Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(roka @ 2014 12 02, 11:46)
Gal galite patarti, kur ieškoti rankinių?  wub.gif Ieškau mamai... Kokių tai ypatingų brandų mama neįvertins  unsure.gif Bet ir iš E5P pirkti nesinori  ax.gif Kažko reikėtų per vidurį rolleyes.gif
Papildyta:


čia labai daug rankinių, su naujienlaiškiu duoda 20 eurų nuolaidą, siuntimas 4,95 eur
http://www.wardow.co...asc&order=price
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2014 12 02, 13:10)
Jei nupirksit uz 25Lt mielai prisijungsiu su dideliu uzsakymu smile.gif

Kaina skaiciuojama: kaina*kursas + 23%pvm + siuntimas kurjeriais, patalyne sveria 1,5kg ir mokesciai uz pavedimus,pinigu konvertavima, vat ir gaunasi 48Lt smile.gif

o ir kaina yra nurodyta maziausiam dydziui, 3d. del kiekvieno modelio ismatavimu reikia klausti pardavejo

Papildyta:



man tai geriausi klausimai buna, kai prisikrauna belekokio dydzio krepseli, papraso prijungti, o po to kai paskaiciuoji su Visa korteles mokamu kursu, tai sako is kur jus toki kursa gaunate ( 5-8 cnt didesnis dazniausiai buna nei kad skelbiamas banke) ir svoris kodel didesnis nei as paskaiciuoju doh.gif o tai gal uz ta svori kai prideda pakuociu ar visokiu popieriu dar as tureciau susimoketi, o jau prekes pakuotes nesiskaiciuoja ar kaip-jei jau raso kad pakuote 400ml ar 500 ml tai galvoja tiek ir svers lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 02, 13:24)
man tai geriausi klausimai buna, kai prisikrauna belekokio dydzio krepseli, papraso prijungti, o po to kai paskaiciuoji su Visa korteles mokamu kursu, tai sako is kur jus toki kursa gaunate ( 5-8 cnt didesnis dazniausiai buna nei kad skelbiamas banke) ir svoris kodel didesnis nei as paskaiciuoju doh.gif  o tai gal uz ta svori kai prideda pakuociu ar visokiu popieriu dar as tureciau susimoketi, o jau prekes pakuotes nesiskaiciuoja ar kaip-jei jau raso kad pakuote 400ml ar 500 ml tai galvoja tiek ir svers  lotuliukas.gif

doh.gif doh.gif cia ir yra kooperaciju linksmumas doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jus kantruole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 02, 08:43)
Jei ką gero užmatysit, pasidalinkit ax.gif

Tai as tik rankines ziurinejuos. Kol kas nieko gero,buvo geriau kai siuntimas 20eur ir kodas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 02, 12:06)
O alkoholio, na, pvz Sangria, ar kazkokio kaledinio geralo - nebandet siustis niekas? blush2.gif

O alkoholį išvis galima siųstis g.gif Įdomu. Bet svoris nemažas, už siuntimą turbūt būtų doh.gif
Mes visad iš kelionių stengiamės parsivežti, arba vairuotojai parveža blush2.gif
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 02, 12:15)
čia labai daug rankinių, su naujienlaiškiu duoda 20 eurų nuolaidą, siuntimas 4,95 eur
http://www.wardow.co...asc&order=price

Ačiū, Jūs kaip visada wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 02, 13:24)
man tai geriausi klausimai buna, kai prisikrauna belekokio dydzio krepseli, papraso prijungti, o po to kai paskaiciuoji su Visa korteles mokamu kursu, tai sako is kur jus toki kursa gaunate ( 5-8 cnt didesnis dazniausiai buna nei kad skelbiamas banke) ir svoris kodel didesnis nei as paskaiciuoju doh.gif  o tai gal uz ta svori kai prideda pakuociu ar visokiu popieriu dar as tureciau susimoketi, o jau prekes pakuotes nesiskaiciuoja ar kaip-jei jau raso kad pakuote 400ml ar 500 ml tai galvoja tiek ir svers  lotuliukas.gif

va va, as saviskiams , kurie pas mane uzsako, jau seniai ta paiskunus esu:))nors aisku atsiranda tokiu klausimu
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 12 02, 14:11)
va va, as saviskiams , kurie pas mane uzsako, jau seniai ta paiskunus esu:))nors aisku atsiranda tokiu klausimu


geriau paklaust nei nepaklaust biggrin.gif nematau nieko blogo 4u.gif mielai atsakyčiau ir pati, jei kas ką domintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(undines @ 2014 12 02, 11:50)
Vis dar ieškau kas klp renka sportsdirect



a6 renku mirksiukas.gif

taip pat renku cocooncenter klaipeda-kretinga-palanga 4u.gif galiu persiusti per LPEXPRESS
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 02, 12:24)
man tai geriausi klausimai buna, kai prisikrauna belekokio dydzio krepseli, papraso prijungti, o po to kai paskaiciuoji su Visa korteles mokamu kursu, tai sako is kur jus toki kursa gaunate ( 5-8 cnt didesnis dazniausiai buna nei kad skelbiamas banke) ir svoris kodel didesnis nei as paskaiciuoju doh.gif  o tai gal uz ta svori kai prideda pakuociu ar visokiu popieriu dar as tureciau susimoketi, o jau prekes pakuotes nesiskaiciuoja ar kaip-jei jau raso kad pakuote 400ml ar 500 ml tai galvoja tiek ir svers  lotuliukas.gif

va todel, kad jungiasi naujai, kad nekiltu klausimu prisegu nuskaitymo israsa kur matosi kursas..
Atsakyti
Sveiki, kazkada skaiciau diskutavot apie dizainerius. Dabar skubiai prireike, gal galit i az parekomenduoti. Vilnius
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 12 02, 14:30)
a6 renku  mirksiukas.gif

taip pat renku cocooncenter klaipeda-kretinga-palanga  4u.gif  galiu persiusti per LPEXPRESS

Kada pirksite cocooncenter - priminkite savo paštą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 12 02, 12:36)
Ispanijoje Sangrija 1.5eu. Maximoje lygiai toks pat butelis 16lt.  doh.gif


kai kuriose vynus gaminanciose EU salyse gali buti vyno akcizai mazesni, nei LT, stai ir kainu skirtumas, na aisku ir atvezimas, ir PVM skirtumas gali prisidet sad.gif



Atsakyti