Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(*Mila* @ 2015 01 30, 13:22)
Rekomenduojama 36w, bet kaip supratau iš keleto skaitytų straipsnių, tai ir 9w lepma galima naudoti, bet jos nėra tiek geros kaip 36w. 4u.gif


Tikrai ne.
Jei turite UV lempą, taip, jos ir naudojamos tik 36W.
O kitos kalba apie LED lempas, pvz, aš sekmingai naudoju 6W LED lempą (gelish mini, 4-iems pirštams) ir ji džioviną perpus trumpiau už UV 36 W mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 30 sausio 2015 - 20:30
sveikos, as vis braunuos su klausimais. ketinu pirkti bio geli, ir ziurineju PN, tik dabar nezinau ar man reikia pirkti visa bio gelio rinkini ar tik pati bio geli, ji naudosiu su ilgalaikiu lakavimu, ar uztenka mano foundation ir ant jo galeciau deti bio geli o po to ilgalaiki laka, ar netinka ir reikia pirkti visa bio gelio rinkini.
taip pat al galit atsakyti ar bio gelis spalvotas taip pat yra tas tirpstantis kaip iprastas bio gelis?
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 01 30, 20:26)
Tikrai ne.
Jei turite UV lempą, taip, jos ir naudojamos tik 36W.
O kitos kalba apie LED lempas, pvz, aš sekmingai naudoju 6W LED lempą (gelish mini, 4-iems pirštams)  ir ji džioviną perpus trumpiau už UV 36 W mirksiukas.gif


dar skaitinėju ir ieškau info, mėginu susigaudyti, iš šio straipsniuko supratau, kad ir 9w lempa galima naudoti, čia nieko apie led nerašo, gal ką ne tai supratau?
http://www.juneta.lt...sionails-gelis/

Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 01 30, 21:35)
dar skaitinėju ir ieškau info, mėginu susigaudyti, iš šio straipsniuko supratau, kad ir 9w lempa galima naudoti, čia nieko apie led nerašo, gal ką ne tai supratau?
http://www.juneta.lt...sionails-gelis/


Man kažkokio gėlio nuorodą atidaro.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 01 30, 20:38)
Man kažkokio gėlio nuorodą atidaro.


skaičiau aprašymą, kokie geliai būna, žemiau, rekomendacijas ir darbo eigos aprašymą.
gal čia tik t.t. priemonėms veikia.
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 01 30, 21:40)
skaičiau aprašymą, kokie geliai būna, žemiau, rekomendacijas ir darbo eigos aprašymą.
gal čia tik t.t. priemonėms veikia.

Lempos aprašyme visad būna, ar tai UV ar LED lempa 4u.gif
Atsakyti
gal kuri esate bandziusios si? http://www.manikiura...b...mas-gelis- ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 30, 18:25)
Kai isdziovinu baze ji buna lygut lygutele. Kaip spalva. Brokuota matyt turite ☺ o siausiu su harmony gelish 180/240 berots. Toks minkstas ,bet ne blokelis. Nes jie dazniausiai buna per siurkstus ☺


blink.gif NEGALIMA nago šiaušt su tokia kieta dilde. Turi būti 220/240 gritų. 180/240 skirta natūraliems, minkštiems nagams dildyti. 180/180 natūraliems(bet ne ploniems, normaliems) nagams. Dar kietesnės jau skirtos dirbtiniams nagams
P.s aš nusipirkau blokelį, ne dildę, bet manau jei gritų tiek pat - reikšmės neturi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TJL: 31 sausio 2015 - 04:03
As turiu irgi klausima,jau banziau klausti,bet atsakymo negavau,gal sis tas kartas biggrin.gif Bandau priklijuoti folijos juosteles,niekaip nesilaiko....pirma karta bandziau taip -nulakuoju,nuimu lipnu sluoksni,paskuj juostele ir topa....nusilupo viskas ta pacia diena.antras buvo toks-lakas,paskui juostele,paskui topas,vistiek ten kur juostele topas atsilupo ir zinoma viskas suniui ant uodegos...topas du kartus buvo detas....Tai kaip jos laikos vis delto? blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Rodomasis auga,tad persiprašau už nevienodą ilgį smile.gif
IBD Dolomite 3sl., vandens lipdukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 01 30, 21:26)
Tikrai ne.
Jei turite UV lempą, taip, jos ir naudojamos tik 36W.
O kitos kalba apie LED lempas, pvz, aš sekmingai naudoju 6W LED lempą (gelish mini, 4-iems pirštams)  ir ji džioviną perpus trumpiau už UV 36 W mirksiukas.gif


Gal galite paveiksliuka imesti 4u.gif savo lempow ax.gif
Atsakyti
Merginos, o gal galit pasakyti, ar Orly smart gels draugauja su PN baze/topu? Gavau dovanu ir bijau lakuotis biggrin.gif
Atsakyti