Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(Katulis1028 @ 2014 11 28, 11:13)
Prieš kelias dienas pirkau iš Mytoys.de, bet taip ir negavau informacijos, kad užsakymas padarytas... paprastai į paštą atsiunčia, pirkimo užsakymą. Dabar tik pinigai rezervuoti... nei account'e nei pašte jokios info  verysad.gif  Ar jums kas panašaus buvo? Ar jau pamiršti užsakymą?


Man taip viena karta buvo, tai teko uzsakineti is naujo, nes kazkas atsitiko kad jie nemate mano uzsakymo, o bankas tik po dvieju savaiciu pinigus atlaisvino doh.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kas renkat Kaune is Tesco? Prisijungciau su kokiom 6 dezem CELEBRATION saldainiu. O gal galit mane apsviesti kiek su siuntimu gaunasi iki musu? ar as cia daug pataupyciau, nes skelbimuose po 30lt Gal net neverta siustis? ACIUU
Atsakyti
QUOTE(Lagūna @ 2014 11 28, 14:36)
Kur būtų galima įsigyti vaikams žaidimų konsolę?



QUOTE(voveriukas1 @ 2014 11 28, 15:22)
mes pirkom cia  http://www.kilobaita...px?CatID=PL_653
uz 75.99lt., jau 3 metai veikia puikiai, nors patyre is nemazai smugiu smile.gif

Skubiai ieskau Kalbancio katino Tomo naujesnio modelio, minksto pliusinio. patarkite kur rasti

Labai panasios Topo centre 45
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 28, 15:13)
Gavau ir aš lauknešėlį iš DE su saldžiais advento kalendoriais, didžiuuuliais biggrin.gif Du galėčiau kažkam perleisti. Būtų geriau Vilnius.

user posted image

celebrations deze ta pati kaip is uk? o gal koduku galit pasidalint? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite mestelt gumyciu is amazon nuorodele kurios pirkote? Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 11 28, 15:13)
Gavau ir aš lauknešėlį iš DE su saldžiais advento kalendoriais, didžiuuuliais biggrin.gif Du galėčiau kažkam perleisti. Būtų geriau Vilnius.

user posted image

Mamytės, neberašykit, jau pažadėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 28, 15:09)
Gavau 30 kg saldainių siuntą iš http://www.worldofsweets.de/
einu rūšiuot  doh.gif

Išrūšiavau.Deja yra šioks toks prekių trūkumas.
Dėžės tokios nelabai sandarios, tai nenustebčiau, jei kas ir čia Lietuvoje prasisuko.
Buvo problemų su pristatymu. Nebuvo telefono nr. ant dėžių, tai skambinausi pati ieškojau. Pardavėjas siuntė 2 dėžės (aišku išsiuntė tą pačią dieną). Lietuvos paštas pasakė, kad vieną dėžę atveš, o kitą teks atsiimti pačiai. "Pasikalbėjom", pasakiau, kad niekur pusės siuntinio paimti nevažiuosiu, tai atvežė abi dėžes. ale vis tiek su nuostoliais
Atsakyti
Kas jungias shipo pasidalinimui iš Yooxo? prapirko mano prekes, nieko nebeliko, man vienai tai jau niekaip neapsimoka pirktis...

siuntimas 20eurų. Panevezys

nuolaida 20proc. more20 kodas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 28 lapkričio 2014 - 16:31
Gal kuri gali padėt susisiekt su jais http://www.rggdizain.../kontaktai.html (gal turit kitus kontaktus), nepavyksta nei telefonu, nei el.p. O labai reikia ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Cia ko gero surinktos beveik visos anglijos parduotuves dalyvaujancios black friday ir parasyta kokios nuolaidos BLACK FRIDAY
Atsakyti
Primenu kad renku siunti everything5pounds iki ryt vakaro. Kaunas 4u.gif
Atsakyti
Mergaites gal uzmatet gera sio savaitgalio kaina vaikiskoms columbia ar kitokioms siltoms striukems?
Atsakyti