Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *236 tema

QUOTE(geliuke @ 2014 11 27, 20:55)
Tikrai mačiau
Na nereikia. Paprastai nuolaidos nuo 20-25%....


Tai ir sakau, kad paprastai buna 20%. O kur raso iki 50%, tai realiai kelios prekes buna tik ta kaina, o kitiems daigtams daznai buna tik 10-20%. Nekalbu apie maxima, vienintele parduotuve, kur tikrai duoda beveik viskam 40%
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 11 27, 15:01)
Iš vokiečių perku buitinę techniką, kavą, namų apyvokos daiktus...

As feno paieskose. Gal is smulkios buitines pastebejot, kur palankesnes kainos. Nes galvojau turbut nebus geresniu kainu, reiks i top centrus pedint.
Atsakyti
4u.gif
tfu, temą sumaišiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 27 lapkričio 2014 - 20:08
QUOTE(Sense @ 2014 11 27, 21:01)
As feno paieskose. Gal is smulkios buitines pastebejot, kur palankesnes kainos. Nes galvojau turbut nebus geresniu kainu, reiks i top centrus pedint.


Gal cia rasit rytoj smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2014 11 27, 19:50)
nėra kodo, reikia su ta Ačiū kortele pirkti ir bus nuolaida pritaikyta  rolleyes.gif


Dėkui,mergaitės, jeigu kažkuri pirmoje dienos pusėje važiuos pirkti žaislų ir aš galėčiau tiesiog prisijungti kasoje ir grynaisiais iškart atiduoti, duokite žinią 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas uzmatete kur pigiau lelytes Anna ir Elza is Ledo karalienės? Dukra parašė seneliui laišką man čia buvo naujiena i leles net nesizvalgiau. Mačiau yra mytoys.de ar spes man is ten atkeliauti?
Dėkui.
Atsakyti
Merginos, renku everything5pounds iki sestadienio vakaro. Kaunas.
Siuskit krepsius ugaguga@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti 15% koduku Beautyat Creightons. Niekaip nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuke91 @ 2014 11 27, 20:32)
Gal kas galite pasidalinti 15% koduku Beautyat Creightons. Niekaip nerandu  blush2.gif

reikia like spausti FB paslapyje ir atsiunčia..bet man nedavė jo naudot, metė klaidą..tik nepamenu kokį bandžiau
Atsakyti
Gal kas tesco renkat?viskam -25%
Atsakyti
QUOTE(jelenyte112 @ 2014 11 27, 19:42)
Kazkas ieskojo zvaigzdes kostiumo
Zvaigzde
Dabar ten dar ir 25% nuolaida


Ačiū 4u.gif
Tik kažin ar bus patogu vaikui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 27 lapkričio 2014 - 20:49
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 11 27, 20:41)
reikia like spausti FB paslapyje ir atsiunčia..bet man nedavė jo naudot, metė klaidą..tik nepamenu kokį bandžiau

Bandziu spausti like, bet nieko neatsiuncia si karta verysad.gif
Atsakyti