Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(Mnarka @ 2014 11 30, 13:35)
Sveikos, kaip yra užsakant iš zennioptical.com su muitu? Noriu sau ir vaikui akinius užsisakyt, bet vaiko lešiai labai išbrangina akinių kainą, niekaip neįmanoma sutilpt į neapmokestinamą. Ar rizikuojat ar dar koks būdas yra išvengti? Gal dar kokių parduotuvių be muito yra, nes LT abiems akinukus pasikeist bankrotas  verysad.gif


As is cia siunciausi du kartus, tai mano siuntiniai neuzkliuvo muitinei. Bet neseniai viena mergina rase, kad ju siuntinukas uzkliuvo ir apmuitino.
Jus pasiskaiciuokit kiek Jusu abieju akinukai kainuotu su muitu ir palyginkit kaina Lietuvoje. Dazniausiai net ir sumokant muita, labiau apsimoka siustis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2014 11 30, 15:07)
bet tai kaip kainų skirtumas Lt  blink.gif

O tai kaip jūs galvojate, kodėl tiek užsakinėjam daug iš čia. Jei man reiktų supirkti visus emolientus Lietuvos vaistinėse, tai bankrotas būtų doh.gif
Man vis tiek labiausiai šis kainų skirtumas patinka smile.gif))
http://www.cocooncen...00ml/20127.html
http://www.norevasho...nui-400-ml.html
ypač kai dabar ir eurais surašytos kainos, tai lengva palyginti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 30 lapkričio 2014 - 14:37
QUOTE(kipitun @ 2014 11 30, 13:35)
Cocooncenter trūksta 9 eur. Vilnietes, dar kažkuri viena galit prisijungti smile.gif


Nupirkta.
Atsakyti
mytoys.de nieks nerenka?
Atsakyti
gal klaipėdoje kas everything5pounds rytoj planuoja pirkti po prekių papildymo? prisireikė vieno daikto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mnarka @ 2014 11 30, 12:35)
Sveikos, kaip yra užsakant iš zennioptical.com su muitu? Noriu sau ir vaikui akinius užsisakyt, bet vaiko lešiai labai išbrangina akinių kainą, niekaip neįmanoma sutilpt į neapmokestinamą. Ar rizikuojat ar dar koks būdas yra išvengti? Gal dar kokių parduotuvių be muito yra, nes LT abiems akinukus pasikeist bankrotas  verysad.gif

as pirkau neseniai teciui. pas ji yra tas ADD, tai mum jis kainavo ar tik ne +57 dolerius. bet pas mus optikos pasauly pasiule viena stikla nuo 400lt. tai as paskaiciavau, kad net apmuitinus vis tiek mums butu zymiai pigiau ir siunciausi. bet neuzkliuvo niekam. laimes dalykas...
Atsakyti
QUOTE(issiblaskiusi @ 2014 11 29, 19:30)
Gal kas is vilnieciu noretu kooperuotis pirkimui is yoox su -20% viskam? Siuntimo islaidas pasidalintume.

As dar apmastymuose,noretus,kad daugiau prisijungtu smile.gif
Atsakyti
sveikos,

Senokai buvau TBS pirkusi, o dabar bandau ir nepriima mano mokejimo su DnB Visa kortele g.gif
Anksciau lyg nebudavo problemu... Gal kas esate susidure, ar cia jau reiskia, kad nieko nebus, ar bandyt po kurio laiko? unsure.gif
Atsakyti
mamukai padekit seneliui salciu: sautuva saudanti vaiduoklius, nu nerandu, gal zinot bent kaip vadinas, aciuuuu
Atsakyti
Pasikartosiu ax.gif
Merginos, kur būtų galima paieškoti vaikiškos kosmetikos rinkinių? 4u.gif
Kažko panašaus:
rinkinys
Atsakyti
Kokią rekomduotumėt priemonę nuo gausaus prakaivavimo? Driclor žinau, kas dar gerai? Norėtūsi nekenksmingo, bet kiek kalbėjau su medikais, jie teigia, kad visose veiksmingose priemonėse yra kenksmingų priemonių. Bet gal kurioje nors yra minimaliai g.gif
Esu mačiusi Camelijo kažkokias servetėles žaliame įpakavime, berods 10 vnt.virš 50 Lt kainuoja, tik nepamenu pavadinimo...
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 11 30, 15:42)
sveikos,

Senokai buvau TBS pirkusi, o dabar bandau ir nepriima mano mokejimo su DnB Visa kortele  g.gif
Anksciau lyg nebudavo problemu... Gal kas esate susidure, ar cia jau reiskia, kad nieko nebus, ar bandyt po kurio laiko?  unsure.gif


Daug kam taip būna, nebandykit daugiau, nes tik pinigus įšaldysit. Parašykit TBS'ui laišką, paklauskit kame reikalas ir kai jie atrašys, kad viskas ok - tada vėl galėsit pirkti 4u.gif
Atsakyti