Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

Seikos ateinu su klausimu, gall kuri bandete si ir ar jis butinas?
http://nailshop.lt/p...ra-bond-12-ml-2

taip pat turiu klausima ka darau netaip, nes po kokiu 5-6d lakas atsoka nuo pagrindo, pirmas sluoksnis pagrindo lieka ant nago o va spalva nueina nuo apatinio sluoksnio.
eiga
atstumdau odeles
pasiausiu naga
nuvalau dulkes
dezinfekuoju su cutacept
dedu pagrinfa foundation 2min i lempa
nuvalau pertekliu teptuku, o kartais nenuvalau (jis visad lieko ilgai ant nago)
spalva 2min (nusilupa nuo nago po 5-6d)
spalva 2min
virsutinis sluoksnis 2min
sluoksnius tepu plonai, nes i karastus neissilieja.

aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Kokio numerio teptuka naudojate srukturiniam geliui uztepti
000189.gif help.gif nail.gif
nail.gif nail.gif nail.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2015 02 10, 11:19)
Seikos ateinu su klausimu, gall kuri bandete si ir ar jis butinas?
http://nailshop.lt/p...ra-bond-12-ml-2

taip pat turiu klausima ka darau netaip, nes po kokiu 5-6d lakas atsoka nuo pagrindo, pirmas sluoksnis pagrindo lieka ant nago o va spalva nueina nuo apatinio sluoksnio.
eiga
atstumdau odeles
pasiausiu naga
nuvalau dulkes
dezinfekuoju su cutacept
dedu pagrinfa foundation 2min i lempa
nuvalau pertekliu teptuku, o kartais nenuvalau (jis visad lieko ilgai ant nago)
spalva 2min (nusilupa nuo nago po 5-6d)
spalva 2min
virsutinis sluoksnis 2min
sluoksnius tepu plonai, nes i karastus neissilieja.

aciu uz atsakymus 4u.gif

bondas butinas
Atsakyti
QUOTE(lauron @ 2015 02 10, 11:49)
bondas butinas



dekui 4u.gif , bet bonda tepti pries fundation reikia ir jo nei dziovinti nei valyti po to nereikia?
ar bondas kazkiek itakoja pacios spalvos laikyma? nes pats pagrindas laiko puikia, o va su spalva ne kas, nepriklausomai ar HG ar PN ar kita, nes su 3 skirtingom firmom isbadziau ir tas pats meslas blush2.gif ant nago lieka tik foundation doh.gif (tas pats budavo ir darant salone jei po apacia pries tepant spalva nededavo pacio gelio sluoksnio)
Atsakyti
QUOTE(likija @ 2015 02 10, 12:22)
Kokio numerio teptuka naudojate srukturiniam geliui uztepti
000189.gif  help.gif  nail.gif
  nail.gif  nail.gif  nail.gif  nail.gif


As tai 4 naudoju
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2015 02 10, 11:19)
Seikos ateinu su klausimu, gall kuri bandete si ir ar jis butinas?
http://nailshop.lt/p...ra-bond-12-ml-2

taip pat turiu klausima ka darau netaip, nes po kokiu 5-6d lakas atsoka nuo pagrindo, pirmas sluoksnis pagrindo lieka ant nago o va spalva nueina nuo apatinio sluoksnio.
eiga
atstumdau odeles
pasiausiu naga
nuvalau dulkes
dezinfekuoju su cutacept
dedu pagrinfa foundation 2min i lempa
nuvalau pertekliu teptuku, o kartais nenuvalau (jis visad lieko ilgai ant nago)
spalva 2min (nusilupa nuo nago po 5-6d)
spalva 2min
virsutinis sluoksnis 2min
sluoksnius tepu plonai, nes i karastus neissilieja.

aciu uz atsakymus 4u.gif



QUOTE(afi @ 2015 02 10, 12:02)
dekui 4u.gif , bet bonda tepti pries fundation reikia ir jo nei dziovinti nei valyti po to nereikia?
ar bondas kazkiek itakoja pacios spalvos laikyma? nes pats pagrindas laiko puikia, o va su spalva ne kas, nepriklausomai ar HG ar PN ar kita, nes su 3 skirtingom firmom isbadziau ir tas pats meslas blush2.gif  ant nago lieka tik foundation doh.gif  (tas pats budavo ir darant salone jei po apacia pries tepant spalva nededavo pacio gelio sluoksnio)


pas mane tas pats doh.gif
pradžioje su 9w lempa mėginau, maniau, čia lempos problema, laikė max4-5d, bet kiek kalbėjau su pažįstama manikiūrininke, sakė, kad čia gali būti arba nago tokia savybė, kas man labai keista, juk foundation lieka, nenusilupa, atšoka spalva ir viršutinis sluoksnis, arba viršutinis sluoksnis nelabai kokybiškas, jau laukiu naujo komplektuko, kai slauksiu, mėginsiu vėl, tuomet galėsiu kažką daugiau pasakyt, kol kas man tai detektyvas be atsakymo, jaučiu, kad kažkas negerai, kažką ne taip darau, bet ir nago savybių neatmetu, žiūrėsim.

tiesa, naudoju HG bond'ą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 02 10, 13:34)
pas mane tas pats doh.gif
pradžioje su 9w lempa mėginau, maniau, čia lempos problema, laikė max4-5d, bet kiek kalbėjau su pažįstama manikiūrininke, sakė, kad čia gali būti arba nago tokia savybė, kas man labai keista, juk foundation lieka, nenusilupa, atšoka spalva ir viršutinis sluoksnis, arba viršutinis sluoksnis nelabai kokybiškas, jau laukiu naujo komplektuko, kai slauksiu, mėginsiu vėl, tuomet galėsiu kažką daugiau pasakyt, kol kas man tai detektyvas be atsakymo, jaučiu, kad kažkas negerai, kažką ne taip darau, bet ir nago savybių neatmetu, žiūrėsim.

tiesa, naudoju HG bond'ą 4u.gif



koki dabar uzsisaket? koki pries tai turejot? gal ir man PN leikia keisti g.gif nnors lakus turiu HG, PN ir dar toki kazkoki nebrangu. bet su visais negerai. o gal cia kaltas foundation g.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2015 02 10, 15:19)
koki dabar uzsisaket? koki pries tai turejot? gal ir man PN leikia keisti g.gif  nnors lakus turiu HG, PN ir dar toki kazkoki nebrangu. bet su visais negerai. o gal cia kaltas foundation g.gif

Man taip pat, pirma mintis buvo, kad kaltas foundation. Pati, labai baiminausi, kad gali nepavykti tinkamai nusilakuoti ar, kad gali nelaikyti, bet dabar jau 9-ta diena, o laikosi puikiai (mano visas rinkinukas HG).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 10 vasario 2015 - 14:51
QUOTE(afi @ 2015 02 10, 14:19)
koki dabar uzsisaket? koki pries tai turejot? gal ir man PN leikia keisti g.gif  nnors lakus turiu HG, PN ir dar toki kazkoki nebrangu. bet su visais negerai. o gal cia kaltas foundation g.gif


Bluefly buvo, laukiu HG 4u.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad yra forumai ir galima tiek visokiu variantu suzinoti smile.gif Va uzsukau paklausti, ar galima skirtingu firmu lakus maisyti, tai is paskutiniu postu supratau, kad galima, taip? Nusipirkau kuno spalvos perlamutrini laka, tris sluoksnius tepiau ir dar vistiek matosi nagas:( Tai galvoju kita karta deti 1 sluoksni tokio baltai rozinio matinio, o ant virsaus 2 sl. perlamutrinio. Galima taip?
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2015 02 10, 11:19)
Seikos ateinu su klausimu, gall kuri bandete si ir ar jis butinas?
http://nailshop.lt/p...ra-bond-12-ml-2

taip pat turiu klausima ka darau netaip, nes po kokiu 5-6d lakas atsoka nuo pagrindo, pirmas sluoksnis pagrindo lieka ant nago o va spalva nueina nuo apatinio sluoksnio.
eiga
atstumdau odeles
pasiausiu naga
nuvalau dulkes
dezinfekuoju su cutacept
dedu pagrinfa foundation 2min i lempa
nuvalau pertekliu teptuku, o kartais nenuvalau (jis visad lieko ilgai ant nago)
spalva 2min (nusilupa nuo nago po 5-6d)
spalva 2min
virsutinis sluoksnis 2min
sluoksnius tepu plonai, nes i karastus neissilieja.

aciu uz atsakymus 4u.gif


Pala pala. Jokių dezinfekcijų su Cutaseptu po pašiaušimo ir dulkių nuvalymo. Šitoj vietoj turite tepti bonda.HG baze po 2min lempoj reikia perbraukt teptuku butinai!
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 02 10, 19:49)
Kaip gerai, kad yra forumai ir galima tiek visokiu variantu suzinoti smile.gif Va uzsukau paklausti, ar galima skirtingu firmu lakus maisyti, tai is paskutiniu postu supratau, kad galima, taip? Nusipirkau kuno spalvos perlamutrini laka, tris sluoksnius tepiau ir dar vistiek matosi nagas:( Tai galvoju kita karta deti 1 sluoksni tokio baltai rozinio matinio, o ant virsaus 2 sl. perlamutrinio. Galima taip?



Galima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kutuliukass: 11 vasario 2015 - 08:46