Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

radau kur parduoda jholifin lakus https://www.facebook...2...3437&type=1
Atsakyti
QUOTE(ankata @ 2015 01 06, 21:19)
jei norit pigiau ir nebijot palaukti pora savaiciu, tai ebay...  smile.gif



Aha ziurinejau ir is ebay bet kaina apie 5 LT skiriasi smile.gif O norisi greiciau tureti smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(astela99 @ 2015 01 06, 21:12)
o kodel jus ieskot kitu firmu panasiu laku, kuo jums IBD nepatinka?



Turiu IBD bet jis pas mane kazkoks turbut nekokybiskas, nes tepant storiau jis lempoje traukiasi, po to su topu issilygina,bet atsoka po keliu dienu. Ji labai plonai reikia tepti tai kazkaip galvoju gal koks nekokybiskas pasitaike .
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 07, 09:17)
Aha ziurinejau ir is ebay bet kaina apie 5 LT skiriasi smile.gif O norisi greiciau tureti smile.gif  4u.gif
Papildyta:
Turiu IBD bet jis pas mane kazkoks turbut nekokybiskas, nes tepant storiau jis lempoje traukiasi, po to su topu issilygina,bet atsoka po keliu dienu. Ji labai plonai reikia tepti tai kazkaip galvoju gal koks nekokybiskas pasitaike .

As IBD turiu kelias spalva. man jos labai patinka. kaip tik nesitraukia ir labai dAngios. tik sepeteliai man ju nepatinka, tai keiciu visada i harmonio smile.gif nes IBD sepeteliai kieti ir dryzuoja
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 07, 09:36)
As IBD turiu kelias spalva. man jos labai patinka. kaip tik nesitraukia ir labai dAngios. tik sepeteliai man ju nepatinka, tai keiciu visada i harmonio smile.gif nes IBD sepeteliai kieti ir dryzuoja



Va ta viena is 6 turimu IBD man traukiasi lempoje IBD dolomite. Galvoju kad nusipirkau nekokybiska, su ja reikia daugiau pazaisti kad idejus i lempa nesitrauktu ji .
Atsakyti
Gavau pries Kaledas ir labai patinka HG I'm Snow Angel spalva wub.gif
Cia 3sl (specialiai pries saule fotkinau, kad blizgesys matytusi wink.gif):
user posted image
Atsakyti
Labai gražūs jūsų merginos darbeliai 4u.gif Aš irgi jungiuosi prie jūsų, jei leisit, laukiu parkeliaujant iš USA savo lempos, HG rinkinuko bei kelių lakiukų.
Iškilo keletą klausimų:
1. Koks labiausiai patikęs lakas prancūziško manikiūro pagrindui, noriu skaidrios rožinės, kad "sveikai" atrodytų nago plokštelė, galvoju apie vieną iš šių: HG Ambience/ HG Little Princesses/ HG Light elegant/ IBD She's Blushing.
Gal turite ir galite patarti, kuri atitiktų mano lūkesčius?
2. Baltas lakas galiukams, kiek skaičiau, tai dažnai minimas Orly White. Kur jį perkate? o gal naudojate kažkokį kitą, bet patinkantį?
3. Ar naudojate rankoms, jei lakuojate tik sau, dezinfekuojantį kokį skystį (antiseptiką)? Jei taip, tai kokį?
Pradžiai tiek, ačiū atsakiusioms.

Pageidaujamos prancūziško manikiūro spalvos/atspalviai 1-ma ir 10-ta nuotraukos P.S. Atsiprašau, nuoroda skolinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 07 sausio 2015 - 15:15
ir dar pora nauju HG spalvu: Snowflakes & Skyscrapers (tamsesne) ir The Big Chill (sviesesne).
Gal po 2 sl-nepamenu doh.gif
user posted image


Adera, as dar tik pradejusi - prancuzui turiu Orly white tips ir HG Liitle princess (is Amazon viskas). Viskas ok su jais smile.gif.

Neturiu kokybisku foto tik siaip fotografavus savo klaidu analizei (tai buvo antras mano prancuzas blush2.gif)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bel@: 07 sausio 2015 - 15:35
Sveikos. Harmony gelish lakus kur perkate? Iš JAV siunčiatės turbūt per tarpininkes ar galima ir tiesiogiai į LT? Ir kokia kaina yra normali, nenoriu daug mokėti, bet ir pigiau perkant bijau neoriginalą nusipirkti? Esu žalia naujokė, tad atsiprašau už žalius klausimus. Dabar turiu Harmony gelish pagrindus, o lakas IBD. Rūpi Harmony gelish laką išbandyti, gal geriau seksis mokintis, nes dabar pradžia nekokia.
Atsakyti
[quote=Bel@,2015 01 07, 16:15]
Bel@ labai gražu, šaunuolė smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip pas kiniečius užvadinti tipsai dailei piešti?Kiek beieškau,man išmeta tuos pusinius,kur klijuoti ant nagų.
Atsakyti
Gal kuri bandete ir galite pasidalinti atsiliepimais? Idomu kaip lakai, baze smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labai graži foto ir spalvos liuks-kinietukai mirksiukas.gif
Atsakyti