Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(orin @ 2015 01 28, 17:01)
Orly white tips ir ibd neprisimenu pavadinimo

Labai gražu, bet visgi būtų įdomu sužinoti to IBD lako pavadinimą, nes esu paieškose prancūzo pagrindui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(orin @ 2015 01 28, 16:01)
Orly white tips ir ibd neprisimenu pavadinimo

Dailus tvarkigas prancuziskas. ORIN smile.gif 4u.gif

Ir as imesiu saviskiu darbeliu prie to pacio smile.gif
HG sheek white. o pagrindui little princess+ mouvelous dahling smile.gif
user posted image
Hg pilka spalvyte, tikslaii dabar nepamneu pavadinimo. L:) piesta su pn pigmentiniais daziukais.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarine90: 29 sausio 2015 - 09:12
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 29, 10:11)
Ir as imesiu saviskiu darbeliu prie to pacio smile.gif
HG sheek white. o pagrindui little princess+ mouvelous dahling smile.gif
user posted image


Nuostabu! Svajoju ismokti pasidaryti sau prancuziska manikiura, bet labai nemoku kaire ranka graziai lakuoti:(

Dar vienas klausimelis - kai foundation uztepate, jis kaip lakas, lygiai dengiasi? Nepavyksta man gal uztepti? Po dziovinimo tikrai nelygus lieka. Nors po spalvos nesimato to nelygumo, bet ar taip turi buti, ar as netikusi foundation gal isigijau?
Atsakyti
Labas rytas, jungiuos prie jūsų būrio smile.gif
Gavau dovanų startinį rinkinuką, lempą nusipirkau pati, ir prieš porą dienų pasidariau pirmąjį savo gelinį manikiūrą. Rezultatas, aišku, ne stebuklas, suprantau, kad turėsiu dar daug ką perprasti, 'atmušti' ranką, kaip užtepti ploną sluoksni ir pan.
Top coat pasirodė klampus, ar gali būti, kad jis pasenęs? Spalva gelinio lako, balta, tai prancūziško manikiūro rinkinukas. Jos nenaudojau, nes iki geros kokybės maninkiūro man dar augt ir augt, rašė, kad galima naudoti bet kurį kitą turimą laką su šiuo rinkinuku, ką ir padriau, ir man po 3 ar 4d jis ėmė luptis, atšoko kraščiukas lako...

Ar galėtumėt patart, kaip aš galėčiau 'išspaust' maximalią naudą iš to, ka turiu, ar man pirkt spec tos firmos gelini laką su spalva, ar priemonės gali būti pasenusios, jei jau tokios klampios? Dar gi darau prielaidą, kad nepakankamai gerai paruošiau nagučius...
Kokia apskritai jūsų nuomonė apie šį gamintoją, esate mėginsios?
http://www.mikehanse...-pink-nail-gel/
http://www.amazon.co...t/dp/B00MXU81SS
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
Ar geros kokybes harmony priemones MEDINESE SUKOSE?
Ketinu is ten visas priemones prkti wub.gif
O gal lt dar kur kitur yra orginaliu Harmony priemoniu pirkti ?
Papildyta:
Ka duoda tas strukturinis gelis?
Del lakavimo tik del saves ar ji verta pirkti ,kokia jis funkcija atlieka ilgalaikiam lakavime?
Aciu drinks_cheers.gif
gathering.gif gossip.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likija: 29 sausio 2015 - 17:11
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 29, 10:16)
Nuostabu! Svajoju ismokti pasidaryti sau prancuziska manikiura, bet labai nemoku kaire ranka graziai lakuoti:(

Dar vienas klausimelis - kai foundation uztepate, jis kaip lakas, lygiai dengiasi? Nepavyksta man gal uztepti? Po dziovinimo tikrai nelygus lieka. Nors po spalvos nesimato to nelygumo, bet ar taip turi buti, ar as netikusi foundation gal isigijau?

As sau prancuzo nesidarau. Per ilgai uztruktu ☺ o del foundation,tai jis turi buti skystas. Bent jau maniskis is hg pasidengia lb graziai. Jis tirstesnis,nei pvz topas. Bet tikrai ne toks,koks pas jus ☺
Atsakyti
Ar naudojate LED lempas ??? Kokio galingumo reikia pirkti?
Nes yra tikrai ivairiu 9w 12w g.gif ar del saves visgi uv geriau lempa?
Ir kas buna kai tas LED lemputes perdega ar ju buna pirkti pakeitimui?
O strukturini geli kokiu teptuku uztepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mila* @ 2015 01 29, 11:28)


Ar galėtumėt patart, kaip aš galėčiau 'išspaust' maximalią naudą iš to, ka turiu, ar man pirkt spec tos firmos gelini laką su spalva, ar priemonės gali būti pasenusios, jei jau tokios klampios? Dar gi darau prielaidą, kad nepakankamai gerai paruošiau nagučius...
Kokia apskritai jūsų nuomonė apie šį gamintoją, esate mėginsios?



kiek domejausi, o domejausi daug ( biggrin.gif ) pirma karta toki laka maciau, sprendziant is kainos - nieko gero. HG vien tik base kainuoja apie 30eur, o cia ir base ir topas 10 svaru smile.gif luptis gali del daugelio priezasciu, blogos lempos, blogai paruosiate naga, blogos priemones, atmeta organizmas ir t.t.
QUOTE(likija @ 2015 01 29, 18:10)
Sveiki,  4u.gif
Ar geros kokybes harmony priemones MEDINESE SUKOSE?
Ketinu is ten visas priemones prkti wub.gif
O gal lt dar kur kitur yra orginaliu Harmony priemoniu pirkti ?



Nagavita yra oficialus HG atstovas.
Atsakyti
QUOTE(TJL @ 2015 01 30, 02:48)
kiek domejausi, o domejausi daug ( biggrin.gif ) pirma karta toki laka maciau, sprendziant is kainos - nieko gero. HG vien tik base kainuoja apie 30eur, o cia ir base ir topas 10 svaru smile.gif luptis gali del daugelio priezasciu, blogos lempos, blogai paruosiate naga, blogos priemones, atmeta organizmas ir t.t.
Nagavita yra oficialus HG atstovas.

Dėkui už atsakymą, kai tik pamačiau kainas, išsyk kilo įtarimas, kad čia bus nelabai kokios kokybės priemonės.
O sakykite, kuo skiriasi lepmos, ką turi turėti gera lempa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 30 sausio 2015 - 08:53
QUOTE(*Mila* @ 2015 01 30, 08:50)
Dėkui už atsakymą, kai tik pamačiau kainas, išsyk kilo įtarimas, kad čia bus nelabai kokios kokybės priemonės.
O sakykite, kuo skiriasi lepmos, ką turi turėti gera lempa?

Mila, Jus kaip super senbuvis jau turejote ne karta pamatyti kalba ir apie lempas, ir apie lakus ir pan. smile.gif dabar suprantu, kodel senbuves apleido sita foruma smile.gif nes kiekviena ateina, pasiklausia ko jai reikia ir tepa slides. apie ikelta nuotrauka nuomone isgirsti sunku, ka kalbeti apie tobulejima sioje grupeje... smile.gif net pirmame puslapyje yra dazniausiai uzduodamu kl listas, kuriame pamineta ir apie lempas, ir apie strukturini... netingekite pasiskaityti smile.gif
uv lempa turi buti 36 w ( 4lemputes po 9w), su laikmaciu. o daugiau ka zinau. tiek ziniu apie ta lempa. apie led nezinau nieko, nesidomejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarine90: 30 sausio 2015 - 10:02
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 30, 09:49)
Mila, Jus kaip super senbuvis jau turejote ne karta pamatyti kalba ir apie lempas, ir apie lakus ir pan. smile.gif dabar suprantu, kodel senbuves apleido sita foruma smile.gif nes kiekviena ateina, pasiklausia ko jai reikia ir tepa slides. apie ikelta nuotrauka nuomone isgirsti sunku, ka kalbeti apie tobulejima sioje grupeje... smile.gif
uv lempa turi buti 36 w ( 4lemputes po 9w), su laikmaciu. o daugiau ka zinau. tiek ziniu apie ta lempa. apie led nezinau nieko, nesidomejau.


Dėkui už info 4u.gif
Taip, esu supersenbuvis supermamoj, bet ne šioje temoje, domėtis visais šiais dalykais pradėjau vos prieš kelias dienas, ir temą šią atradau visai neseniai. Ji jau favorituose, ketinu čia dažniau lankytis.
Nežinau, kiek tinkamas būtų mano įsibrovimas su komentavimais, kiek jis informatyvus būtų apie matomas nuotraukas, juk visai dar nenusimanau visuose šiuose reikaluose biggrin.gif

Man tikrai gražu, ir atrodo, nuotraukose sukurti grožiai-tikrų profesionalų darbas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mila*: 30 sausio 2015 - 10:11
QUOTE(*Mila* @ 2015 01 30, 10:05)
Dėkui už info 4u.gif
Taip, esu supersenbuvis supermamoj, bet ne šioje temoje, domėtis visais šiais dalykais pradėjau vos prieš kelias dienas, ir temą šią atradau visai neseniai. Ji jau favorituose, ketinu čia dažniau lankytis.
Nežinau, kiek tinkamas būtų mano įsibrovimas su komentavimais, kiek jis informatyvus būtų apie matomas nuotraukas, juk visai dar nenusimanau visuose šiuose reikaluose biggrin.gif

Man tikrai gražu, ir atrodo, nuotraukose sukurti grožiai-tikrų profesionalų darbas cool.gif

Cia ne tik apie Jus kalbu. smile.gif visos paklausia kazko ir pabega smile.gif bet dometis reikia kazkiek ir pacioms smile.gif
Atsakyti