertu visas rankas.

Kiek is praktikos pas pažįstamas zinau, tai visoms tokia alergija prasidėjo veliau nuo IBD wink.gif

Pabandykit dar viena eksperimentą - nenaudoti IBD smile.gif

Mano drauge nagus prisiauginedavo, tai panagese pusleles darydavosi.
Atsakyti
Labai AČIŪ visoms mėrgynoms už patarimus.Vakar lakavausi nagučius ir viskas gerai, rankutes švarios,alergijos nera. Atsargiai tepiau bonda ir pakeičiau lipnuma nuimanti skisti,prisiminiau kad turiu HG Cleanseri ir viskas PUIKU smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliudmila: 26 vasario 2015 - 18:35
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 26, 19:34)
Labai AČIŪ visoms mėrgynoms už patarimus.Vakar lakavausi nagučius ir viskas gerai, rankutes švarios,alergijos nera. Atsargiai tepiau bonda ir pakeičiau lipnuma nuimanti skisti,prisiminiau kad turiu HG Cleanseri ir viskas PUIKU  smile.gif


su kuo anksčiau valydavot lipnumą?
Atsakyti