QUOTE(madwifi @ 2015 01 07, 11:36)
Apie entalpinius reikalus geriau ne nereikia pradet svaigt, nes bus daaaaug beletristikos ir jokios naudos nes ismatuot prasktiskai galimybiu nerasta. Tik rekiia zinot viena - entalpinio realus NVK yra didesnis uz iskaiciuota tempreaturini del is dalies grazinamos dregmes, ko pasekoje sumazinamas nemazai energijos sunaudojantis garavimas patalose
Ką tik klabėjau su Paul rekuperatorių pardavėjais. Jie sakė, kad dabar apie 90 proc. Lietuvoje parduodamų Paul rekūpų yra su entalpiniu šilumokaičiu. Šitas entalpinis turi du režimus: veikdamas "Eco" režimu užšąlimą atitolina iki -10 laipsnių, įprastu režimu užšalimas prasideda peržengus -7 laipsnius. Tenas atsiet tik pakelia temperatūrą nuo, pvz., -20 iki -7, o toliau jau viską sutvarko entalpinis šilumokaitis.
Tiesa, Medeinos
namuko realūs duomenys užstrigę laike. Adminas sakė, kad slidinėje Prancūzijoje. Gal šį vakarą pakrapštys sistemą. Sakau, kad kai lauke atšils, tai įjungsite, o šiaip specialiai išjungėte.
Papildyta:QUOTE(mantesas @ 2015 01 07, 11:42)
cibuli nu neuzdavinek kvailu klausimu sudaugink valandos sanaudos is menesio valandu skaiciaus ir gausi sanaudas. atskiro skaiciuko neturiu. 180 modelis neturi pasildytuvo gi jau niolika kartu akcentuota jis atsisildo pakeiciant oro srautus tai yra mazinant padavimo srauta ir islaikant ta pati ismetimo. kambario oras atitirpina silumokaiti. zodziu nuostolius dengiu kitais namo sildymo saltiniais
Negi sunku tą patį pakartoti. Nesuku visų temų nuo A iki Z.
O tai kai jis išbalansuoja sistemą, t.y. sumažina padavimą ir padidina išmetimą, ar jaučiama kažkas namo viduje. Oro trūkumas, šilumos netekimas ir pan. Juk tuo metu, kai atitirpdinėja šilumokaitį, išmeta daug šilto oro į lauką, kurį kažkam reikia pašildyti.