Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(Adera777 @ 2015 02 20, 13:59)
Aš irgi nenusimanau, tai ar galima su juo "sutaisyti" įlūžusį nagą jei būtų UV lempa?
Ir kaip aš iš karto nepamačiau, kad LED lempai netinka  doh.gif

priauginti su formele galima o ne sutaisyti smile.gif
Atsakyti
geliniu laku lakuoju tik sau beveik du metus. paskutiniu metu nieko nekeičiant, pradėjo nuo galiukų atsilupinėti lakas su pagrindu po 1-2 dienų. kodėl taip yra? ar gali būti, kad reikia keisti uv lempas?
Atsakyti
QUOTE(Meredaitė @ 2015 02 21, 14:03)
geliniu laku lakuoju tik sau beveik du metus. paskutiniu metu nieko nekeičiant, pradėjo nuo galiukų atsilupinėti lakas su pagrindu po 1-2 dienų. kodėl taip yra? ar gali būti, kad reikia keisti uv lempas?

Gali 4u.gif

Siandienos IBD Naturally Beautiful 3 sl. doh.gif ir vistiek sviecia.. doh.gif (bet mergaitei tiko ketvirto neisiuliau) +IBD All That Giltters 1sl. ant bevardzio
user posted image
Atsakyti
[quote=|B&B|,2015 02 21, 15:53]
Gali 4u.gif
Kokie dar požymiai, kad reikia keisti lempas? Jei "atšoka" tai reiškia ne labai gerai jau kaitina? ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal galit paprotinti, koks yra biogelis? Tetai manikiuriste sake tepe kaip baze, tai sake labai gerai paskui laiko gelinis lakavimas 4u.gif ir nagai nuo jo labai atsigavo, tik nelabai zinau kur tokio ieskot blush2.gif busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredaitė @ 2015 02 21, 15:36)
Kokie dar požymiai, kad reikia keisti lempas? Jei "atšoka" tai reiškia ne labai gerai jau kaitina? ax.gif

Sunku man atsakyti,nes mano LED, o UV neturejus niekada blush2.gif . Tik girdejus, kad mazeja sviesos intensyvumas, blogiau laiko, prasciau stingsta. Mano buvusi manikiuriste keisdavo reguliariai kas 6 men.
Kursuose minejo, jei reciau lakuojantis (pvz. sau, kelioms draugems) - kas ~1m. pasikeisti 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo |B&B|: 22 vasario 2015 - 12:21
Merginos,gal matet kur pirkti laka magnetuka kates akis?
Atsakyti
Sveikos merginos. Gal kas naudojate kinetics vienfazį gelinį laka? Koki būtų atsiliepimai? Šį laką naudojant nereikia jokių bazių, topų.
Atsakyti
QUOTE(Meredaitė @ 2015 02 21, 14:03)
geliniu laku lakuoju tik sau beveik du metus. paskutiniu metu nieko nekeičiant, pradėjo nuo galiukų atsilupinėti lakas su pagrindu po 1-2 dienų. kodėl taip yra? ar gali būti, kad reikia keisti uv lempas?

O gal jau laikas padaryti pertrauka? smile.gif nors jeigu lempos seniai keistos, tai reik nauju smile.gif pabandykit. jei lempu pakeitimas nepades,reiskai reikia eprtraukos nagams smile.gif

QUOTE(|B&B| @ 2015 02 21, 14:53)
Gali  4u.gif

Siandienos IBD Naturally Beautiful 3 sl.   doh.gif ir vistiek sviecia..  doh.gif (bet mergaitei tiko ketvirto neisiuliau) +IBD All That Giltters 1sl. ant bevardzio

Aha, tvarkinga, bet nepatinka mna, kad kaip ir minejot, jog svieciasi smile.gif bet spalva grazi butu siaip:)
o stai keli mano paskutinieji darbeliai.
daile su pigmentiniais geliniais dazais, vidurinysis pirstas HG, kiti IBD. pavadinimus jei kam reiks paziureisu, taciau spalvos labai israipytos foto..
user posted image

Galiukai HG blacj shadow, balta HG sheek white.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarine90: 23 vasario 2015 - 07:36
Pavasarine90, nuostabiai dailu, kruopštu, o ir dailė super wub.gif šaunuolė smile.gif
Atsakyti
[quote=pavasarine90,2015 02 23, 08:32]
O gal jau laikas padaryti pertrauka? smile.gif nors jeigu lempos seniai keistos, tai reik nauju smile.gif pabandykit. jei lempu pakeitimas nepades,reiskai reikia eprtraukos nagams smile.gif

g.gif Gal ir taip.... pertrauka butų ne pro šal, bet malonumas kurį turiu lakuodama nagus ir jais grožėdamasi atperka viską. Bandysiu keisti lempas.
Nuoširdus ačiū už patarimą. Skaitau aš Jūsų pokalbius, ir domiuosi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 02 23, 08:32)
Galiukai HG blacj shadow, balta HG sheek white.
http://www.part.lt/i...c4af2bcb638.jpg

Wow!!! Super grazu!!! Kada nors is as BUTINAI ismoksiu piesti! thumbup.gif
Atsakyti