Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(echidna @ 2015 01 15, 13:50)
na, reik išmokt su juo, kad gražiai ir lygiai be jokių kauburių ir kepurių užtept. Aš pati, pvz, tai pasikabinu lašiuką gelio, dedu jį per nago plokštelės vidurį ir jau tada nutampau kur man reikia, apačioj mažiau, viršuj, ant laisvo krašto daugiau gaunasi. Visgi gėris tas, kad pati medžiaga dėkinga mokymuisi - nu jei jau visai nesiseka - nuvalai ir dedi iš naujo smile.gif

na tai visko juk ismokstama. is pirmo karto negaliu skayti, kad baisiai, bet mano kaimis galima dailiau padaryti smile.gif mokysiuosi smile.gif aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(echidna @ 2015 01 14, 12:59)
Pas mane HG stuktūrinis. darau paprastai: Kaip visada plonai įtrinu pagrindą, tada tepu struktūrinį, jei yra koks nusisluoksniavęs ar probleminis nago kampas, užvarvolinu daugiau. Tada nuvalau kempinėle, tada lakuoju, tada topas



Dekui, tai lygiai tas pats ir su spalvotu bio geliu?smile.gif
Atsakyti
kad nebutu taip liudna musu temoje smile.gif
user posted image
IBD COSMIC RED- 2 sl., EMI dazai, folija, svarovskis 4u.gif
Atsakyti
labukas,gal galetumet parasyti nuomone apie Ibi gelinius lakus,ar jie geri,ar verti savo kainos? aciu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As atejau prasyti patarimo... Mano nagai visada buvo silpni,niekada neataugdavo,sluoksniuojasi ...pabandziau gelini lakavima,vistiek sluoksniujasi iki puses mazdaug ir lakas atsoka nuo krastu tai ten,tai cia...Gal galetumete kazkokiu priemoniu patart ar siaip minciu ?...Gal tas HG strukturinis pagelbetu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mmarisha: 18 sausio 2015 - 19:13
QUOTE(astela99 @ 2015 01 18, 17:52)
IBD COSMIC RED- 2 sl., EMI dazai, folija, svarovskis 4u.gif

Geazi raudona lb... tvarkingas darbas. Tik vuena ranka lyg ir kvadratas,kita jau uzapvalinta. Ar cua tim atrodo taip ☺?
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 18, 21:52)
Geazi raudona lb... tvarkingas darbas. Tik vuena ranka lyg ir kvadratas,kita jau uzapvalinta. Ar cua tim atrodo taip ☺?


nenorejau labai nutrumpinti, nes dar tik pereidineju nuo ovalo prie uzapvalinto kvadrato, tai gal ir jusu teisybe 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Norejau paklausti is kur siunciates ir uzsakyte IBD JUST ?
Atsakyti
Labukas, gal jus man galit paaiskinti, nesuprantu apie emi dazus, folijas ir holografines dulkes. Kaip reikia elgtis po nagu nulakavimo ilgalaikiu laku? Nuvalyti lipnuma ir deti tuos tazus tada i lempa atspausti folija ir viskas? ar dar topo reikia? Bukit geros apsvieskit nuo a. iki z, nes nieko nesuprantu. aciu
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2015 01 18, 09:05)
labukas,gal galetumet parasyti nuomone apie Ibi gelinius lakus,ar jie geri,ar verti savo kainos? aciu

Labuka, bukvaliai 16 ir 17 temos puslapiuose apie ibi lakus ir jų gerumą buvo kalbėta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 11, 14:15)
Sveikos,
Baigiu susipirkti visas priemones ilgalaikiam geliniam lakavimui ir turiu keleta klausimu. Tikiuosi atsakysite, nes tema skaiciau, bet atsakymu neradau. Pati ilgalaikio lakavimo nesu dariusi, tik teoriskai prisiskaitinejau ir prisiziurinejau. Taigi...:
1. Jei nepavyko graziai uztepti spalvos, ar pvz. kazkur priliesiu ir sugadinsiu, kaip nuvalyti? Tik servetele, ar ir priemone kazkokia naudoti?
2. Ziurejau kaip daro prancuziska manikiura. Ten, jei netinkamai uzdedi balta galiuka, sepeteliu koreguoja, sako, kad acetonu. Kokia priemone tokiu atveju naudojate jus?
3. Strukturinis/Biogelis turi buti tos pacios firmos, kaip ir pagrindas, bei virsutinis sluoksnis?
Is anksto aciu uz atsakymus  4u.gif


Dar karta prasau konsultacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2015 01 19, 12:38)
Dar karta prasau konsultacijos  ax.gif

o tai jus niekada nebandzius iskart i prancuza? nu gal pabandykit pirma nusilakuot viena spalvyte o po to matysit, jei matet kad video valo/koreguoja su acetonu tai ir jus darykit taip, juk kazko neprigalvosi, o rodo tai kas isbandyta.
be to kodel galvojat kad iskart ir prisiliesit kazkur,? jei ir priliesit tai gelis nestingsta taip kaip papr.lakas imsit ir pataisysit iskart.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 19 sausio 2015 - 12:11