Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(MAMA7411 @ 2014 12 01, 16:50)
Nežinau ką jūs jiems rašėt, bet paprastai jie atblokuoja kai jiems parašai, kad esi ne kartą sėkmingai pirkusi iš jų, o šį kartą nepavyko, kad nori pirkti ir toliau. Na, kažką panašiai, visuomet suveikdavo mirksiukas.gif

kazkada ir man suveike, bet si kart ju atsakymas nustebino
vadinas per daug pirkau sad.gif

reik bandyt vyro vardu pirkti
Atsakyti
O gal dabar kas renka Gap? Prisideciau, nes man ten ju puslapyje nieks neaisku, nerandu kur irasyt nuolaidos koda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 17:42)
O gal dabar kas renka Gap? Prisideciau, nes man ten ju puslapyje nieks neaisku, nerandu kur irasyt nuolaidos koda  blush2.gif

Pries pat apmokant apacioj bus laukelis suvest kodui, kai vesit korteles duomenis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 01, 17:11)
kazkada ir man suveike, bet si kart ju atsakymas nustebino
vadinas per daug pirkau sad.gif

reik bandyt vyro vardu pirkti

Buvau gavusi toki pati atsakyma (laiska siunciau tikrai laaabai mandagu), bet kaip tik keiciausi kreditine ir tik su nauja pavyko TBS pirkti, bet velgi tik po laisko.
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2014 12 01, 18:50)
Pries pat apmokant apacioj bus laukelis suvest kodui, kai vesit korteles duomenis wink.gif

Aciu smile.gif
O ryt dar bus tos nuolaidos gap? Ar cia jau siandien skubet pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 01, 19:22)
Aciu smile.gif
O ryt dar bus tos nuolaidos gap? Ar cia jau siandien skubet pirkt?

Nieko negali žinot ax.gif , gal nebebus, o gal 50 proc. padarys bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri renkat Gap? Mielai prisijungčiau.... blush2.gif
Atsakyti
Viską jau išsiaiškinau pati biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 01 gruodžio 2014 - 19:07
QUOTE(B'ena @ 2014 12 01, 17:56)
Buvau gavusi toki pati atsakyma (laiska siunciau tikrai laaabai mandagu), bet kaip tik keiciausi kreditine ir tik su nauja pavyko TBS pirkti, bet velgi tik po laisko.

o pirkot senuoju accountu, ar susikuret nauja?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2014 12 01, 14:02)
Laba diena 4u.gif

Mergaitės, kur perkate kinetinį smėlį geresne kaina.? Tik švediškas  kad būtų, ne kiniečių biggrin.gif


Aš pirkau Norfoj aną sav. su 40%, vietoj 59 Lt. gavosi 35 Lt.
Tik vat kieno gamybos tai nepasakysiu, neanalizavau labai, o dabar kai vaikai namie negaliu ištraukt pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 01, 18:11)
kazkada ir man suveike, bet si kart ju atsakymas nustebino
vadinas per daug pirkau sad.gif

reik bandyt vyro vardu pirkti


Čia apie TBS? O Jūs pabandykite su jais per chat'ą pabendrauti online. Labai labai greitai viskas sprendžiasi tokiu būdu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 01, 15:04)
kai yra atopinis, drėkinti emolientais būtina. Mums dermatologė sako, kad kiekvienas emolientas geras, tik jis negali gulėti stalčiuje, emolientų reikia tepti tepti tepti. Na tas drėkinimas tampa sudėtingu tuo atveju, kai vaikutis nusdrąsko odą, tada emolientai netinka, reikia žaisdeles užgydyti.
Mano vaikui pfu pfu pfu dabar lengva dermatito forma, tad pakanka emolientų, labiausiai patinka šis:
http://www.cocooncen...00ml/10828.html
prausiu šiuo aliejiniu prausikliu:
http://www.cocooncen...00ml/12236.html
kai yra suintesinvėjimas tepu pažeistas vietas šiuo: http://www.cocooncen...100g/10320.html
Aderma netinka, jei nustatyta alergija avižoms.
Dar naudojau nehormoninį tepalą Iricar, bet jei labai stipri dermatito fazė, nelabai jis man pasiteisino, lieka tik hormonai tada.

O cia jau geros kainos ar buna dar geresniu g.gif
Atsakyti