Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(elizieja @ 2014 11 24, 12:40)
Aš UK nurodžiau ir leido nusipirkti  thumbup.gif

Ačiū smile.gif Apsipirkau ir aš bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2014 11 24, 11:41)
Sveikos, pareklamuosiu rutulius dziovyklems thumbup.gif Tereikia imest i dziovykle thumbup.gif Puikus vaniles kvapas bigsmile.gif 28% sumazintos elektros sanaudos rolleyes.gif Nezinau kiek energijos sutaupom, bet kvapas man tikrai labai patinka thumbup.gif
Taip pat rekomenduoju Ekologiska sultini sriuboms thumbup.gif
Siandien dar galioja 20% nuolaidos (kainos nurodytos su nuolaida). Kaunas per UK 6 Lt/kg, gali persiusti. Krepselius siusti r_razina@yahoo.co.uk

o kiek ilgam uztenka to kvapo? i automatines dziovykles jie tinka? kaip perkat? per uk adresa ar tiesiai siuncia?

aciu labai uz atssakymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jepsius: 24 lapkričio 2014 - 13:38
QUOTE(panele Morta @ 2014 11 24, 13:40)
merginos, gal kuri esate maciusi kokioj didesnej maximoj ar rimi toki LEGO rinkini, Lego aukso kasykla?
user posted image


senukai raso, kad yra siose parduotuvese:
-Draugystės g. 8K
Miestas: KAUNAS
- Šilutės pl.35/Vilniaus pl.2
Miestas: KLAIPĖDA
- Ukmergės g. 244
Miestas: VILNIUS
Atsakyti
Gal pirkote ar matėte kur pigiau nupirkti, iš kiniečių nebespės ateti, o taip reiktų smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zebriuk @ 2014 11 24, 13:47)
senukai raso, kad yra siose parduotuvese:
-Draugystės g. 8K
Miestas: KAUNAS
- Šilutės pl.35/Vilniaus pl.2
Miestas: KLAIPĖDA
- Ukmergės g. 244
Miestas: VILNIUS

jie ten daznai taip raso doh.gif O kai nuvyksti, vistiek neturi
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2014 11 24, 14:48)
Gal pirkote ar matėte kur pigiau nupirkti, iš kiniečių nebespės ateti, o taip reiktų smile.gif
user posted image

O kas čia per daiktas bigsmile.gif ?
Gal teko kam grąžinti prekes į mangooutlet? Norėčiau arba atiduot arba pasikeisti į kitą dydį, kažin ar siuntimas mokamas g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 11 24, 13:59)
O kas čia per daiktas bigsmile.gif ?
Gal teko kam grąžinti prekes į mangooutlet? Norėčiau arba atiduot arba pasikeisti į kitą dydį, kažin ar siuntimas mokamas g.gif .

Rankų treniruoklis, yotube galite filmuką pasižiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2014 11 24, 14:11)
Rankų treniruoklis, yotube galite filmuką pasižiūrėti 4u.gif

O geras,reiks sunui parodyti. bigsmile.gif
Atsakyti
apie zulily.co.uk politiką:


neseniai čia pasiguodžiau kad gavau ne tos spalvos kombį.
Parašiau, iškart pervedė 10svarų moralinę kompensaciją į zulily account'ą, o kombį pasiūlė pagrąžinti ir išsiųsti kitą . Atrašiau, kad grąžinti keblu, kombis jau Lietuvoje, ar atlygins international siuntimą...?

Tai šiandien parašė, kad pasilikčiau jį sau, jei jis man netinka - kad kam nors padovanočiau ar atiduočiau labdarai, o man vis tiek išsiųs naują bigsmile.gif . Dar negavau, tai negaliu pasakyti ar viskas ok. Bet kolkas tai belieka nukelti kepurę prieš kompaniją už tokį reagavimą thumbup.gif

p.s. tikiuosi nepulsit visi dabar gauti 'ne tos spalvos prekes' lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 24 lapkričio 2014 - 14:33
QUOTE(jepsius @ 2014 11 24, 13:37)
o kiek ilgam uztenka to kvapo? i automatines dziovykles jie tinka? kaip perkat? per uk adresa ar tiesiai siuncia?

aciu labai uz atssakymus

Raso, kad viena lazdele kvepia ~20 dziovinimu. As vienu metu dedu kvapnia lazdele tik i viena rutuli, nes man abejuose butu per intensyvus kvapas. Yra 6 lazdeles, tai ~120 dziovinimu. Jas pardavineja ir atsikirai mirksiukas.gif
Nezinau kuo skirias automatine dziovykle nuo neautomatines, pas mane kartu su skalbykle, tai puikiai tinka thumbup.gif
Siuncia per UK, renka iki nemokamo 50 £.
Atsakyti
O vyriski lonsdale apatiniai nedidinti?
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 11 24, 14:34)
O vyriski lonsdale apatiniai nedidinti?

aš esu pirkusi S - tai puikiai atitinka, nedidinti
Atsakyti