Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(Būtybė* @ 2015 01 23, 23:11)
Ačiū smile.gif

Su poroloniniais skirtukais visada kišu. Aš šiandien irgi sau Frencha dariau. Frenchą sau ant kojų pirmą kartą, nesu labai patenkinta, bet kaip pirmam kartui neblogai smile.gif

Nusilakuoju po 1 pirštuka užtvirtindama juos lempoje 5sek., po to dedu visą ranką. Man jei iškart neįdedu lempon nubėga spalva nuo galiukų.


Aciu uz ats. 4u.gif
Tai va ir man lyg susitraukia ta spalva - tiek galiukai, tiek prie odeliu lieka toliau, nei buvau nutepusi. Reiks ir man bandyti po viena trumpam dziovinti.

Ech, kaip noriu dar ir dar bandyti lakuoti ax.gif Bet negi po 2 d. nuimineti? Sesei pasiuliau, gal leis ji pasipraktikuoti man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TJL @ 2015 01 24, 05:21)
MilGana, pati nebandžiau, bet kitos mergaitės forumuose rašė kad Harmony juodo lako daug sluoksnių tept reikia. Geresnis ORLY arba kinetics  smile.gif

Dekui, TJL, uz atsakyma 4u.gif
Damos, plz, atsakykit i mano klausimus kt psl. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,būkit geros gelbėkit verysad.gif gal žinot kur galėčiau susipilti gelinius dažus?mano emi tūbelės "kakliukas" nutrūko,kai sukau kamštuką verysad.gif
Atsakyti
Gal kam prireiks biggrin.gif 3,5h rinkau visas IBD nagų lakų spalvas į vieną vietą. Galite pažiūrėti kaip atrodo realybėje wink.gif http://www.pinterest...ums/ibd-colors/
Atsakyti
QUOTE(mazutukee @ 2015 01 25, 15:51)
Sveikos merginos,būkit geros gelbėkit verysad.gif  gal žinot kur galėčiau susipilti gelinius dažus?mano emi tūbelės "kakliukas" nutrūko,kai sukau kamštuką verysad.gif

As nuspirkau eurokose tokiu blizguciu uz 3 lt. mazam apvaliam indelyje , juos ipyliau ir susipyliau savo emi dazus. nes nutiko taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutukee @ 2015 01 25, 16:51)
Sveikos merginos,būkit geros gelbėkit verysad.gif  gal žinot kur galėčiau susipilti gelinius dažus?mano emi tūbelės "kakliukas" nutrūko,kai sukau kamštuką verysad.gif


aš suklijavau lipnia juosta... doh.gif unsure.gif Bet man ne kakliukas, o pats kamštelis perlūžo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 26 sausio 2015 - 08:44
QUOTE(rytorasa @ 2015 01 26, 09:43)
aš suklijavau lipnia juosta...  doh.gif  unsure.gif Bet man ne kakliukas, o pats kamštelis perlūžo...


Man iš pradžių buvo taip pat, pakeičiau kamštuką nuo gydomojo tepaliuko lūpoms ir kai sukau jį, tik pokšt ir nulūžo kakliukas. Paieškokit savo vaistinėlėj, gal rasit kažką panašaus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 26, 08:42)
As nuspirkau eurokose tokiu blizguciu uz 3 lt. mazam apvaliam indelyje , juos ipyliau ir susipyliau savo emi dazus. nes nutiko taip pat smile.gif


O kiek laiko jau laikot indelyje dažus? Ar nesutirštėjo? Aš turiu tokių indelių, bet man atrodo, kad jie nelabai sandariai užsidaro.
Atsakyti
QUOTE(TJL @ 2015 01 24, 03:42)
Sveikos merginos  smile.gif pradėjau ir aš domėtis geliniu lakavimu, noriu sau ir draugėms pradėti daryti, tai dvi dienas non stop sėdėjau skaičiau apie viską nuo a iki z. Akys jau prie kompo beveik išvarvėjo  biggrin.gif Vėliau galbūt eisiu į kursus, žiūrėsiu - gal ir kitom mergaitėm pradėsiu nagučius tvarkyti. Šiaip labai informatyvi jūsų tema, dėkui surašiusioms visą info smile.gif

tiesa, užsakant harmony gelish lakus iš ebay, kaip suprantu reikia žiūrėti, kad būtinai iš JAV būtų? Nes mačiau kelis iš kiniečių, bet įtariu kad analogai, nes labai jau kaina skiriasi


Aš patarčiau taip - pradžiai susirašykite kokių reikia priemonių ir žingsnis po žingsnio ką reikia daryti (ta prasme visą eigą). Čia, manau, visos dauguma taip ir pradėjo. Pirmi kartai nieko gero, bent jau man taip buvo blush2.gif smile.gif Paskui pajusite kaip tepti plonu sluoksniu, kaip tepti tirštesnes, skystesnes spalvas ir t.t. Viskas ateis su patirtim. o dėl kursų... Na nežinau, jei tik sau namuose, tai neverta. Jei dirbsite kokiam kosmetikos kabinete ar salone, tai jau Jums spręsti ar norite diplomą pasikabinti ant sienos 4u.gif

QUOTE(TJL @ 2015 01 24, 04:21)
ir dar, kokiose parduotuvėse dažniausiai perkate priemones? smile.gif aš internetinių tokį sąrašiuką susidariau, kiek pastebėjau nagų dildžių ir pagalbinių priemonių kainos kai kur tikrai skiriasi.
nagvita
cosmeticshop.lt
nagai.lt
nagams.lt
nailshop.lt
salonpro.lt



yra dar internetinė www.mani.lt Klaipėdoje atsidarė. Pasižvalgykite, yra visokių firmų ilgalaikių gelinių lakų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutukee @ 2015 01 26, 11:01)
O kiek laiko jau laikot indelyje dažus? Ar nesutirštėjo? Aš turiu tokių indelių, bet man atrodo, kad jie nelabai sandariai užsidaro.

As irgi susipiliau viena HG laka is sudauzyto buteliuko i toki pat indeli, isidejau i stalciu (toliau nuo lempos bei saules spinduliu) ir jau kokie 3 men viskas su juo ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 26 sausio 2015 - 22:18
QUOTE(mazutukee @ 2015 01 26, 10:01)

O kiek laiko jau laikot indelyje dažus? Ar nesutirštėjo? Aš turiu tokių indelių, bet man atrodo, kad jie nelabai sandariai užsidaro.

puse metu tai tikrai laikau. tik kaip kazkas minejo, kai nenaudoju padedu i tamsia vieta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 27, 07:48)
puse metu tai tikrai laikau. tik kaip kazkas minejo, kai nenaudoju padedu i tamsia vieta smile.gif


Ačiū labai, galvoju indelį kaip nors apklijuoti, gal lipnia juoda juostele, kad nepatektų uv spindulių ir bus liux:) nuraminot jūs mane, nes buvau biški supanikavus smile.gif
Atsakyti
user posted image
Orly white tips ir ibd neprisimenu pavadinimo
Atsakyti