Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(Barbaškė @ 2015 02 16, 11:54)
Merginos,rekomenduokit kokius dažus dailei  4u.gif  Būtų gerai su pavadinimais pilnais,ačiū smile.gif

ziurint kokios dailes norite,piesiama su spalvotu geliu, akriliniais dazais arba akvareliniais,net geliniai lakai naudojami dailei.
Atsakyti
Merginos, pora klausimų dėl struktūrinio smile.gif
Kiek youtube pažiūrėjau, dedasi kaip paprastas gelis, tik, kad tirštesnis. O gal yra kažkokių "gudrybių", arba dažnai daromų klaidų? Kiek laiko džiovinti, kai paprastą gelį?

AČIŪŪŪŪ kas atsakys, nes ryt jau bandysiu pirmą kartą struktūrinį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 17 vasario 2015 - 23:28
QUOTE(pukepuke @ 2015 02 17, 23:27)
Merginos, pora klausimų dėl struktūrinio smile.gif
Kiek youtube pažiūrėjau, dedasi kaip paprastas gelis, tik, kad tirštesnis. O gal yra kažkokių "gudrybių", arba dažnai daromų klaidų? Kiek laiko džiovinti, kai paprastą gelį?

AČIŪŪŪŪ kas atsakys, nes ryt jau bandysiu pirmą kartą struktūrinį smile.gif

nezinau, tepu as ji teptuku ir tiek biggrin.gif bet laikymasi tirkai prailgina. laikau uv lempoje 2 min. smile.gif tik prie odeliu jo beveik netepu, nes tada pastebejau, kad lakas graziau pasidengia
Atsakyti
Sveikos, skaičiau, kad priemones perkate ebay.com, amazon.com, pas kokius tiekejus?

Ziurineju ir labai noreciau isigyti toki rinkinuka, bet kaip zinoti ar priemones yra geras?

http://www.amazon.co...=A3EOKBYE8DCUJS

Aciu uz bet kokius patarimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 02 18, 08:19)
nezinau, tepu as ji teptuku ir tiek biggrin.gif bet laikymasi tirkai prailgina. laikau uv lempoje 2 min. smile.gif tik prie odeliu jo beveik netepu, nes tada pastebejau, kad lakas graziau pasidengia

Ačiū smile.gif
Užtepti tikrai nebuvo sudetinga smile.gif O pirmam puslapyje parašyta kad dar dildinama ten kažkas? g.gif Man gražiai tolygiai pasidengė. Žiūrėsim kaip laikys, nes kolkas laikė apie 10 dienų gelinis be struktūrinio, mažoka, norėčiau neperlakuoti 2 sav. :)Ir nagai laikas nuo laiko lužta, tikusi, daba bus geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neida @ 2015 02 18, 22:33)
Sveikos, skaičiau, kad priemones perkate ebay.com, amazon.com, pas kokius tiekejus?

Ziurineju ir labai noreciau isigyti toki rinkinuka, bet kaip zinoti ar priemones yra geras?

http://www.amazon.co...=A3EOKBYE8DCUJS

Aciu uz bet kokius patarimus.  4u.gif


O kodėl manot kad negeros gali būti? Gamintoją matot, amazone parduoda prekes sertifikuoti JAV pardavėjai... cool.gif Dažnai užduodamas, bet vis tik keistas klausimas....
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 02 18, 22:24)
Ačiū smile.gif
Užtepti tikrai nebuvo sudetinga smile.gif O pirmam puslapyje parašyta kad dar dildinama ten kažkas?  g.gif Man gražiai tolygiai pasidengė. Žiūrėsim kaip laikys,  nes kolkas laikė apie 10 dienų gelinis be struktūrinio, mažoka, norėčiau neperlakuoti 2 sav. :)Ir nagai laikas nuo laiko lužta, tikusi, daba bus geriau smile.gif

man su bio geliu,su strukturinio 3sav laiko labai ilgi atauga ax.gif galiu parasyti visa lakavimo su juo eiga,super gaunas rolleyes.gif jis tam ir skirtas,kad naturalu naga sustiprinti,itrukimus uzglaistyti,as dabar isvis tik esu bio geliu padengus nagus ir topas ant virsaus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 18 vasario 2015 - 23:37
QUOTE(labamba @ 2015 02 19, 00:36)
man su bio geliu,su strukturinio 3sav laiko labai ilgi atauga ax.gif galiu parasyti visa lakavimo su juo eiga,super gaunas rolleyes.gif jis tam ir skirtas,kad naturalu naga sustiprinti,itrukimus uzglaistyti,as dabar isvis tik esu bio geliu padengus nagus ir topas ant virsaus  cool.gif

O as neapsisprendziu ka pirkt, strukturini ar vitageli... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo someday...: 19 vasario 2015 - 11:31
QUOTE(someday... @ 2015 02 19, 11:22)
O as neapsisprendziu ka pirkt, strukturini ar vitageli... doh.gif

naudoju ba-ha bio geli nekeisciau tikrai i vitageli,taip pat geras ir HG strukturinis.
Atsakyti
Sveikos, lakuojuosi ir aš namie hg lakais tik va su baltu niekaip nesusidraugauju, jis man garbanojasi, visi kiti lakai pirkti iš ebay (originalūs) ir laiko puikiai.

gal patartumėt baltą spalvą kito gamintojo?
Noriu prancūziuko.... sad.gif

beja pirkau HG baltą nagavitoj,net konsistensija pati tragiska - tirštas....
Atsakyti
QUOTE(daline @ 2015 02 19, 14:06)
Sveikos, lakuojuosi ir aš namie hg lakais tik va su baltu niekaip nesusidraugauju, jis man garbanojasi, visi kiti lakai pirkti iš ebay (originalūs) ir laiko puikiai.

gal patartumėt baltą spalvą kito gamintojo?
Noriu prancūziuko.... sad.gif

beja pirkau HG baltą nagavitoj,net konsistensija pati tragiska - tirštas....

Aha mane net pats pardavejes atkalbejo nuo HG baltos spalvos, prancuzui naudoju Orly White tips, kaip ir dauguma. Patinka. Tik visam nagui kazkodel ne taip patinka kaip prancuzui. Kazkaip keistai, bet viso ir nelakuoju...
Atsakyti
QUOTE(daline @ 2015 02 19, 14:06)
Sveikos, lakuojuosi ir aš namie hg lakais tik va su baltu niekaip nesusidraugauju, jis man garbanojasi, visi kiti lakai pirkti iš ebay (originalūs) ir laiko puikiai.

gal patartumėt baltą spalvą kito gamintojo?
Noriu prancūziuko.... sad.gif

beja pirkau HG baltą nagavitoj,net konsistensija pati tragiska - tirštas....


Orly white tips smile.gif
Atsakyti