Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

Pirksiu sd. Renku iki 100 euru
kaunas
Atsakyti
gal nori prie boohoojungtis? Nuo 40 eu berots nemokamas pristatymas i LT. rasykit i az smile.gif
Svencionys, galiu persiust smile.gif
Atsakyti
galvoju, kad pats laikas ruoštis vasarai
pasirodykit kokias turit paplūdimio palapines (užuovėjas) ir ar esat jomis patenkintos
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2014 11 24, 15:22)
galvoju, kad pats laikas ruoštis vasarai
pasirodykit  kokias turit paplūdimio palapines (užuovėjas) ir ar esat jomis patenkintos



o, ir man aktualu!
Prieš tai 2 metus pirkau pas mus (Maximoje ir Norfoje) - maximinė neatlaikė vienų atostogų (nors tikrai ten buvo ne pati pigiausia, kainavo gal 60lt prieš akciją), o Norfos - sutrūko per pirmą bandymą pastatyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MuseZuze @ 2014 11 24, 16:24)
o, ir man aktualu!
Prieš tai 2 metus pirkau pas mus (Maximoje ir Norfoje) - maximinė neatlaikė vienų atostogų (nors tikrai ten buvo ne pati pigiausia, kainavo gal 60lt prieš akciją), o Norfos - sutrūko per pirmą bandymą pastatyti  doh.gif


kaip idomu, gal prasta kokybe pasitaike g.gif turiu viena norfine, tai 8 metus atlaike jau, ir naudojam sakyciau nemazai. Bet labiausiai patinka vokiska, vien delto, kad ten 3 sonai atviri, tai netvanu, statom ja tik del pavesio (nerandu jau jos prekyboje, paimciau dar unsure.gif )
Atsakyti
ar siunčia ši parduotuvė į LT ir kiek siuntimas. Labai reikia gimtadienio atributikos boružėlių tema.
Atsakyti
Ar yra kam taip buve su boots?

Padariau uzsakyma su pristatymu i LT. Turejo atkeliauti 4 dezes. Dar kol negavau prekiu, parase el.laiska, kad grazins pinigus uz 1 deze (jos ir nepristate). Laiske parase, kad negali grazinti pinigu, nes pasibaigusi galimai mano banko kortele. Atrasau, kad kortele galiojanti. Gavau dali pinigu 6.97svaro, bet dar 2 sumu uz prekes 23.98 svaru ir 33.99 svaru, negavau. Vyksta susirasinejimas, paskutiniame laiske parase, kad perduos kolegoms ir grazins pinigus. Nesulaikusi atsakymo 5 d. vel jiems parasiau, kad primenu, kad negavau pinigu, tai is vis jokio atsakymo daugiau nebesulaukiu. Nebezinau ka dar daryti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJ.: 24 lapkričio 2014 - 15:41
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 11 24, 15:33)
kaip idomu, gal prasta kokybe pasitaike  g.gif  turiu viena norfine, tai 8 metus atlaike jau, ir naudojam sakyciau nemazai. Bet labiausiai patinka vokiska, vien delto, kad ten 3 sonai atviri, tai netvanu, statom ja tik del pavesio (nerandu jau jos prekyboje, paimciau dar  unsure.gif )



čia amazon'o asortimentas . Jei kokią išbandytą, gerą matot - pasakykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2014 11 24, 15:36)
ar siunčia ši parduotuvė į LT ir kiek siuntimas. Labai reikia  gimtadienio atributikos  boružėlių tema.

apie kokia parduotuve kalbate? jei http://www.partydeli...uk/default.aspx tai reiktu pirkti per uk, 4£ man atrodo pristatymas. Man reiktu vienos prekes, galetume pasidslinti siuntima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 11 24, 15:47)
Pirksiu sd. Renku iki 100  euru
kaunas

koks raj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2014 11 24, 15:53)


dainava
Atsakyti
Virtuvele 4u.gif
http://www.amazon.co...t...68&sr=1-754
Atsakyti