Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(Muffins @ 2014 11 28, 15:37)
Mergaites, gal kas renkat Kaune is Tesco? Prisijungciau su kokiom 6 dezem CELEBRATION saldainiu. O gal galit mane apsviesti kiek su siuntimu gaunasi iki musu? ar as cia daug pataupyciau, nes skelbimuose po 30lt Gal net neverta siustis? ACIUU



Jei kas šiom dienom važiuoja į Suvalkus, prašykite, kad nupirktų Tesco. Ten jos dabar 20 zl (bet akcija tik iki 30 d. lyg). biggrin.gif
Atsakyti
as www.everything5pounds.com renku iki rytojaus 13 val, kai tik ikels naujienas 4u.gif manau gausis po 26 su trupuciu, nes dabar jau po 27 surinkau, beje siuntimas yra 15.99 svaru, nepriklausomai nuo prekiu . Kaunas, bet galiu persiusti 4u.gif
taip pat rytoj uzsakau is www.bio-apo.de vokiskos vaistines ir truksta tik vienos ar dvieju kad pasidalintume 16.90 euru siuntima ir bus po 1 eura nuo krepselio nesvarbu kiek prekiu 4u.gif
TBS turiu vietele panasiai 10 svaru po nuolaidos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2014 11 28, 01:11)
Renku UCB iki nemokamo siuntimo (80 eur), turiu 30 proc. muolaida. Pirksiu rytoj, SEB, Panevezys, galiu persiusti: http://en.benetton.com/

Neberenku 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys crocs.eu nuo kokios sumos nemokamas siuntimas i LT? Ar isvis tokio nera?
Atsakyti
QUOTE(Ingada @ 2014 11 28, 18:39)
Jei kas šiom dienom važiuoja į Suvalkus, prašykite, kad nupirktų Tesco. Ten jos dabar 20 zl (bet akcija tik iki 30 d. lyg).  biggrin.gif

Kurios dezes? Tik Celebreations?
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 11 28, 17:31)
Mergaites gal uzmatet gera sio savaitgalio kaina vaikiskoms columbia ar kitokioms siltoms striukems?

Kaip tik po darbų sėdau dabar zulily tyrinėt, tai matau, kad ten dabar yra Reima, Trollkids, Dare 2b, Trespass, vilnonių Janus, pūkinės Frankino & Frankina striukės, Regatta ir t.t. Kainos visokios, bet rinktis tikrai yra iš ko biggrin.gif Nebent dydžiai jau būtų prašluoti... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vikruole @ 2014 11 28, 18:01)
Gal kas pasakys crocs.eu nuo kokios sumos nemokamas siuntimas i LT? Ar isvis tokio nera?

Nebėra 4u.gif Siuntimas į LT 8,95 euro.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2014 11 28, 18:12)
Kurios dezes? Tik Celebreations?



Raudonos Celebrations tikrai, dėl kitų nežinau, man jos neaktualu. ax.gif
Atsakyti
Pasikartoju -dar yra vietos vienai kedutei 4u.gif pirkt noriu 4 kedutes, kad siuntimas butu po 7.5 eur kedutei
QUOTE(Audry @ 2014 11 28, 13:22)
https://www.maxis-ba...;clean_filter=0
Prrimciau su pora keduciu is sio puslapio. Turiu 20 proc nuolaidos koduka. Pasidalintumem siuntimo islaidas

Atsakyti
Gal kas nori jungtis?
AKINIAI Man nereikia 3 poru. Gautusi nuolaida -33% + siuntimas 3,3 $
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2014 11 28, 18:52)
Gal kas nori jungtis?
AKINIAI  Man nereikia 3 poru. Gautusi nuolaida -33% + siuntimas 3,3 $

Man reiktu. Bet dar net neziurejus, tai jei siandien tik galioja nuolaida, nespesiu.
Ir dar klausimas -didesni kieki perkant, kad ant muitu neuzlekt g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal kuri saketes vaikams dovanoms Furby boom, noriu originalo, gal ka rekomenduotumete? is kur galeciau uzsisakyti smile.gif buciau baisei dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 11 28, 19:56)
Man reiktu. Bet dar net neziurejus, tai jei siandien tik galioja nuolaida, nespesiu.
Ir dar klausimas -didesni kieki perkant, kad ant muitu neuzlekt g.gif

Gal kas pirkote iš šitos parduotuves ir galite pakomentuoti? blush2.gif Noriu pirkti pirmą kartą.
Atsakyti