Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(kipitun @ 2014 11 30, 13:16)
Gal patarsit kokią priemonę nuo spuogų? Tokio tipo, kai ant iššokusio raudono spuogo užtepi ir jį "ištraukia". Gal kas tokio yra cocooncenter?

http://www.cocooncen...10ml/18340.html
aprašymas lt:
http://www.norevasho...s-spuogams.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 30 lapkričio 2014 - 13:05
Mergaites, HELP, neleidzia man apmoketi benettonas, ismeta raudonai Insert order attempt to global collect failed, ka ne taip darau,...ir jei teisingai suprantu galiu ten apmoketi savo visa electron, nes vyro nera su paypalu doh.gif , o dydziai dingineja doh.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas esat pirke sia striuke?Is aprasymo sprendziu, kad turetu buti silta, bet kaip is tikruju idomu g.gif nesinori vel pirkti ziemine striuke, o gauti rudenine doh.gif
http://www.outdoorcl...ducts_id=156966

ir gal kuri planuojat pirkti is sios parduotuves?mielai prisijungciau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra perkanciu is www.mytoys.de noriu juntis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 30, 13:04)


Ačiū. Būtent tai, ko ieškojau thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas perkat is amazon.co.uk? ax.gif
Atsakyti
Cocooncenter trūksta 9 eur. Vilnietes, dar kažkuri viena galit prisijungti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 30, 13:37)
Mamytės, kaip pakuojate vaikų svajones?  g.gif Norėčiau gražiai, į spalvotą popierių, bet jei socialinė darbuotoja išpakuoja patikrinti, tai gal neverta gražiai?  g.gif Kaip Jūs darot? Ir šiaip, ar Jūs esat tikros, kad visi siuntinuko ingridientai pasieks adresatą?  blush2.gif Noriu dar šį tą prie dovanėlės įdėti.

Aš taip ir pakavau - jei siųsite paštu, galit į paprastą dėžę įdėt gražiai, į kalėdinį popierių supakuiotą dovanytę ir paprašyt soc.darbuotojos, kad vaikui nuvežtų išimtą iš dėžės, tą gražiai supakuotą mirksiukas.gif
Kam pristatėm tiesiogiai, iškart pristatėm gražiai supakuotą.
Su visom soc.darbuotojom susirašinėjau, visos labai geranoriškos ir žadėjo taip ir įteikti mirksiukas.gif Ir aš taipogi visiems pridėjau dar visokių smulkmenėlių/saldumynų prie dovanos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mnarka @ 2014 11 30, 12:35)
Sveikos, kaip yra užsakant iš zennioptical.com su muitu? Noriu sau ir vaikui akinius užsisakyt, bet vaiko lešiai labai išbrangina akinių kainą, niekaip neįmanoma sutilpt į neapmokestinamą. Ar rizikuojat ar dar koks būdas yra išvengti? Gal dar kokių parduotuvių be muito yra, nes LT abiems akinukus pasikeist bankrotas  verysad.gif

Aš porą akinių pirkau vienu metu, neapmuitino.Jei neklystu, nurodo sumą mažesnę, kad neapmuitintų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 30, 15:04)


bet tai kaip kainų skirtumas Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2014 11 30, 13:20)
Sveikos, gal yra perkanciu is www.mytoys.de noriu juntis smile.gif


PAPILDAU, TINKANTYS MIESTAI VILNIUS / KAUNAS
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2014 11 30, 14:11)
PAPILDAU, TINKANTYS MIESTAI VILNIUS / KAUNAS

Ir as Kaune jungciaus 4u.gif
Atsakyti