Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

Tai kokia ta lempa pirkti patartumete LED ar UV ,na ir kiek turi buti LED 7w 9w ar 12w ?
blink.gif
blink.gif
blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 01 30, 08:50)
Dėkui už atsakymą, kai tik pamačiau kainas, išsyk kilo įtarimas, kad čia bus nelabai kokios kokybės priemonės.
O sakykite, kuo skiriasi lepmos, ką turi turėti gera lempa?



kol kas tik skaitineju, dar nerasiau cia

pradejau nuo kinietisku priemoniu, pasimokint galvojau bus gerai g.gif
bet nusibodo kas 3 dienas naujai lakuot doh.gif

parsisiunciau jusu minimas
jau antra savaite praejo
laiko dar vis
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2015 01 30, 12:02)
kol kas tik skaitineju, dar nerasiau cia

pradejau nuo kinietisku priemoniu, pasimokint galvojau bus gerai g.gif
bet nusibodo kas 3 dienas naujai lakuot doh.gif

parsisiunciau jusu minimas
jau antra savaite praejo
laiko dar vis


dėkui už pasidalinimą patirtimi smile.gif
aš irgi kuo daugiau skaitinėju, tuo daugiau suprantu, kad mano nesekės faktoriai buvo keli, ir netinkamas nago paruošimas, ir netinkama lempa, nes pasižiūrėjau, jog manoji 9w, na gal ir tie lakai įtakojo, bet dabar uždegus esu pasimėgint vėl, pasižiūrėjau, kad ir 9w lempa galima mėgint naudot, tik jas reik palaikyt įjungtas kokias 30sek, paskui nagučius laikyt iki 3min, ...
jei nieko nesigaus su turimom priemonėm jau nusižiūrėjus HG, bet kažkas kužda, kad gali ir turimi tikt, nes youtube filmukų daug, kuriuose atsiliepimai gana geri g.gif
Papildyta:
QUOTE(likija @ 2015 01 30, 12:02)
Tai kokia ta lempa pirkti patartumete LED ar UV ,na ir kiek turi buti LED 7w 9w ar 12w ?
blink.gif
blink.gif
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Rekomenduojama 36w, bet kaip supratau iš keleto skaitytų straipsnių, tai ir 9w lepma galima naudoti, bet jos nėra tiek geros kaip 36w. 4u.gif
Atsakyti
sakykite ar verta pirkti biogeli del saves, ar jis nesusensta ar nesudziubva ar dar kazkas jam nenutinka per laika, ir koki rekomenduotumete, kad pradedanciai butu lengai tepamas ax.gif
(as apie ji galvoju, nes mano nagai nelaiko jokiu priemoniu kas susija su geliniu lakavimu ir dabar tenka persilakuoti paciai vos ne kas pora dienu, nepriklausomai nei nuo meistres nei nuo priemoniu, tiek brangios tiek pigios laiko 2-4dienas max, o kartais nei tiek biggrin.gif todel manikiuriste visad tepdavo po apacia geli ir tada ilgalaikio spalva ir atvaiksciodavau 2-3sav)
Atsakyti
Koki teptuka naudojate strukturiniam geliui uztepti ???? mastau.gif ploja.gif nail.gif nail.gif nail.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 01 30, 12:22)
dėkui už pasidalinimą patirtimi smile.gif
aš irgi kuo daugiau skaitinėju, tuo daugiau suprantu, kad mano nesekės faktoriai buvo keli, ir netinkamas nago paruošimas, ir netinkama lempa, nes pasižiūrėjau, jog manoji 9w, na gal ir tie lakai įtakojo, bet dabar uždegus esu pasimėgint vėl, pasižiūrėjau, kad ir 9w lempa galima mėgint naudot, tik jas reik palaikyt įjungtas kokias 30sek, paskui nagučius laikyt iki 3min, ...
jei nieko nesigaus su turimom priemonėm jau nusižiūrėjus HG, bet kažkas kužda, kad gali ir turimi tikt, nes youtube filmukų daug, kuriuose atsiliepimai gana geri g.gif
Papildyta:
Rekomenduojama 36w, bet kaip supratau iš keleto skaitytų straipsnių, tai ir 9w lepma galima naudoti, bet jos nėra tiek geros kaip 36w. 4u.gif



pas mane lempa 36w

Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 29, 22:39)
As sau prancuzo nesidarau. Per ilgai uztruktu ☺ o del foundation,tai jis turi buti skystas. Bent jau maniskis is hg pasidengia lb graziai. Jis tirstesnis,nei pvz topas. Bet tikrai ne toks,koks pas jus ☺


Mano tas pagrindas nera tirstas, tik isdziovinus jis nelygus lieka, ne kaip spalva pvz.

O siausiate naga blokeliu, ar dilde. Jei dilde, tai kiek tu gritu (ar kaip jie vadinasi blush2.gif )?
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 30, 15:45)
Mano tas pagrindas nera tirstas, tik isdziovinus jis nelygus lieka, ne kaip spalva pvz.

O siausiate naga blokeliu, ar dilde. Jei dilde, tai kiek tu gritu (ar kaip jie vadinasi  blush2.gif )?

Kai isdziovinu baze ji buna lygut lygutele. Kaip spalva. Brokuota matyt turite ☺ o siausiu su harmony gelish 180/240 berots. Toks minkstas ,bet ne blokelis. Nes jie dazniausiai buna per siurkstus ☺
Atsakyti
Zmona ir Butybe labai wub.gif wub.gif

Mano darbai kolkas paprasti kaip visada rolleyes.gif : siandien IBD Dolomite 2sl:
user posted image

user posted image
(vieno smiliaus nagas zymiai siauresnis uz kitus del traumos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo |B&B|: 30 sausio 2015 - 18:15
As turiu irgi klausima,jau banziau klausti,bet atsakymo negavau,gal sis tas kartas biggrin.gif Bandau priklijuoti folijos juosteles,niekaip nesilaiko....pirma karta bandziau taip -nulakuoju,nuimu lipnu sluoksni,paskuj juostele ir topa....nusilupo viskas ta pacia diena.antras buvo toks-lakas,paskui juostele,paskui topas,vistiek ten kur juostele topas atsilupo ir zinoma viskas suniui ant uodegos...topas du kartus buvo detas....Tai kaip jos laikos vis delto? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 30, 18:25)
Kai isdziovinu baze ji buna lygut lygutele. Kaip spalva. Brokuota matyt turite ☺ o siausiu su harmony gelish 180/240 berots. Toks minkstas ,bet ne blokelis. Nes jie dazniausiai buna per siurkstus ☺


Siurkstesne, ar svelnesne puse? As galvoju, kad mano blokelis kaip tik per mazai pasiausia. Nors, laikosi lakas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 30, 18:24)
Siurkstesne, ar svelnesne puse? As galvoju, kad mano blokelis kaip tik per mazai pasiausia. Nors, laikosi lakas  g.gif

Ai as abi panaudoju ☺ kai kuriems nagams reikia siek tiek astresnes ☺
Atsakyti