Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(echidna @ 2015 01 20, 17:52)
Turbūt daugumai buvo. Dažniausiai taip nutinka kai lakas užtepamas per storai, prakrapščiusi tą pūslę pamatytumėt,kad spalva tiesiog nesustingo. kai kurie lakai, per storai užtepus, susigarbanoja.


Labai aciu, taip ir itariau ax.gif Ranku nagus bandysiu kuo ploniau tepti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O aš ateinu parodyt savo naują džiaugsmą biggrin.gif Termo laką, lakuoju tik sau ir žinau, jog nagų ilgiai nevienodi unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miliani*: 21 sausio 2015 - 17:06
Sveikutes, jungiuosi vel SM po turbut gero pusmecio pertraukos smile.gif pailsejau atsigavau biggrin.gif zodziu as iskart prie reikalo, tikiuosi admines nesupyks. jau fb rasiau skelbimuka, gyvenu Airijoj ieskau paneles kuri nebijo issukiu ir nori padirbeti airijoj, apgyvendinimas, darbo vieta yra.. reikalavimai tik tokie kad moketu daryti priauginimus ir gelini lakavima ir bent jau minimali anglu kalba, su laiku pramoksit smile.gif nepatiks, visada galima gryzti smile.gif lauksiu az..

ta proga kelias fotkes akim paganyti:
hg juoda , hg simple sheer
user posted image

hg simple sheer, hg night reflection, orly white tips.
user posted image

sudukas kopijavau fotkes is fb nes darbiniam kompe neturiu nuotrauku, tai kokybe nekokia..
Atsakyti
Mmmm... kaip gražu wub.gif A atbėgt pas jumi į Airiją galimą tokį grožį pasidaryt? biggrin.gif Juokauju. Žodžiu,smagu žiūrėti wub.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Na va, atradau laisvą minutėlę pas jus užsukti. Rytojaus laukiu kaip Kalėdinių dovanų ... biggrin.gif ... Nes eisiu į Egidijos seminarą "Juoda balta elegancija" smile.gif
Dar kelis darbukus parodysiu, jūsų komentuot nedrįstu dar, nėra nei pusmečio kaip pati lakuot bandau, tai smile.gif blush2.gif

Pagrindas ProGel Creamy Nude 1sl., balta Baha Marvelous uv colorgel.
user posted image

Cristina lakai - Nude (1668) 2sl, juoda (1348) 3sl.
user posted image

Maaatiniai wub.gif Nieko įspūdingo, bet man taip minkštai ir švelniai atrodo.
Cristina Pilka (1642) 2sl, Progel Gargoyle (kur po vieną) 2sl, topas Ba-Ha Matte.

user posted image

Ir vėlgi kuklučiai. smile.gif Cristina juoda (1348) 3l, ProGel Creamy Nude 1sl.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2015 01 23, 10:15)
Sveikutės smile.gif
Na va, atradau laisvą minutėlę pas jus užsukti. Rytojaus laukiu kaip Kalėdinių dovanų ... biggrin.gif ... Nes eisiu į Egidijos seminarą "Juoda balta elegancija" smile.gif
Dar kelis darbukus parodysiu, jūsų komentuot nedrįstu dar, nėra nei pusmečio kaip pati lakuot bandau, tai smile.gif  blush2.gif


Kokie groziai thumbup.gif

As vakar, po pirmojo lakavimo ant koju nagu, pabandziai ranku nagus nusilakuoti. Koju nagu nyksciai buvo puslytem iskilnoti viduryje, bet po 2 d. dingo tos puslytes g.gif Ranku jau ploniau stengiausi tepti, tai nebepasikartojo tas reikalas smile.gif Rodytis aisku neturiu ko, bet esu patenkinta pirmu kartu smile.gif Dabar idomiausia - kiek dienu issilaikys? Paprastu laku jau antra diena man nebegrazu budavo, trecia diena jau butinai reikdavo perlakuoti, ar nuvalyti sad.gif
Dar turiu klausimu ax.gif
Kai koju nagus lakuojates, galima kisti i lempa kojas su tais skirtukais pirstu kazkokiais poroloniniais? Pabijojau, tai servetelemis susuktomis pirstus skyriau. Nepatogu tik baisiai.

Kokia tvarka sau ranku nagus lakuojates? Ar viena ranka, paskui kita, ar ne visus nagus is karto lakuojate ir dziovinate? Lakavau viena, kita, viena kita, visus vienos rankos nagus is karto, tai sudetingoka man ju nepriliesti kur nors, taisyti paskui reikia...
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2015 01 23, 09:15)
Sveikutės smile.gif
Na va, atradau laisvą minutėlę pas jus užsukti. Rytojaus laukiu kaip Kalėdinių dovanų ... biggrin.gif ... Nes eisiu į Egidijos seminarą "Juoda balta elegancija" smile.gif
Dar kelis darbukus parodysiu, jūsų komentuot nedrįstu dar, nėra nei pusmečio kaip pati lakuot bandau, tai smile.gif  blush2.gif



na fantastiski darbeliai. pagaliau yra i ka seile pavarvinti smile.gif ir matiniai kaip graziai ziurisi. 10 balu smile.gif

ZMONa, Jusu darbeliai irgi labai grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 23, 11:42)
Kokie groziai  thumbup.gif

As vakar, po pirmojo lakavimo ant koju nagu, pabandziai ranku nagus nusilakuoti. Koju nagu nyksciai buvo puslytem iskilnoti viduryje, bet po 2 d. dingo tos puslytes  g.gif Ranku jau ploniau stengiausi tepti, tai nebepasikartojo tas reikalas smile.gif Rodytis aisku neturiu ko, bet esu patenkinta pirmu kartu smile.gif Dabar idomiausia - kiek dienu issilaikys? Paprastu laku jau antra diena man nebegrazu budavo, trecia diena jau butinai reikdavo perlakuoti, ar nuvalyti sad.gif
Dar turiu klausimu  ax.gif
Kai koju nagus lakuojates, galima kisti i lempa kojas su tais skirtukais pirstu kazkokiais poroloniniais? Pabijojau, tai servetelemis susuktomis pirstus skyriau. Nepatogu tik baisiai.

Kokia tvarka sau ranku nagus lakuojates? Ar viena ranka, paskui kita, ar ne visus nagus is karto lakuojate ir dziovinate? Lakavau viena, kita, viena kita, visus vienos rankos nagus is karto, tai sudetingoka man ju nepriliesti kur nors, taisyti paskui reikia...

Aš lakuojuosi iškart visą ranką.Man baisiai gaila laiko po vieną pirštuką tepliotis.Kojų nagų su ilgalaikiu nelakuoju,su paprastu gal ilgai atlaiko.O šiaip,laukiam pasirodysiant savo darbelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 23, 12:42)
Kokie groziai  thumbup.gif

Kai koju nagus lakuojates, galima kisti i lempa kojas su tais skirtukais pirstu kazkokiais poroloniniais? Pabijojau, tai servetelemis susuktomis pirstus skyriau. Nepatogu tik baisiai.

Kokia tvarka sau ranku nagus lakuojates?


Ačiū smile.gif

Su poroloniniais skirtukais visada kišu. Aš šiandien irgi sau Frencha dariau. Frenchą sau ant kojų pirmą kartą, nesu labai patenkinta, bet kaip pirmam kartui neblogai smile.gif

Nusilakuoju po 1 pirštuka užtvirtindama juos lempoje 5sek., po to dedu visą ranką. Man jei iškart neįdedu lempon nubėga spalva nuo galiukų.

QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 23, 14:08)
na fantastiski darbeliai. pagaliau yra i ka seile pavarvinti smile.gif ir matiniai kaip graziai ziurisi. 10 balu smile.gif


bigsmile.gif Ačiūūūūūū.

Pasistengsiu dažniau apsilankyti pas jus smile.gif Tiek motyvacijos čia. Ryt papasakosiu įspūdžius po dailės seminaro ax.gif Turėčiau ir daugiau ko parodyti, tačiau nemažai darbukų ir priaugintiems nagučiams daryta, tai ne į temą būtų.

Galiu parodyti ką pati sau šiuo metu susikūrusi esu. Sorry tik, čia priauginti smile.gif Bet lakuota vistiek geliniu laku buvo. Juoda Cristina 3sl., balta baha marvelous uv colorgel.

Kokybė telefoninė biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Labas vakaras, damos 4u.gif
Klausimas: Orly Gel FX Soak-Off Gel White Tips galima deti ant HG lakus? Ar geriau HG baze - HG lakas - HG topas (nuvalom lipnuma) - Orly - HG topas (panasiai, kaip su EMI dazais)? Tiesa, ar neskilineja ant nago Orle WT laikui begant?
Ir dar vienas klausimelis: Patarkit koki grazu geli juodos spalvos, kad nekonfliktuotu su HG baze ir topu. Harmony Black Shadow ar grazi spalva, nekaprizinga? Labai aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilGana: 23 sausio 2015 - 23:23
Sveikos merginos smile.gif pradėjau ir aš domėtis geliniu lakavimu, noriu sau ir draugėms pradėti daryti, tai dvi dienas non stop sėdėjau skaičiau apie viską nuo a iki z. Akys jau prie kompo beveik išvarvėjo biggrin.gif Vėliau galbūt eisiu į kursus, žiūrėsiu - gal ir kitom mergaitėm pradėsiu nagučius tvarkyti. Šiaip labai informatyvi jūsų tema, dėkui surašiusioms visą info smile.gif

tiesa, užsakant harmony gelish lakus iš ebay, kaip suprantu reikia žiūrėti, kad būtinai iš JAV būtų? Nes mačiau kelis iš kiniečių, bet įtariu kad analogai, nes labai jau kaina skiriasi
Atsakyti
ir dar, kokiose parduotuvėse dažniausiai perkate priemones? smile.gif aš internetinių tokį sąrašiuką susidariau, kiek pastebėjau nagų dildžių ir pagalbinių priemonių kainos kai kur tikrai skiriasi.
nagvita
cosmeticshop.lt
nagai.lt
nagams.lt
nailshop.lt
salonpro.lt

Tiesa, aš vilnietė, tai gal turite ką nors ir iš VIlniuje esančių parduotuvių parekomenduoti smile.gif

MilGana, pati nebandžiau, bet kitos mergaitės forumuose rašė kad Harmony juodo lako daug sluoksnių tept reikia. Geresnis ORLY arba kinetics smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TJL: 24 sausio 2015 - 04:24