Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(jovita2014 @ 2014 12 02, 10:40)
Mes turim superfito basutes. Nors ne itin daug su jom vaiksciojam, bet atrodo tikrai kokybiskos, iskart pasakysi kad rimti batukai  smile.gif  Na dabar tik po namus kartais uzdedam. Bet tokie minkstuciai, lengvi.... turetu buti patogu vaikuciui su jais  ax.gif

O gal galite pakomentuoti koks dydis ir kiek cm vidpadis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jepsius @ 2014 12 02, 09:49)
merginos, jums yra taip buve, kad mytoys.de susidejus kasika ir einant apmoket kaina pakyla prie kiekvienos pozicijos apie eura?

PVm skirtumas, pas mus LT didesnis, tai ir prisideda tas 1 ar 2 proc.
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2014 12 02, 00:09)
patersiu temute
turiu 2 dezes papuliariuju celebrations saldainiu po 30lt
kaunas,dainava,tarp sauletekio ir pasimatymo


kaip ir nebera !
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 02, 09:51)
O gal galite pakomentuoti koks dydis ir kiek cm vidpadis  4u.gif


Dydis 22, vidpadis 13,5cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 02, 09:35)
Gal ir ne taip supratau  g.gif pirmą kartą bandžiau pirkti pati iš gap, tai tikrai labai daug neaiškumų iškilo. Esu tikra tik tuo, kad tie 21 proc tikrai PVM.  Man juos parašė raudonai ir litais, tai ir pasimečiau, drabužiai kainavo bendroj sumoj beveik 100 eurų. Pamaniau, kad logiška susimokėti papildomai ir PVM. Gal ir suklydau  g.gif

Tikrai ne taip supratot 4u.gif PVM jau įskaičiuotas į prekių kainą, o sąskaitoje jums tiesiog išskyrė, kad matytumėt, kokią sumokamos sumos dalį sudaro PVM. Papildomai GAP tikrai nieko neprideda mirksiukas.gif

QUOTE(jepsius @ 2014 12 02, 09:49)
merginos, jums yra taip buve, kad mytoys.de susidejus kasika ir einant apmoket kaina pakyla prie kiekvienos pozicijos apie eura?

Prisideda vokiško ir lietuviško pvm skirtumas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 02 gruodžio 2014 - 10:21
QUOTE(elizieja @ 2014 12 02, 09:57)
Mergaitės, gal kas turėjote vaikams batukus superfit - kaip jų kokybė?  blush2.gif
Dabar gera jų kaina amazone.de
http://www.amazon.de...3...21?s=shoes

kokybė gera, bet kainų būna ir geresnių. Kad ir "Batų kalne" jų būna apie 100 lt, kartais 79. Internete esu mačiusi po 17, 19 eur už basutes.
Atsakyti
Kol nereikėjo, tol nesidomėjau.
Gal galite parekomenduoti inhaliatorių vaikui?
Dėkui
Atsakyti
SOS !!!![B] Mielos mamos... gal kuri is jusu pazystat ar turite tel.nr KARVYTE MU siuo niku cia kartais besilankancios mamos? ji yra is kauno.
mes kartu pirkom Tesco drabuzius ir as su ja niekaip negaliu susisiekti kad ji juos is manes atsiimtu...jau du menesiai, neatsako ji man i meilus o tel nr as jos neturiu...sakau gal kokioj ligoninej guli as kas kito negero... kad taip visai nereaguoja... unsure.gif
Atsakyti
Gal galite patarti, kur ieškoti rankinių? wub.gif Ieškau mamai... Kokių tai ypatingų brandų mama neįvertins unsure.gif Bet ir iš E5P pirkti nesinori ax.gif Kažko reikėtų per vidurį rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tabeliukas @ 2014 12 02, 10:44)
mes kartu pirkom Tesco drabuzius ir as su ja niekaip negaliu susisiekti

O už pirkinius atsiskaitė?
Atsakyti
Vis dar ieškau kas klp renka sportsdirect
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 12 02, 11:46)
Gal galite patarti, kur ieškoti rankinių?  wub.gif Ieškau mamai... Kokių tai ypatingų brandų mama neįvertins  unsure.gif Bet ir iš E5P pirkti nesinori  ax.gif Kažko reikėtų per vidurį rolleyes.gif
Papildyta:

O už pirkinius atsiskaitė?


taip, viskas ok ji susimokejo...as tik noriu su ja susisiekti kad atsiimtu prekes....jeigu ne ji tai gal jos vyras gali... jau labai ilgai ji neatsako man sakau gal kuri is cia esanciu pazystat ja ar gal kai kooperavotes papraset jos tel. nr. ... nu man dar taip pirma karta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2014 12 02, 09:01)
niekaip nesuprantu kodėl 48 litai, jei 26,90 zlotai yra mažiau nei 25 Litai  rolleyes.gif

PVm +shipingas
Atsakyti