Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

QUOTE(MartiKarti @ 2015 01 09, 17:12)
Labai aciu!  4u.gif


Nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(astela99 @ 2015 01 11, 01:59)

IBD cosmic red 2 sluoksniai, smilius IBD DOLOMITE 2 sl. plius svarovskio kristaliukai,
IBD DOLOMITE- 3 sl., štampikas ir blizgus nail art lakas
Atsakyti
Sveikos,
Baigiu susipirkti visas priemones ilgalaikiam geliniam lakavimui ir turiu keleta klausimu. Tikiuosi atsakysite, nes tema skaiciau, bet atsakymu neradau. Pati ilgalaikio lakavimo nesu dariusi, tik teoriskai prisiskaitinejau ir prisiziurinejau. Taigi...:
1. Jei nepavyko graziai uztepti spalvos, ar pvz. kazkur priliesiu ir sugadinsiu, kaip nuvalyti? Tik servetele, ar ir priemone kazkokia naudoti?
2. Ziurejau kaip daro prancuziska manikiura. Ten, jei netinkamai uzdedi balta galiuka, sepeteliu koreguoja, sako, kad acetonu. Kokia priemone tokiu atveju naudojate jus?
3. Strukturinis/Biogelis turi buti tos pacios firmos, kaip ir pagrindas, bei virsutinis sluoksnis?
Is anksto aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pavasarė*: 11 sausio 2015 - 13:34
Laba, man irgi toks klausimas del BIO gelio . Ar jam tinka tos pacios priemones ? (base ir topas) kaip ir geliniui lakavimui ?
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 11, 15:54)
Laba, man irgi toks klausimas del BIO gelio . Ar jam tinka tos pacios priemones ? (base ir topas) kaip ir geliniui lakavimui ?


tinka tos pačios priemonės.



astela99, tvarkingi darbukai, o spalvų derinimas ir dizainas - skonio reikalas.. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 12 sausio 2015 - 08:35
QUOTE(rytorasa @ 2015 01 12, 08:32)
tinka tos pačios priemonės.
astela99, tvarkingi darbukai, o spalvų derinimas ir dizainas - skonio reikalas..  mirksiukas.gif  4u.gif


Aciu o eiga lygiai tokia pati kaip gelinio lakavimo ? Ar reikia bio gelio spalvoto, sluoksni lyginti su dilde ar viskas lygiai taip pat ?
Atsakyti
1. Ar Vilniuje galima kur nors "gyvai" pažiūrėti HG, IBD ir PN spalvas?
2. Ar naudojate kas nors IBI Flawless lakus, kokie būtų atsiliepimai?
3. Kokiose parduotuvėse (gal internetinėse) perkate Lietuvoje? (Iš užsienio tai žinau šias - Amazon, ebay).
Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 12 sausio 2015 - 10:39
QUOTE(Adera777 @ 2015 01 12, 00:31)
1. Ar Vilniuje galima kur nors "gyvai" pažiūrėti HG, IBD ir PN spalvas?
2. Ar naudojate kas nors IBI Flawless lakus, kokie būtų atsiliepimai?
3. Kokiose parduotuvėse (gal internetinėse) perkate Lietuvoje? (Iš užsienio tai žinau šias - Amazon, ebay).
Ačiū atsakiusioms  4u.gif

1. Visi ir dar daugiau yra Nagavitoj
2. Naudoju IBI. Atsiliepimai teigiami, mėgstu juos. Labai nekaprizingos spalvos. Lygiai dengiasi, gerai pigmentuotos.
3. Prieš pirkdama mėgstu pamatyt spalvą ne nuotraukose smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau Jusu pasiteirauti kokia lempa gelianiam lakavimui rekomenduotumete?
Naudojimas tik namu salygoms, asmeniskai.
Pasimeciau, kokia geriau isigyti UV ar LED.

Aciu uz patarimus is anksto.
Atsakyti
man IBI lakai skysti, turiu dvi spalvas, jie tinka su IBI preimonėmis, su kitom nelabai draugauja. Aš naudojau su ORLY , tai nekažką laikė. Paklausiau pardavėjų , tai siūlė ir kitas priemones pirkti IBI
Atsakyti
Man IBI visai nieko,naudoju su HG priemonėmis,bet tiek išlaikymu,tiek spalva viskas tenkina,realiai kažkiek skystesni,bet visumoje nėra blogi,kaina pigesnė galėtų būti. biggrin.gif
Atsakyti
O kokias IBI spalvas turite?
Atsakyti