Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

Sveikos, merginos gal galit parekomenduot baklažano spalvos su žerėjimu kokia spalvyte na kad nebūtų kaprizinga, būčiau dėkinga. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leja_ @ 2015 01 31, 21:41)
Sveikos, merginos gal galit parekomenduot baklažano spalvos su žerėjimu kokia spalvyte na kad nebūtų kaprizinga, būčiau dėkinga. smile.gif




IBD purple paradise, jei ant juodos lakuojant dar tamsesne grazi gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 29, 10:11)
Ir as imesiu saviskiu darbeliu prie to pacio smile.gif
HG sheek white. o pagrindui little princess+ mouvelous dahling smile.gif
user posted image
Hg pilka spalvyte, tikslaii dabar nepamneu pavadinimo. L:) piesta su pn pigmentiniais daziukais.
user posted image

Vau! Prancuzas 10 balu:) NU tobulai tobulas wub.gif
Su pilka spalva man asmeniskai prancuzas nelabai, bet daile grazi, o spalva, skonio reikalas, tad visumoje, tikrai super SUUUUPER! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutuliukass @ 2015 02 03, 10:06)
IBD purple paradise, jei ant juodos lakuojant dar tamsesne grazi gaunasi smile.gif

Labai ačiū, pagoglinus spalvyte labai patiko, tad jau užsisakiau ir laukiu atsiunčiant, dar karta ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2015 02 04, 22:53)
Vau! Prancuzas 10 balu:) NU tobulai tobulas  wub.gif
Su pilka spalva man asmeniskai prancuzas nelabai, bet daile grazi, o spalva, skonio reikalas, tad visumoje, tikrai super SUUUUPER! smile.gif

Aciukas... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Keli mano paskutinieji. smile.gif

Cristina Nude (1668) spalvyte 3 sluoksniai ir 1 BaHa UV marvelous colorgel sluoksnis.
Pora nagučių trumpesni, bet nebenorėjau sulyginti ir kitų iki jų trumpumo, nes praktiškai iki gyvnagio nulūžę ten jai buvo... Tai nevienodi.

user posted image

3 sl. ProGel Pirouette ir bandymas piešti nėrinukus smile.gif

user posted image

Progel Creamy Nude pagrindui, Progel Mango Tango 2sl ir balta BaHa UV Marvelous colorgel 1sl.
Klientės nageidavimai nuo A iki Z.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Būtybė*: 05 vasario 2015 - 08:01
QUOTE(Būtybė* @ 2015 02 05, 07:59)
Keli mano paskutinieji. smile.gif

Cristina Nude (1668) spalvyte 3 sluoksniai ir 1 BaHa UV marvelous colorgel sluoksnis.
Pora nagučių trumpesni, bet nebenorėjau sulyginti ir kitų iki jų trumpumo, nes praktiškai iki gyvnagio nulūžę ten jai buvo... Tai nevienodi.

user posted image




Labai gražus darbas, švarus, toks nugludintas smile.gif Spalvos gražios thumbup.gif
Atsakyti
kaip daromas butent toks lakavimas?kokia spalva eina pirma? ax.gif
Atsakyti
user posted image
IBD Purple paradise 3 sl., folija ir blizgutis
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 02 05, 09:05)
Labai gražus darbas, švarus, toks nugludintas smile.gif Spalvos gražios thumbup.gif


Ačiū smile.gif

QUOTE(lauron @ 2015 02 05, 09:22)
kaip daromas butent toks lakavimas?kokia spalva eina pirma? ax.gif


Pirmiausia Nude, ant viršaus balta, kadangi pigmentuota labai tai dengiasi plonai ir ryškiai. Užlakavus topą skirtumo nesimato.

QUOTE(astela99 @ 2015 02 05, 11:10)
user posted image
IBD Purple paradise 3 sl., folija ir blizgutis


Graži spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2015 02 05, 07:59)
Keli mano paskutinieji. smile.gif

Cristina Nude (1668) spalvyte 3 sluoksniai ir 1 BaHa UV marvelous colorgel sluoksnis.
Pora nagučių trumpesni, bet nebenorėjau sulyginti ir kitų iki jų trumpumo, nes praktiškai iki gyvnagio nulūžę ten jai buvo... Tai nevienodi.




Man irgi graziauias pirma sdarbelis. nuostabus smile.gif rezgu minti ir as bandyti toki lakavima biggrin.gif

QUOTE(astela99 @ 2015 02 05, 11:10)

IBD Purple paradise 3 sl., folija ir blizgutis

Aha, spalvyte lb super... smile.gif tvartkingas darbelis:)
Atsakyti
QUOTE(astela99 @ 2015 02 05, 11:10)
user posted image
IBD Purple paradise 3 sl., folija ir blizgutis

gražu, tvarkinga smile.gif
man visuomet patiko baklažano ir aukso spalvyčių deriniai smile.gif
Atsakyti