Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *237 tema

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 30, 19:39)
nea, čia daugiau emolientas arba sausos, atopinės odos drėkiklis. Tinka ir sergantiems žvyneline, bet odai drėkinti. Gydymui yra kitos spec. priemonės. Ir šiaip kas dėl atopinio, man iš emolientų favoritai yra A-derma.

Gsl emoliantas mums tiktu -sunui vis kirksnys paraude. Prasidejo pries metus, galvojom jog nuo pampiu. Pampiu ndbedejom (ismoko ant puodo ta proga), bet paraudimai nepraeina (bjna pagereja /pablogeja) ir tesiasi. Jau keli menesiai kaip pradejo niezet. Gyd skyre horm tepalo, tai padeda. Bet netepu ir vel kasosi ; ( nebezinau kuo tept, kad nebutu baisiai blogi kremai. Kokoso sviestas ir taukmedis nepadeda
Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2014 11 30, 20:39)
Gal kas turit minčių vaikų dovanėlėms darželyje?
Sutarėm pirkt vienodas, 20-25 lt vertės. Vaikai 4-5 metų.
Gal ką užmatėt įdomaus?  ax.gif  Na ir turėtų atkeliaut per savaitę  blush2.gif

O mes 3 metu vaikuciams niekaip nesugalvojam ka pirksim. Gal irgi kas kokiu ideju turit:)
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 11 30, 16:17)
Daug kam taip būna, nebandykit daugiau, nes tik pinigus įšaldysit. Parašykit TBS'ui laišką, paklauskit kame reikalas ir kai jie atrašys, kad viskas ok - tada vėl galėsit pirkti  4u.gif


Oho, tikiuosi nerezervuos, 3k bandziau doh.gif Tik po to laiska parasiau...
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 11 30, 20:53)
Oho, tikiuosi nerezervuos, 3k bandziau  doh.gif Tik po to laiska parasiau...

tai jau tureejo but rezervuoti visi 3k
Atsakyti
Darzeliams ideja parasiau i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 11 30, 17:15)
Kokią rekomduotumėt priemonę nuo gausaus prakaivavimo? Driclor žinau, kas dar gerai? Norėtūsi nekenksmingo, bet kiek kalbėjau su medikais, jie teigia, kad visose veiksmingose priemonėse yra kenksmingų priemonių. Bet gal kurioje nors yra minimaliai g.gif
Esu mačiusi Camelijo kažkokias servetėles žaliame įpakavime, berods 10 vnt.virš 50 Lt kainuoja, tik nepamenu pavadinimo...

Absolute Dry, bet ten tas pats kas Driclor mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kudikiss @ 2014 11 30, 17:32)
senukuose nemazai rinkinuku yra, maciau reklaminenem katalogiuke

Papildyta:
aciuuuu vienintele, bet kainyte  verysad.gif


Pigiau
http://www.e-senukai...x...0051157755
Senukuose kaip tik yra akcija zaislams 40 proc, bet nezinau, ar jam taikytu, ar cia jau su nuolaida (nubraukta kaina matosi).
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 11 30, 18:26)

viską užskaito..matyt buvot kelis gallangus atsidarius ir apsipirkot ne per juos atidarytą langą..todėl aš visad pirmiau susikraunu, o per juos jungiuos tik apmokėjimui


o kokia jiems nauda iš to, kad mes perkam per jų psl.?
kodėl taip šiaip sau jie dalina tuos procentukus?


QUOTE(vienintele @ 2014 11 30, 21:26)
Pigiau
http://www.e-senukai...x...0051157755
Senukuose kaip tik yra akcija zaislams 40 proc, bet nezinau, ar jam taikytu, ar cia jau su nuolaida (nubraukta kaina matosi).


o ką su juo daryt blush2.gif
Atsakyti
Bet ne visiems zaislams 40 off Senukuose? Cia lyg e pardej. O 'gyvai' irgi dabar 40?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 30, 21:44)
Bet ne visiems zaislams 40 off Senukuose? Cia lyg e pardej. O 'gyvai' irgi dabar 40?


ir gyvai, ir el. pardej. el pardei jau su 40% kainos pateiktos, "gyvai" kasoje minusuoja. tas kaukuoliuko žaidimas 99 kainuoja, tai su nuolaida 59.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 30, 11:13)
Ir komentaruose viskas ok, visiems buvo viskas aisku, tai ko as nesuprantu. Uzsakiau 8, tai mastau, ar gausiu 41, ar 42-43? g.gif

Turėtumėt gauti 41 smile.gif
Aš antrą kartą užsakinėju, nes prieš tai užsakius buvau 7 dydį, tai buvo 39-40 dydžio.
Atsakyti
QUOTE(monday @ 2014 11 30, 21:54)
Turėtumėt gauti 41  smile.gif
Aš antrą kartą užsakinėju, nes prieš tai užsakius buvau 7 dydį, tai buvo 39-40 dydžio.

Laukiu 5 poru, tai jei visiems netiks doh.gif
Atsakyti