Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(Positive* @ 2014 12 02, 16:51)
Ačiū Jums labai 4u.gif

O gal dar galiu paklausti, kurį pati rinktumėtės? g.gif

Aš imčiau Avene Pediatril, bet čia yra vandens, kitos mamos diskutavo forume, kad kremų nori be vandens priemonės per šalčius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 02 gruodžio 2014 - 16:42
turiu uz 30lt.1 likusia dezute dar
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 12 02, 15:56)
No problem. Kur tik norit wink.gif

Jau rasiau vienai merginai. Susidarykim sarasa. Kokiu ir kiek norite saldainiu. Nuperku. Idedu i gariunine tase ir idedu i mikriuka. Jis pristatys kazkuriai. O paskui issisiuntinekit. Nuo zmogaus po 0,50 anglisku centu uzsideciau ir viskas. Man nesunku smile.gif


As jei kas Klaipedoje noretu, prisijungciau smile.gif
Atsakyti
Gal kaune renkate tesco arba asda george? smile.gif
Atsakyti
sveikos, kokias dirbtines ašaras ar pan lašiukus patartumėt iš www.cocooncenter.co.uk ir dar kūdikiui jūros vandens unsure.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 12 02, 17:25)
Ziurint kiek bus uzsakyta dezuciu. Manau, kad i 30lt tilpsim. Cia kartu su issiuntimu i LT

Man po 23 lt gavosi, kai per tuki siunciausi asdoj nusipurkusi po 4 sv ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 12 02, 15:40)
Man po 23 lt gavosi, kai per tuki siunciausi asdoj nusipurkusi po 4 sv ax.gif

Pigiau grybo smile.gif
Atsakyti
man irgi po 24lt gavosi be kelių centų dėžutė rolleyes.gif kai kaina buvo 4svarai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2014 12 02, 20:13)
Kuda matematika, Dolyt. Imam maximuma 30 lt, 4 sv deze, tarkim, po 4.5 lt (statistiskai grubiai imant svaro kursa). Tai deze saldainiu apie 18 lt, niu ok, 20Lt apvalink... Tai kokis 10 lt tau ir vezejams?! Maniskiai uz gariunine tase 40 litu max ima, ten kokios 10-15 deziu laisvai. Tai iki 24 lt niekaip daugiau..

Iš kur tokios kainos??? Paskutinį kartą 60 lt mokėjau už tašę ir tai mažesnė buvo nei gariūninė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2014 12 02, 17:40)
Iš kur tokios kainos??? Paskutinį kartą 60 lt mokėjau už tašę ir tai mažesnė buvo nei gariūninė  blink.gif

Pas mus mazyte tase 15£, gariunine 25£ g.gif
Atsakyti
Gal kas iš Vilniaus norite jungtis prie užsakymo iš Lucy Rose parduotuvės ir pasidalinti siuntimo išlaidas? Turiu 10 proc. nuolaidos koduką. A'kin, Aubrey Organics, Alba botanica, Avalon Organics, John Master organics, Giovanni, Khadi, Lily Lolo ir kt.
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 12 02, 19:37)
As  ta kaina parasiau is lempos  blush2.gif

tai viskas OK, norėtūsi žinot tikslesnę kainą jūsų atveju wink.gif
Atsakyti