Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

Gal kuri vilniete mama nori prisijungti prie sport directo uzsakymo ax.gif
man truputuka truksta iki nemokamo siuntimo.
prekems taiko 20% nuolaida.

Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2014 11 28, 15:23)
Ech, nespejau.
Gal dar kas renkate?


ir as noriu jungtis prie beauty creightons 4u.gif
gal kuri Vilniete apsiimtu mums ta geri uzsakyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 28, 08:25)
Labas rytas. Juodasis penktadienis prasidėjo  thumbup.gif
Labai ilgai laukiau ir sulaukiau nuolaidų parduotuvėje https://www.maxis-babywelt.de/

Užsakyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriukas1 @ 2014 11 28, 15:22)
mes pirkom cia  http://www.kilobaita...px?CatID=PL_653
uz 75.99lt., jau 3 metai veikia puikiai, nors patyre is nemazai smugiu smile.gif

Skubiai ieskau Kalbancio katino Tomo naujesnio modelio, minksto pliusinio. patarkite kur rasti


Smythstoys kaip tik vakar uz 9,9 gbp maciau. Atpigino, tik jei dar liko
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2014 11 28, 19:52)
Gal kas nori jungtis?
AKINIAI  Man nereikia 3 poru. Gautusi nuolaida -33% + siuntimas 3,3 $


QUOTE(Audry @ 2014 11 28, 19:56)
Man reiktu. Bet dar net neziurejus, tai jei siandien tik galioja nuolaida, nespesiu.
Ir dar klausimas -didesni kieki perkant, kad ant muitu neuzlekt g.gif



QUOTE(radminta @ 2014 11 28, 20:15)
Gal kas pirkote iš šitos parduotuves ir galite pakomentuoti? blush2.gif Noriu pirkti pirmą kartą.


as jau kaip tik esu susiruosus krepsi, norejau tarpininkei siust...o nebus muito kartais??
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 11 28, 19:17)
Kaip tik po darbų sėdau dabar zulily tyrinėt, tai matau, kad ten dabar yra Reima, Trollkids, Dare 2b, Trespass, vilnonių Janus, pūkinės Frankino & Frankina striukės, Regatta ir t.t. Kainos visokios, bet rinktis tikrai yra iš ko biggrin.gif Nebent dydžiai jau būtų prašluoti... rolleyes.gif


as turbut nemoku tuo psl naudotis, nematau striukiu isvis, prie ispardavimu nera, ir pagal kategorija prie girl nerandu blush2.gif doh.gif gal galit nuoroda imesti, kur matet tas striukes? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 11 28, 19:34)
Gal kuri vilniete mama nori prisijungti prie sport directo uzsakymo  ax.gif
man truputuka truksta iki nemokamo siuntimo.
prekems taiko 20% nuolaida.


įdomiai, vienom taiko, kitom ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 11 28, 19:34)
Gal kuri vilniete mama nori prisijungti prie sport directo uzsakymo  ax.gif
man truputuka truksta iki nemokamo siuntimo.
prekems taiko 20% nuolaida.



Pritaikė jums nuolaidą?
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2014 11 28, 21:00)
įdomiai, vienom taiko, kitom ne  g.gif


taip. as dabar pati pasinagrinejau ir radau kad parasyta jog taiko tik kaledinem. begimo, golfo ir dviraciu prekems. kitoms netaiko.
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2014 11 28, 21:03)
taip. as dabar pati pasinagrinejau ir radau kad parasyta jog taiko tik kaledinem. begimo, golfo ir dviraciu prekems. kitoms netaiko.

nesuprantu.... na pirkau ir is kalediniu tikrai NETAIKE, ar gal koks kodas yra???
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2014 11 28, 20:15)
Gal kas pirkote iš šitos parduotuves ir galite pakomentuoti? blush2.gif Noriu pirkti pirmą kartą.

esu pora kartu pirkusi nuo 2011 metu-visada tik dvi poras, nes su siuntimu gaunasi apie 23 dol, tai neuzkliuvo, zinau kas uzsisake pries pora metu is brangesniu, tai irgi nekliuvo, bet gal kad tik viena pora, o kazin ar daugiau nekliutu ax.gif siaip akiniai nieko nesiskiria nuo musu optikose parduodamu po 200-400 litu, nes pries 2011 tai pirkdavome lietuvoje ir dar dazniau keisti reikejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kartais kas nors ruošiasi pirkti iš Cocoon Center?
Atsakyti
Mergaites, gal kuri uzmatete, kur galeciau gauti pirkti (Lieuvoje ir ne Lietuvoje ) paklodziu su raukinukais.
Atsakyti