Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

Kokia spalva dabar pati populiariausia ? smile.gif
Noriu papildyti spalvu palete bet nezinau kokia spalva, man visos grazios biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien vienus lakavau IBD Dolomite, o kitus:
user posted image
HG I'm snow angel 2sl ir ant bevardzio papildomai 1 sl IBD All that glitters smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Adera777 @ 2015 01 07, 16:59)
Bel@ labai gražu, šaunuolė  smile.gif  4u.gif

4u.gif dekui, stengiuosi mokytis is savu klaidu blush2.gif.
Atsakyti
QUOTE(Bel@ @ 2015 01 08, 21:27)
Šiandien vienus lakavau IBD Dolomite, o kitus:
user posted image
HG I'm snow angel 2sl ir ant bevardzio papildomai 1 sl IBD All that glitters  smile.gif .
Papildyta:

4u.gif  dekui, stengiuosi mokytis is savu klaidu  blush2.gif.

Kad tvarkingai viskas labai, jau pasimokėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 08, 21:43)
Kokia spalva dabar pati populiariausia ? smile.gif
Noriu papildyti spalvu palete bet nezinau kokia spalva,  man visos grazios biggrin.gif



na ziurint kokiu spalvu jau turite smile.gif gruodi labiau lakavosi pas mane tamsesniais atspalviais, bet buvo ir keletas sviesiu, dabar po truputi ima sviesesnius smile.gif
Atsakyti
gintaregabijaAš užsakiau Gelish Passion vakar, atostogoms, ir CND Crimson Sash. Man gražios abi smile.gif Gal kas kurią turi, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2015 01 08, 12:47)
tai ne dėl lakavimo sunkumo/nesunkumo, o dėl pačios kokybės.. Pasidomėkit, kiek yra  besiskundžiančių baisiom alergijom...

O kaip tos alergijos pasireiškia? Visos priemonės pas mane kokybiškos. Kitą dieną po lakavimo sutinsta pirštai, beria, niežti. Daugiausia aplink nagus, maniau gal turbūt uv lempa kalta....nu nežinau, bet turiu tepliotis hidrokortizonu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaičičeku @ 2015 01 09, 01:40)
O kaip tos alergijos pasireiškia? Visos priemonės pas mane kokybiškos. Kitą dieną po lakavimo sutinsta pirštai, beria, niežti. Daugiausia aplink nagus, maniau gal turbūt uv lempa kalta....nu nežinau, bet turiu tepliotis hidrokortizonu. verysad.gif


tie požymiai ir yra alergijos... 4u.gif Jeigu nekreipsit dėmesio, bus blogiau- žaizdoti pirštai ir pan. Mano manymu, sveikata svarbiau nei lakuoti nagai... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 09 sausio 2015 - 07:51
QUOTE(rytorasa @ 2015 01 09, 09:51)
tie požymiai ir yra alergijos...  4u.gif Jeigu nekreipsit dėmesio, bus blogiau- žaizdoti pirštai ir pan. Mano manymu, sveikata svarbiau nei lakuoti nagai...  rolleyes.gif

Jau kas linkes i alergijas tas linkes, nelabai ir svarbu gamintojai, koks betutu tas gelis- ne vitaminai vis delto. Uzsienio spaudoj jau pries gerus metus buvo straipsniu apie vezio ir geliniu nagu priklausomybe... kaip ten yra istikruju neaisku...
O jei tinsta pirstai tikrai nebesilakuokit...
Atsakyti
Sveikos merginos! Turiu toki klausima. Biski geda klaust, bet tiek to... Kai lakuojat nagu laka ant plastmasines nagu paletes (skirtos rodyti spalvai), tai darot viska kaip tikram nagui? Dedat pagrinda, laka ir tada topa? Siaip lakas be nieko nesilaikytu?
Atsakyti
QUOTE(Lynacka18 @ 2015 01 08, 22:31)
na ziurint kokiu spalvu jau turite smile.gif gruodi labiau lakavosi pas mane tamsesniais atspalviais, bet buvo ir keletas sviesiu, dabar po truputi ima sviesesnius smile.gif



Turiu IBD dolomite, IBD bing cherries, IBD tickled pink, IBD pan duh, IBD midnight martinis ir IBD dockside diva, tai net nezinau kokios reiketu smile.gif Galvoju gal kokia bordo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MartiKarti @ 2015 01 09, 16:07)
Sveikos merginos! Turiu toki klausima. Biski geda klaust, bet tiek to... Kai lakuojat nagu laka ant plastmasines nagu paletes (skirtos rodyti spalvai), tai darot viska kaip tikram nagui? Dedat pagrinda, laka ir tada topa? Siaip lakas be nieko nesilaikytu?



Laba, bent jau as dedu spalva uzkaitinu lempoje dar spalva vel kaitinu paskui topa, uzkaitinu ir viskas . Laikosi ant paletes viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 09, 17:36)
Laba, bent jau as dedu spalva uzkaitinu lempoje dar spalva vel kaitinu paskui topa, uzkaitinu ir viskas . Laikosi ant paletes viskas gerai smile.gif

Labai aciu! 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaitės 4u.gif
Gal galit patarti, kurios firmos top coat ir base coat pasirinkti? Kurie geriausi ir pasitvirtine? Noriu susipirkti ir pati sau ponia būti. biggrin.gif
Atsakyti