Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(|B&B| @ 2015 02 21, 15:53)
Gali  4u.gif

Siandienos IBD Naturally Beautiful 3 sl.  doh.gif ir vistiek sviecia..  doh.gif (bet mergaitei tiko ketvirto neisiuliau) +IBD All That Giltters 1sl. ant bevardzio
[url=http://www.radikal.ru][img]

Dailiai nulakuota, bet tikrai norėtųsi dar nors vieno sluoksnio, kad nepersišviestų galiukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(|B&B| @ 2015 02 21, 16:53)
Gali  4u.gif

Siandienos IBD Naturally Beautiful 3 sl.  doh.gif ir vistiek sviecia..  doh.gif (bet mergaitei tiko ketvirto neisiuliau) +IBD All That Giltters 1sl. ant bevardzio
user posted image


graži spalvytė, gaila kad daug sluoksniu reikia
Atsakyti
Adera77 , MilGana -Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erma @ 2015 02 22, 21:27)
Sveikos merginos. Gal kas naudojate kinetics vienfazį gelinį laka? Koki būtų atsiliepimai? Šį laką naudojant nereikia jokių bazių, topų.

laba, as naudojau, ji viena pabandymui, bet nelaiko gerai, mano drauge ji su rugstiniu-tepa ji ant galiuku- bondu naudoja-sake jai gerai, bet as ant klienciu nenoriu rizikuoti.Tad as ji sutepu su baze ir su topu, nes spalva labia grazi. Tad jei tik sau, siulau issibandyti.
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2015 02 24, 10:05)
laba, as naudojau, ji viena pabandymui, bet nelaiko gerai, mano drauge ji su rugstiniu-tepa ji ant galiuku- bondu naudoja-sake jai gerai, bet as ant klienciu nenoriu rizikuoti.Tad as ji sutepu su baze ir su topu, nes spalva labia grazi. Tad jei tik sau, siulau issibandyti.


Ačiū už atsakymą smile.gif kokią spalvytę turite? Išbandžiau ir aš, ilgiau kaip savaitę man nelaiko, nuo galiuku nutrupa. Pliusas, kad lakas lengvai nusivalo.
Atsakyti
Merginos,turiu klausima,kadangi užsidirbau ranku alergija nuo UV lempos,galvoju pirktis LED lempa,nes be nulakuotu nagu neisivaižduoju gyvenimo,sakykite kokia pirkti,ar užtenka 12 W,as suprantu kad 36W yra geriausia,bet man nereikė profisionalios.
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 17:35)
Merginos,turiu klausima,kadangi užsidirbau ranku alergija nuo UV lempos,galvoju pirktis LED lempa,nes be nulakuotu nagu neisivaižduoju gyvenimo,sakykite kokia pirkti,ar užtenka 12 W,as suprantu kad 36W yra geriausia,bet man nereikė profisionalios.


o kuom ta alergija jums pasireiškė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 18:35)
Merginos,turiu klausima,kadangi užsidirbau ranku alergija nuo UV lempos,galvoju pirktis LED lempa,nes be nulakuotu nagu neisivaižduoju gyvenimo,sakykite kokia pirkti,ar užtenka 12 W,as suprantu kad 36W yra geriausia,bet man nereikė profisionalios.


iš ko sprendžiat, kad alergija nuo lempos? Dažniausiai alergiją sukelia priemonės...
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 15:35)
Merginos,turiu klausima,kadangi užsidirbau ranku alergija nuo UV lempos,galvoju pirktis LED lempa,nes be nulakuotu nagu neisivaižduoju gyvenimo,sakykite kokia pirkti,ar užtenka 12 W,as suprantu kad 36W yra geriausia,bet man nereikė profisionalios.

UV lempos alergijos nesukelia, alergija sukelia priemones...
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2015 02 24, 19:49)
UV lempos alergijos nesukelia, alergija sukelia priemones...

Priemones jau metus naudoju tas pačias ir itarimu net nesukelė kad tai nuo ju,man kita diena po lakavimo ištinsta aplink naga pirštai ir niešti,taip pat delnai(kadangi rankas laikiau siek tiek pakelus nuo lempos apacios),oda net pasidengia mažom puslelėm,po to pasidaro labai sausa ir lupasi,jau 3 kartus tas pats,tik viena karta neperlakavau visu nagu o tik viršutini sluoksni kokius 2 kartus dengiau,o delna stengiausi laikyt visai prie dugno prispaudus,rezultatas:delnai svarus,o aplink nagus vos patino ,tai ta alergija nebuvo tokia baisi.Manau del to kad mažai gavo UV.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliudmila: 24 vasario 2015 - 20:19
pliudmila, dar kartą kartojam, kad ne lempa čia kalta. O alergija nebūtinai nuo pirmo karto turi atsirasti, dažnai išlenda po kažkiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(pliudmila @ 2015 02 24, 22:18)
Priemones jau metus naudoju tas pačias ir itarimu net nesukelė kad tai nuo ju,man kita diena po lakavimo ištinsta aplink naga pirštai ir niešti,taip pat delnai(kadangi rankas laikiau siek tiek pakelus nuo lempos apacios),oda net pasidengia mažom puslelėm,po to pasidaro labai sausa ir lupasi,jau 3 kartus tas pats,tik viena karta neperlakavau visu nagu o tik viršutini sluoksni kokius 2 kartus dengiau,o delna stengiausi laikyt visai prie dugno prispaudus,rezultatas:delnai svarus,o aplink nagus vos patino ,tai ta alergija nebuvo tokia baisi.Manau del to kad mažai gavo UV.

Pas ju alerginio kontaktinio dermatito pozymiai, ir jis atsiranda nuo cheminiu medziagu. Meskit sonan lakavimus sau, ir gydykites. Darant kitiems gelbeja nitrilines pirstines. Dazniausiai alergija sukelia lipnus sluoksnis, geliniu laku,geliu. Valant lipnuma,matyt su viena vatele bruzinat per visus nagus,issitepat ir delnus. Gali alegija sukelt ir patys lipnumo nuemejai. O tokio briedo kad kazkad butu alergiskas lempai dar girdet neteko,sorry doh.gif

QUOTE(rytorasa @ 2015 02 24, 23:17)
O alergija nebūtinai nuo pirmo karto turi atsirasti, dažnai išlenda po kažkiek laiko.

vat butent, pradzioje organizmas dar moka apsigint,o kai gaunasi perdozavimas, vsio, pasiuncia jus velniop...
Papildyta:
Ai dar galit pamegint, spalva padengt lipnaus sluoksnio neturinciu top'u, kai kurios laku firmos turi tokius,ir kai ka tai gelbeja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogrinta: 24 vasario 2015 - 21:25