Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

O laikymas kaip? Gal zinote?
Noreciau pradeti sau lakuotis nagucius, bet nezinau kokius nebrangius lakus, baze, pagrinda pirkti. Gal galite patarti? blink.gif
Svarbu, kad laikytu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziuxx: 07 sausio 2015 - 18:45
Anksčiau kažkas rašė,lyg nieko.Bet aš pati asmeniškai jų nesilakuoju.Jeigu norit pigiau,yra mergaites pardavineja po puse buteliuko.Tūrėsit ir žinosit kad tikrai geri,ir neliks klausimų smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif Kaip elgtųmėtės mano situacijoje? Vienai klientei vietoj biogelio užtepiau paprasta gelį, susipratau tik po poros dienų, kaip pasakyti reiks sekantį kartą klientei, kad pripjoviau grybo? blush2.gif g.gif
Iš anksto dėkoju už supratingumą ax.gif
Atsakyti
O kaip sitie lakai?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lynacka18 @ 2015 01 07, 00:39)
Gal galite imesti, butent kaip atrodo buteliukai/indeliai sios firmos? Nes as ziurejau vokieciu puslapi ir labai suabejojau, nes vienur skaiciau, kad merginai buvo parase, jog sios priemones skirtos, kas priaugina nagus, tarp ju buvo ir spalvoti geliai, vokiskai raso "farbgel", tai ar tiktu man ant naturaliu lakuoti?  Noriu ismeginti, o ir palyginus nebrangus yra.

As naudoju jolifin carbon uv lack, baltam buteliuke , jie skirti ant naturalaus nago
http://www.google.de...b...768&bih=928
Tie farbagel yra ploksciam tokiam indeli, ju nenaudojau tai tikrai nzn... Bet kiek suprantu sitie priauginimui...
Estele geriau parode : ) https://www.facebook...2...3437&type=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo falso: 07 sausio 2015 - 21:29
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 07, 08:42)
as, beje, irgi savamoksle ir nagus lakuoju tik metus laiko.. bet pamazu zengiu i prieki. manau, kad ir Jus nestovite vietoje ir tobulejate smile.gif

drinks_cheers.gif Esmė, kad aš nelakuoju kitoms ir to daryti neplanuoju 4u.gif O kai darai sau 2k. į mėn., tikrai ne tas pats kai tai darbu tampa 4u.gif
O jus šaunuolė ir tikrai matosi kad šį darbelį mylite ir sparčiai tobulėjate 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(simoniux @ 2015 01 07, 19:55)
Sveikos mergaites  4u.gif Kaip elgtųmėtės mano situacijoje? Vienai klientei vietoj biogelio užtepiau paprasta gelį, susipratau tik po poros dienų, kaip pasakyti reiks sekantį kartą klientei, kad pripjoviau grybo?  blush2.gif  g.gif
Iš anksto dėkoju už supratingumą  ax.gif

Na manau N būdų. Mano manymu, sąžininga būtų sekantį kartą padaryti gerą nuolaidą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(drieziuxx @ 2015 01 07, 19:44)
O laikymas kaip? Gal zinote?
Noreciau pradeti sau lakuotis nagucius, bet nezinau kokius nebrangius lakus, baze, pagrinda pirkti. Gal galite patarti? blink.gif
Svarbu, kad laikytu

Man rodos kai pati sau lakuoji, kaip tik reik kokybiškų priemonių. Ir taip sunkiau kai neturi patirties, o jei dar priemonės nekokybiškos...
Papildyta:
QUOTE(drieziuxx @ 2015 01 07, 20:09)
O kaip sitie lakai?
user posted image

Tai irgi kaip suprantu kinų gelish kopija schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 07 sausio 2015 - 23:10
QUOTE(falso @ 2015 01 07, 23:22)
As naudoju jolifin carbon uv lack, baltam buteliuke , jie skirti ant naturalaus nago
http://www.google.de...b...768&bih=928
Tie farbagel yra ploksciam tokiam indeli, ju nenaudojau tai tikrai nzn... Bet kiek suprantu sitie priauginimui...
Estele geriau parode : ) https://www.facebook...2...3437&type=1


o sie is buteliuku lengvai nusiima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2015 01 08, 00:16)
Man rodos kai pati sau lakuoji, kaip tik reik kokybiškų priemonių. Ir taip sunkiau kai neturi patirties, o jei dar priemonės nekokybiškos...

Pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynacka18 @ 2015 01 08, 02:49)
o sie is buteliuku lengvai nusiima? smile.gif

As galiu palyginti tik su HG lakais, nes ilga laika pas manikiurininke dariausi ir pati nusiimdavau laka, tai Jolifin zymiai lengviau nusiima, paskutini karta net nemirkiau niekur, su mentele nuo krastelio atkabinau ir nugramdziau : )
Papildyta:
QUOTE(Adera777 @ 2015 01 08, 12:11)
Pritariu  thumbup.gif

Bet as asmeniskai tikrai jokio skirtumo nepajauciau apart kainos... Jeigu moki kruopsciai nusilakuoti su zymios firmos nagu laku, tai ir su kitos firmos taip pat gerai nusilakuosi... Na nebent tikrai tikrai nekokybiska preke butu.
Atsakyti
QUOTE(falso @ 2015 01 08, 11:52)
Bet as asmeniskai tikrai jokio skirtumo nepajauciau apart kainos... Jeigu moki kruopsciai nusilakuoti su zymios firmos nagu laku, tai ir su kitos firmos taip pat gerai nusilakuosi... Na nebent tikrai tikrai nekokybiska preke butu.


tai ne dėl lakavimo sunkumo/nesunkumo, o dėl pačios kokybės.. Pasidomėkit, kiek yra besiskundžiančių baisiom alergijom...
Atsakyti
[quote=falso,2015 01 08, 12:52]
As galiu palyginti tik su HG lakais, nes ilga laika pas manikiurininke dariausi ir pati nusiimdavau laka, tai Jolifin zymiai lengviau nusiima, paskutini karta net nemirkiau niekur, su mentele nuo krastelio atkabinau ir nugramdziau : )


Aciu supratau smile.gif gal galetumete ikelti realiu nuotrauku kokiu spalvu turite? smile.gif ir kiek laiko jums atlaiko? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lynacka18: 08 sausio 2015 - 14:05
[quote=Lynacka18,2015 01 08, 16:04]
[quote=falso,2015 01 08, 12:52]
As galiu palyginti tik su HG lakais, nes ilga laika pas manikiurininke dariausi ir pati nusiimdavau laka, tai Jolifin zymiai lengviau nusiima, paskutini karta net nemirkiau niekur, su mentele nuo krastelio atkabinau ir nugramdziau : )
Aciu supratau smile.gif gal galetumete ikelti realiu nuotrauku kokiu spalvu turite? smile.gif ir kiek laiko jums atlaiko? smile.gif
[/quote]
As lakuojuosi tik menesi, tai pabandymui paemiau 2 spalvas night blue ir rose, nuotrauku ikelt nemoku biggrin.gif bet jos atitinka: http://www.prettynai...-blue-14ml.html
Sita tokia idomi, galima sakyti juoda tik prie apsvietimo ryskesnio melynas atspalvis matosi ir pats lakas truputi tirstesnis nei rausvas... Uztenka 1 sluoksnio, bet as 2 dejau smile.gif po 10 dienu nuemiau, nes tiesiog nuaugo nagai... Tai sunku pasakyti, kiek butu laikes...
O rausvas kiek skystesnis kazkodel, grazi spalva jau 9 diena, laikosi kol kas gerai. Bet as labai kruopsciai stengiuosi apgaubti galiukus su coatu, tada tikrai gerai laiko smile.gif
Rozine lygiai taip ir atrodo:
http://tines-kosmeti...olors-rose.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo falso: 08 sausio 2015 - 15:59