Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(Bluntė @ 2014 12 03, 15:04)



kaži o vyrams tokių gėrių nėra?
Atsakyti
QUOTE(Tutti @ 2014 12 03, 17:00)
Pirkau ne kartą, siunčia per DPD berods, paskutinį kartą kvepalus gavau per šešias dienas. Gali apmuitinti.

O jūs siunčiat už didesnę sumą kad nemokamas siuntimas būtų ar mokat 14,95 už siuntimą? šiaip jei kurjeriai pristato, tai muitai dar didesni juk būna nei LT muitinės g.gif kaip jūs neužkliūnat smile.gif
Atsakyti
gal gavote kas nors SD koduką? aš gavau, bet panaudoti jo neina, laiške dar parašytas kažkoks PIN kodas prie to nuolaidos kodo, nieko nesuprantu doh.gif gal jį galima panaudoti tik perkant su kokiu išmaniuoju g.gif
Atsakyti
Gal kaune kas renkate SD? prisijungciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2014 12 03, 18:19)
gal gavote kas nors SD koduką? aš gavau, bet panaudoti jo neina, laiške dar parašytas kažkoks PIN kodas prie to nuolaidos kodo, nieko nesuprantu doh.gif

o suradau kas ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 12 03, 17:04)


Ir dar 15% nuolaidą taiko nuo šitų kainų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jepsius @ 2014 12 03, 16:14)
kas kooperavosi mytoys.de - užsakyta. viena nemalonybė, tai kad rašo, jog tik išsiųs tarp 12-18dienų  doh.gif tikiuosi spės ateit  doh.gif
Ihr Paket werden wir voraussichtlich zwischen dem 12.12.2014 und 18.12.2014 ausliefern. Wir informieren Sie per E-Mail, sobald sich Ihre Artikel auf den Weg zu Ihnen machen. Schön, dass Sie bei uns bestellen. Wir wünschen weiterhin viel Spaß beim Stöbern und Einkaufen!



Man rašė 9-15dienom išsiuntimą, bet jau šiandien gavau,kad išsiųsta,tikiuos suspėsiu iki kalėdų smile.gif gal ir jums anksčiau išsiųs.Įdomu per kiek laiko atsiunčia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2014 12 03, 18:38)
Ir dar 15% nuolaidą taiko nuo šitų kainų  thumbup.gif

gal kas Kaune renkat, arba kitam mieste ir persiųstumėt blush2.gif
Atsakyti
Gal šiaulietės norėtų pasikooperuot prie GAP maikučių pirkimo ax.gif ? Gal renkat kuri, arba pati galėčiau parinkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 03, 18:54)
Gal šiaulietės norėtų pasikooperuot prie GAP maikučių pirkimo ax.gif ? Gal renkat kuri, arba pati galėčiau parinkt ax.gif

o persiųst galėtumėt, mano būtu tik pora bliuzelių blush2.gif
Atsakyti
galiu garaziuka is amazon nupirkti ir tikrai iki kaledu gausit mirksiukas.gif Kaune
SD renku Kaune eurais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2014 12 03, 19:59)
o persiųst galėtumėt, mano būtu tik pora bliuzelių  blush2.gif



noriu ir aš kelių biggrin.gif
nesu pirkus gap.. galėčiau gal parinkti jei leidžia paypalu atsiskaityt normaliai.... g.gif
Atsakyti