Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,

Gal kuri turite is kitu firmu laku kazkokia spalva kuri butu labai panasi i IBD DOLOMITE ? Tamsi, ruda su blizguciu.
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2015 01 06, 11:51)
pavasarine90, kuo dailę piešėte? Išskyrus emi,kuom dar galima padaryti tą iškilųjį raštą?


Dailę piešiau emi black tulip dažais ir atspaudžiau foliją. daugiau tiksliai nžn kuo. mergaites naudoja dar berots senses flex kažkokius dažus. nesidomėjau ištikro. man patinka ir su emi. smile.gif

QUOTE(astela99 @ 2015 01 06, 12:13)
[url=http://%5bURL=http://www.radikal.ru]
IBD SMOKIE PLUMP IR VANDENS LIPDUKAS

Kiek matosi, tai atrodo tvarkingai, bet matosi nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 06, 03:19)
Gal kuri turite is kitu firmu laku kazkokia spalva kuri butu labai panasi i IBD DOLOMITE ? Tamsi, ruda su blizguciu.

yra 2 IBD Dolomite identiškos spalvos
EZflow Truegel Patina
user posted image
SN progel City lights
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo echidna: 06 sausio 2015 - 14:26
QUOTE(echidna @ 2015 01 06, 14:24)
yra 2 IBD Dolomite identiškos spalvos
EZflow Truegel Patina
user posted image
SN progel City lights
user posted image



Labai Jums aciu 4u.gif

Gal zinote kur be nagavitos galima nusipirkti pro gel laku ? ax.gif
Atsakyti
Google rado:
http://www.salonpro....-14247?___SID=U
http://www.cosmetics...city-light-15ml
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 05, 08:33)
Aciu o jie draugauja su IBD pagrindais ? smile.gif Kolkas su kitos firmos nebandziau lakuoti


nežinau....



pavasarine90, gražus darbelis, tik man tas termo lakas nelabai patinka... rolleyes.gif keistai palvą keičia, ne nuo galiukų... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 06 sausio 2015 - 15:43
QUOTE(*finy* @ 2015 01 06, 15:21)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 06, 17:08)
Labai Jums aciu  4u.gif

Gal zinote kur be nagavitos galima nusipirkti pro gel laku ?  ax.gif

o kodel jus ieskot kitu firmu panasiu laku, kuo jums IBD nepatinka?
Atsakyti
QUOTE(pavasarine90 @ 2015 01 06, 08:30)
Nu netokia jau ir isdidinta biggrin.gif cia sveika kritika, zinokit smile.gif reikia ja priimti biggrin.gif aisku, sau sunkiau juk nusilakuoti, nei, kad kitam smile.gif o su laiku tik tobulesit smile.gif


Priimu smile.gif Tik lygintis su jumis, kuri iš to pinigą uždirba, ne man smile.gif Man mano tvarka, kaip megėjai, su mano patirtimi, labai patinka, sutinku, kad kažką gali įžiūrėti toje išdidintoje nuotraukoje, na bet... smile.gif Čia kaip iš pirmoko reikalauti, kad mokėtų penktoko užduotis spręsti ir sakyti jam, kai neišspręndžia, kad tai sveika kritika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 06 sausio 2015 - 21:20
QUOTE(gintaregabija @ 2015 01 06, 20:31)

jei norit pigiau ir nebijot palaukti pora savaiciu, tai ebay... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(falso @ 2014 12 21, 18:51)
Sveika, as gelini darausi irgi tik sau, viska pirkau Jolifin firmos, iskyrus lempa, ja pirkau amazone- viena is pigesniu, iki 20 eur. Viskas puiku, galvoju kodel iki siol pas manikiurininke vaiksciojau : )Tik nzn ar yra Lt sios firmos. Laiko super gerai, spalvu pasirinkimas platus, lakai nebrangus, topas ir base viename buteliuke- tai irgi susitaupo. Zodziu as patenkinta : )



Gal galite imesti, butent kaip atrodo buteliukai/indeliai sios firmos? Nes as ziurejau vokieciu puslapi ir labai suabejojau, nes vienur skaiciau, kad merginai buvo parase, jog sios priemones skirtos, kas priaugina nagus, tarp ju buvo ir spalvoti geliai, vokiskai raso "farbgel", tai ar tiktu man ant naturaliu lakuoti? Noriu ismeginti, o ir palyginus nebrangus yra.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2015 01 06, 15:41)
nežinau....
pavasarine90, gražus darbelis, tik man tas termo lakas nelabai patinka...  rolleyes.gif keistai palvą keičia, ne nuo galiukų...  biggrin.gif

Aciu. bet taip jie nesikeicia, kaip nuotraukoje. cia kai is lempos istraukta, tai kazkaip idomiai. maniskaii Lechat lakai termo buna visa laika arba vienoki, arba kitokie. smile.gif o grizus is lauko pirmiausia galiukai pakeicia spalva, o paksui ir viskas nagas smile.gif
QUOTE(pukepuke @ 2015 01 06, 21:18)
Priimu smile.gif Tik lygintis su jumis, kuri iš to pinigą uždirba, ne man smile.gif Man mano tvarka, kaip megėjai, su mano patirtimi, labai patinka, sutinku, kad kažką gali įžiūrėti toje išdidintoje nuotraukoje, na bet... smile.gif Čia kaip iš pirmoko reikalauti, kad mokėtų penktoko užduotis spręsti ir sakyti jam, kai neišspręndžia, kad tai sveika kritika biggrin.gif

viskas gerai, geri tie Jusu darbeliai. smile.gif plius, dar fotikai dazniausia megsta isryskinti tai, ko realybeje nera arba yra minimaliai smile.gif as, beje, irgi savamoksle ir nagus lakuoju tik metus laiko.. bet pamazu zengiu i prieki. manau, kad ir Jus nestovite vietoje ir tobulejate smile.gif
Atsakyti