Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(|B&B| @ 2015 02 06, 17:18)
Būtybe, labai labai  wub.gif  4u.gif

Galvoju jau apie pavasario/vasaros spalvas. Isbandžiau naujai įsigytą ant savų:
user posted image
SN Progel Cameo Coral 3sl.
user posted image


faina spalvytė thumbup.gif
Atsakyti
jus man paaiskinkit kuo skyriasi bio geli nuo strukturinio gelio?ar cia viena ir ta pati preke?
Atsakyti
1sl. HG I'm Snow Angel ir ant virsaus 1 sl. SN Progel Moroccan Market:
user posted image
Atsakyti
Sveikos, šiandien kažkokia buvau išsiblaškius, kai lakavau ir vienai merginai sulakavau nagus be apatinio sluoksnio doh.gif
Prieš apatinį sluoksnį naudoju prep'ą ir ultra bond'ą, tai ar kiek laikys merginai spalvos, ar gali greitai pradėtis luptis? blush2.gif
Dar norėjau pasiteirauti, kokius dažus rekomenduotumėte piešimui? Ir gal yra kas naudojate štampukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynacka18 @ 2015 02 08, 00:31)
Sveikos, šiandien kažkokia buvau išsiblaškius, kai lakavau ir vienai merginai sulakavau nagus be apatinio sluoksnio doh.gif
Prieš apatinį sluoksnį naudoju prep'ą ir ultra bond'ą, tai ar kiek laikys merginai spalvos, ar gali greitai pradėtis luptis?  blush2.gif



nelaikys...
Atsakyti
QUOTE(Lynacka18 @ 2015 02 07, 23:31)
Sveikos, šiandien kažkokia buvau išsiblaškius, kai lakavau ir vienai merginai sulakavau nagus be apatinio sluoksnio doh.gif
Prieš apatinį sluoksnį naudoju prep'ą ir ultra bond'ą, tai ar kiek laikys merginai spalvos, ar gali greitai pradėtis luptis?  blush2.gif
Dar norėjau pasiteirauti, kokius dažus rekomenduotumėte piešimui? Ir gal yra kas naudojate štampukus?  g.gif

piesimui rekomenduociau EMI pasta,stampukus naudoju,tik KONAD .

p.s merginos prasau jusu pagalbos ax.gif koks lengviausias budas ikelti foto i foruma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauron: 08 vasario 2015 - 09:08
QUOTE(lauron @ 2015 02 08, 11:06)
piesimui rekomenduociau EMI pasta,stampukus naudoju,tik KONAD .


Ačiū, pasižiūrėsiu smile.gif Nes nusipirkau plokštelių ir štampuką, bet niekas nesigauna su paprastais lakais kur namuose turiu, dar sakė, kad su Pn lakais gerai gaunasi, tai mastau nusipirkt bent viena spalvą pabandymui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(teresiukas3 @ 2015 02 07, 01:07)
jus man paaiskinkit kuo skyriasi bio geli nuo strukturinio gelio?ar cia viena ir ta pati preke?


jie galima sakyti toki patys, tik bio gelis daugiau eina pažeistiems nagams, kad juos sustiprintai ir tepamas prieš lakavimą, taip pat jis yra lankstus, kaip natūralus nagas, o su struktūriniu galima prailginti nago plokštelę ir jis yra tirštesnis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauron @ 2015 02 08, 11:06)
piesimui rekomenduociau EMI pasta,stampukus naudoju,tik KONAD .

p.s merginos prasau jusu pagalbos ax.gif koks lengviausias budas ikelti foto i foruma?

www.radikal.ru
Atsakyti
QUOTE(|B&B| @ 2015 02 07, 15:51)
1sl. HG I'm Snow Angel ir ant virsaus 1 sl. SN Progel Moroccan Market:
user posted image


Tvarkinga, spalvytė graži, tik neįžiūriu, su blizgesiu šiek tiek? 4u.gif


QUOTE(lauron @ 2015 02 08, 09:06)
piesimui rekomenduociau EMI pasta,stampukus naudoju,tik KONAD .

p.s merginos prasau jusu pagalbos ax.gif koks lengviausias budas ikelti foto i foruma?


http://www.part.lt/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 02 08, 10:49)
Tvarkinga, spalvytė graži, tik neįžiūriu, su blizgesiu šiek tiek? 4u.gif

Taip 4u.gif , abi spalvos su blizgiu. Tik HG vos vos, o Progel sviesesne ir su stambesniu blizguciu.user posted image
Papildyta:
Mano mazyte kolekcija surinkta per 4 men. smile.gif :user posted image
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2015 02 08, 10:45)
www.radikal.ru

aciu
Atsakyti
QUOTE(|B&B| @ 2015 02 08, 14:29)
Taip  4u.gif , abi spalvos su blizgiu. Tik HG vos vos, o Progel sviesesne ir su stambesniu blizguciu.user posted image
Papildyta:
Mano mazyte  kolekcija surinkta per 4 men.  smile.gif :user posted image


fainos spalvytės, mano skonio biggrin.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti