Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

Gal zinot kuri, nuo ryt gal maximose zaislams -40%? Visad lyg pirma gruodzio savaite budavo
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 12 01, 15:15)
Gal zinot kuri, nuo ryt gal maximose zaislams -40%? Visad lyg pirma gruodzio savaite budavo

Taip nuo ryt bus nuolaida, dar ir senukuose yra nuolaida zaislams 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gėlužė @ 2014 12 01, 14:02)
Laba diena 4u.gif

Mergaitės, kur perkate kinetinį smėlį geresne kaina.? Tik švediškas  kad būtų, ne kiniečių biggrin.gif

As pirkau maksimoj su 40 proc. nuolaida, gavosi kazkur 30lt uz kg 4u.gif
Atsakyti
iš TBS gavau tokį laišką dėl atšaukto užsakymo

We are writing to you regarding the orders you have made recently.
Unfortunately we are not able to provide you with information since your account has been blocked.

Tai nebsuprantu, ar aš dabar galiu pirkti, ar jie visam mane užblokavo?? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Uzsispyrele, as niekad jiems nerasydavau. Po keliu dienu ir taip praleisdavo.


Idomu, turi maximos tu zaidimu- Dzonis kaukole? Niekas nematet? Senukai pirkt neduoda
Atsakyti
gal kuriai teko atsaukineti gap.eu uzsakyma? uzsakyta vakar, pending shipment.
vakar 30 procentu taike, o siandien 40 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 12 01, 15:28)
Uzsispyrele, as niekad jiems nerasydavau. Po keliu dienu ir taip praleisdavo.


biski bijau kad vel neuzblokuotu ir pinigu nerezervuotu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 01, 14:31)
Šiandien neblogas http://de.buyvip.com...ref=qd_nav_logo šveicariškų Alfex laikrodžių pasiūlymas. Laikrodukai po 50-60 eurų (kainavę 200-250 eurų). Aš už saviškį prieš keletą metų paklojau ne vieną šimtą litų.
user posted image

BuiVIP ispaniskame arba italiskame tos prekes daznai pigiau nei vokiskame de (kai kurie modeliai tu paciu laikrodziu pigesni, nei vokiskame). Visada kai perku is BuiVIP pirma tikrinu ES ir IT ir tik tada DE.
Aciu uz priminima apie laiktodzius - jau prigriebiau:)
Atsakyti
Šiandien vėlai vakare arba ryt planuoju pirkti Asda maistą. Galiu priimti vieną krepšelį pasidalinti shipą ir mokestį Tukiui. Varėna, kam tinka, galiu persiūsti
Atsakyti
Mergaitės, o kaip su tuo Gap.? Rašo, kad nuolaidos 40 proc., bet čia tik kai kurioms prekėms, ar visoms? Noriu užsakyt pora prekių, bet sukroviau į krepšelį ir man rašo pilną sumą.
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 12 01, 01:38)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  o kur raset  g.gif
Papildyta:

kur raset ? 4u.gif


zinokit rasiau ne i viena emaila - koki radau - ten rasiau - taciau atsakymo negavau... Dabar nepasakysiu, nes tai buvo senokai, nebesivarginu - siunciu atgal ir psio...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 01, 16:54)
zinokit rasiau ne i viena emaila - koki radau - ten rasiau - taciau atsakymo negavau... Dabar nepasakysiu, nes  tai buvo senokai, nebesivarginu - siunciu atgal ir psio...

ot sikniukai g.gif ka jau cia siusi bus jau Linute issiuntusi i LT smile.gif turesiu pasitenkinti isbegusiu geliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2014 12 01, 16:44)
BuiVIP ispaniskame arba italiskame tos prekes daznai pigiau nei vokiskame de (kai kurie modeliai tu paciu laikrodziu pigesni, nei vokiskame). Visada kai perku is BuiVIP pirma tikrinu ES ir IT ir tik tada DE.
Aciu uz priminima apie laiktodzius - jau prigriebiau:)

Ačiū, kad pasidalinote info, nežinojau. Gerai, kad mano modeliukas visur vienodai kainuoja, nieko nepraradau thumbup.gif
Atsakyti